Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kotku

Kultura na serwie

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chcialbym zglosić brak kultury na serwie po prostu żenada jak gracze piszą do sb.Nie ważne czy to jest admin czy zwykly gracz brak kultury jest 

http://speedy.sh/u5btp/kultura.rar

Mam propozycje żeby zmienic regulamin i za każde przekleństwo dawac od razu kicka

powod:"przeklinanie nie daje fragow" jeśli nie to poskutkuje no to wiadomo ban i proszę o banowanie także admina ktory nie dostosowuje sie do regulaminu bo jest taki przykład Davis ciągle bluzga a nikt mu bana nie da -.-

Z Góry Dziękuje ;)

Chlopaczek z BL'a 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeklinać można , a nie wyzywam nikogo wulgarnie :) Jedynie napisze sobie "boty biją"

 

A wiadomo że jak się wkurzysz po jakiejś akcji to napiszesz "kur*a"

 

Jak chcesz ponabijać posty wymyśl coś sensownego , a admini są na serwie i widzą co się dzieje. Każdy który obraża otrzymuję nagrodę na 5 minut.

 

Gdy widzisz że ktoś kogoś wyzywa to pisz na u@.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie pisze do teamu "NAJS KURWA NAJS " , lub "MAMY ICH SA NASI " to sa słowa dające otuchy więc nie widzę w tym nic złego :3 , lub "GUBIĄ SIĘ KURWA MAĆ GUBIĄ"  myśle ze to też nic nie jest :3 poprostu  myslimy pozytywnie 

 

 

Lecz to co widzę na screenach którę dodałeś to żenada :C 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davis nie bądz żałosny nie nabijam sobie postow tylko zwracam sie do h@ o propozycje a jak masz jakis problem nie komentuj mojej wypowiedzi :]

To że czesto piszesz "kurwa japierdole itd." twoja sprawa ale nie ktorym przez to odechciewa sie grac np,Mi więc ogarni język polski a nie łacine :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davis nie bądz żałosny nie nabijam sobie postow tylko zwracam sie do h@ o propozycje a jak masz jakis problem nie komentuj mojej wypowiedzi :]

To że czesto piszesz "kurwa japierdole itd." twoja sprawa ale nie ktorym przez to odechciewa sie grac np,Mi więc ogarni język polski a nie łacine :)

 

Gracze tak czy siak będą przeklinać , każdy przeklina i będzie , to są realia tych czasów. A jak pisałem up jeżeli widzisz , że ktoś obraża to piszesz U@ a nie siedzisz jak mysz w szafie i robisz ss'y zamiast to dawno zgłosić lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Davis nie bądz żałosny nie nabijam sobie postow tylko zwracam sie do h@

Kto tu chcę sobie nabijać posty.Przejrzałem teraz 3 ss " Babka Kaboom " i gdzie ty tu widzisz wulgaryzm, zapytał się innych graczy skąd wiesz może znają na to odpowiedź.

Wiesz co nie będe się wypowiadał na wszystkie ss.Ale np ten 4 ss czy ty to uważasz za wulgaryzm " kurwa " jak by wyzwał kogoś od kur** h** i takie coś to rozumiem ale bez przesady proszę cię nie rób z siebie takiego nieogara.



 

To że czesto piszesz "kurwa japierdole itd." twoja sprawa ale nie ktorym przez to odechciewa sie grac np,Mi więc ogarni język polski a nie łacine

To nie zwracaj na to uwagi jakiś problem .. wyłącz sobie komendą czat i tyle ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filo po 1 pisze sie "chuj" więc ty też siegni do slownika 

po 2 nie mam zamiaru wylaczac czat bo jest dla Wszystkich a kultura na serwie musi byc 

Davis nie raz zglaszalem ze przeklinaja na u@ także na steam ale 0 reakcji nie bede wam spamowal na u@ bo też za to jets ban.

Na jednej serwerowni nie bede reklamowac jest porządek i nikt nie przeklina mam tam admina i daj kicka od 2tyg już 0 slowo "kurwa itd" nauczyli sie wiec nie wmawiaj mi ze tu sie nie da zrobic porządku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filo po 1 pisze sie "chuj" więc ty też siegni do slownika 

po 2 nie mam zamiaru wylaczac czat bo jest dla Wszystkich a kultura na serwie musi byc 

Davis nie raz zglaszalem ze przeklinaja na u@ także na steam ale 0 reakcji nie bede wam spamowal na u@ bo też za to jets ban.

Na jednej serwerowni nie bede reklamowac jest porządek i nikt nie przeklina mam tam admina i daj kicka od 2tyg już 0 slowo "kurwa itd" nauczyli sie wiec nie wmawiaj mi ze tu sie nie da zrobic porządku :)

 

 

Przez takie rygory potem nikt nie chce na serwer wchodzić , skoro banujecie za przeklinanie , na CSK jest ciągle full server od rana do nocy. Więc ja tu nie widzę nic złego w tym , że przeklinanie jest dozwolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem swiadkiem podobnej sytuacji. Gracz wyzywal innych od czitow itp. po czym sam sie odpalil :/ Pisalem do adminow ale jak zawsze maja wszystko w dupie i nie wbili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem swiadkiem podobnej sytuacji. Gracz wyzywal innych od czitow itp. po czym sam sie odpalil :/ Pisalem do adminow ale jak zawsze maja wszystko w dupie i nie wbili

Byłem przy tym miał jakiś dziwny nick i odpalił aim'a była to godzina około 12 w nocy.

Teraz znów napisałem na gg do admina i co czekam już 10min chyba masz racje mają to gdzieś ... 

 

 

Filo po 1 pisze sie "chuj" więc ty też siegni do slownika 

Wiesz co szukałem słowa  " ch** " coś nie mogę znaleść.

Takiego słowa nie ma w słowniku po pierwsze po drugie ja pisze przez h** i co Ci do tego pokazać Ci coś ... ?

 

 

 

Filo po 1 pisze sie "chuj" więc ty też siegni do slownika  po 2 nie mam zamiaru wylaczac czat bo jest dla Wszystkich a kultura na serwie musi byc  Davis nie raz zglaszalem ze przeklinaja na u@ także na steam ale 0 reakcji nie bede wam spamowal na u@ bo też za to jets ban. Na jednej serwerowni nie bede reklamowac jest porządek i nikt nie przeklina mam tam admina i daj kicka od 2tyg już 0 slowo "kurwa itd" nauczyli sie wiec nie wmawiaj mi ze tu sie nie da zrobic porządku

Patrz ile ty tutaj masz błędów.

siegni - pisze się sięgnij

slownika - pisze się słownika

wylaczac - pisze się wyłączać

bede - pisze się będę

byc - pisze się być

zglaszalem - pisze się zgłaszałem 

nie będe wymieniał all zdania bez " ł, ć, ą, ę itp "

Powiec mi gdzie są kropki "." przecinki ","

 

 

 

 

po 2 nie mam zamiaru wylaczac czat bo jest dla Wszystkich a kultura na serwie musi byc 

 

Kultura musi być ..

Jak by każdy admin banował za słowo " kur** itp " To by server upadł więc najpierw pomyśl i napisz.

Edytowane przez Filo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filo jakbym mial pisac z  ł ą ć ś ż ź itd to byś z podziwu nie wyszedl jak znam polski ;) i nie poczuczaj humaniste pisac i czytac :)

jakoś na innych serwach kickuja i banuja i serwery wciąż dzialają a no i ludzie sie ogarneli od slow ;)

Edytowane przez kotku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@kotku masz PW ?

Nie jestem gejem

 

Kolejny spinacz?

Nie spinam się ale poprostu typ mnie wkur.. może ty się spinasz

 

Jak bys zauwazyl ten temat zostal zalozony do czegos innego

Tak owszem wiem ale patrząc na to jak nie jesteś zadowolony to prosze wyjdź i nie czytaj co tutaj piszemy.

Czy trudno to zrozumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze juz dosc spinki Koledzy i Kolezanki, naprawde jest problem trzeba porozmawiac na spokojnie a nie odrazu spinac sie jakby niewiadomo co sie stalo, spinaczy jest az nadto, wiecej nam ich nie potrzeba wiec koniec spamu i nabijania zbednych postow prosze moderatora lub administracje o rozwiazanie problemu i zamkniecie tego tematu, zgory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mysle ze juz dosc spinki Koledzy i Kolezanki

Widzisz gdzieś tu rodzaj żeński " dziewczyne, kobiete " Bo ja chyba nie albo jestem ślepy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nie interesuje czy jestes niewidomy czy tez nie ale zawsze kultura o tym swiadczy zeby mowic w taki sposob bo nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekleństwa same w sobie to małe piwo na tym serwerze. Gorzej jest jak dzieci wyzywają swoich rodziców nawzajem, a admin nawet po prosbie na u@ nie reaguje :) "Suchych"przekleńst bym nie ruszał, natomiast bluzganie na drugą osobe powino być jakoś karane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując temat.

Na serwerze wolno przeklinać. Zakazane jest jednak obrażanie innych graczy. W takiej sytuacji należy zgłosić na u@ łamanie regulaminu lub jeżeli nie ma admina to poinformować go o tym na steam (o ile nie było to jednorazowe...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×