Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
someone.

iTo odpalony =)

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: someone
Nick cheatera: iTo
Serwer: cs-kopyko.pl MIX
Data + dokładna godzina:  26.03.2013r 18:00.
Steam ID cheatera : 0:0:681831 - nie wiem, czy konieczny jest screen, skoro ten SID wziąłem z zapisów do turnieju.
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): chyba niepotrzebne, ale i tak nie mam.

 

 

link hltv: http://209089.hltv2.pukawka.pl/hltv-1303261757-de_dust2-1364317020-1364389920.zip

 

 

10:25 - jazda po modelu, troche dziwna, ale taka lekka uwaga.
12:59 - info, ze lord idzie do okna i piekne zwodzenie po mnie celownikiem do trupa, troche za wczesnie strzelil :)

14:30 - PERŁA ! Lord nawet nie wyszedl, ten juz napieprza z usp!
15:30 - jak perfidnie czeka na mnie, pewnosc ze nie wyjde na dluga, ladny "refleks"
16:20 - tez ladny refleks
20:12 - PIĘKNY REFLEKS! na dodatek w smoke!
20:50 - moze i mnie slyszal, ale znow pojawia sie dobry refleks.
25:52 - kolejna perła, nawet lord dobrze nie wyszedl, ten juz strzela i idealnie skanem po nim

28:44 - dobre info. Przyznam, ze czesto ludzie tam stoja kryjac gale, ale ja to robilem losowo - raz dluga, raz wspomniana galerie

30:10 - ogolem ladnie jezdzi po modelu.
31:59 - ladne skany w moja strone, pytanie: "Skad info, ze akurat tam jestem?"


ogolem radze ogladac demo spowalniajac sobie tempo wtedy, kiedy pojawia sie sytuacja wymiany strzalow.
jak zauwazyliscie, czesto pojawia sie slowo "refleks" - na gracza, ktory jezdzi celownikiem po podlodze i minimalne wyczucie, to troche dziwne, nieprawdaż?

cale demko hltv z tego finalu powoduje zwatpienie w uczciwa gre wspomnianego typa.

 

Naszą skargę proszę o rozpatrzenie przez osoby typu : Bindi, Petrus, michal95, c47 i innych, ktorzy ogarniaja haxow.

 

pozdrawiamy, some&Lord
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michal95 i c47 raczej się nie znają

 

Co Ty chcesz ode mnie, nie znamy się, prawda? -.- Odróżniam haxów, tak dla Twojej informacji...

 

 

Someone, demko oczywiście mogę obejrzeć jednak nie należę do grupy UB także decyzja nie należy do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niech wszyscy "kumple" ita sobie obejrza to demo, spowalniaja do 1/4 i zobacza jaki to on jest czujny. My z lordem jestesmy pewni co do jego odpalania, zwodzi nas z demkiem, mial wrzucic swoje do 23.00, ale to bylo bodajze 4 dni temu, albo i lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz ode mnie, nie znamy się, prawda? -.- Odróżniam haxów, tak dla Twojej informacji...

 

 

Someone, demko oczywiście mogę obejrzeć jednak nie należę do grupy UB także decyzja nie należy do mnie.

Sorki, ale po twoim poziomie gry, jednak nie wydaje mi się żebyś był dobry w te klocki, ( oczywiście nic do ciebie nie mam jesteś ok i dobrze się z tobą gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sprawa jest oczywista. Demo HLTV będziemy oglądać w drugiej kolejności.

Na początek proponuję, aby ITO wstawił demko, które kręcił podczas turnieju ( bo chyba o te mecze się rozchodzi). Ito masz 24h na udostępnienie dem w tym temacie. Wszystko jest fajnie, do póki nie wchodzicie na moje podwórko ze swoimi problemami. Koniec zabaw w 'kotka i myszkę' po prostu wstaw demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Właśnie minęły 24h a iTo nie wykazał inicjatywy...

 

Czyżby coś ukrywa?

 

 

 

ps. trzeba chyba zmienić czas na forum o 1h do przodu xD

Edytowane przez 'ASCIISO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie minęły 24h a iTo nie wykazał inicjatywy...

Czyżby coś ukrywa?

ps. trzeba chyba zmienić czas na forum o 1h do przodu xD

A może pomyślisz jak normalny człowiek, a nie jakiś no-life... Są święta, wiadomo każdy zabiegany itd. iTa nie było na forum od wczoraj, od północy (30.03.13r. 00:05), a Petrus napisał swoją wypowiedź o 14, a więc iTo nie mógł tego przeczytać? Tak samo na steam też był ostatnio online 38 godzin temu czyli ok. godziny wspomnianej wyżej... Troche wyrozumiałości no-lifie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

RASHID, jestem wyrozumiqly, ale to jest juz przegiecie. Z polecenia petrusa, czekamy na dema od 3 dni, a naszego z dwa razy tyle. Jesli sie nie myle, to obowiazkiem admina jest odwiedzanie forum codziennie, takze troche ito przesadza. Ja radze wrzucic go na bl, a co do mojej osoby, chodzi mi o podejrzewanie wh/esp, to chyba wszystko jasne. To samo z Lordem, sprawa wyjasniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Poczekamy, aż ITO będzie dostępny. Póki co nie ma go na steamie od tamtego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ito sobie grabi, nie wiem, na co on czeka. Jestem ciekaw, do kiedy będą aktywne ORYGINALNE linki do hltv z dnia "drugiego" finału. Dlaczego? Ponieważ BL nie przyjmuje dem wrzuconych przez naszą osobę, lecz tylko HLTV.

 

pozdro, some

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widziłem że był aktywny na steam 5h temu . Albo nie widział tego tematu albo ukrywa prawdę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także prosiłbym o natychmiastowe wrzucenie GO na BL'a, niech ma zbanowanego steama, skoro tak zataja prawdę.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu dema, nie ma nic więcej do gadania. Odpał jak się patrzy :)

Jak dla mnie ban i od razu na BL'a wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także prosiłbym o natychmiastowe wrzucenie GO na BL'a, niech ma zbanowanego steama, skoro tak zataja prawdę.

 

Wyślij Michałowi na PW to demko jak dasz rade. Oglądnie i ewentualnie wrzuci go.

Link w 1 poście niestety wygasł.

 

@edit 8.04

 

Ito został usunięty z grona adminów z powodu nieuzasadnionej aktywności od dłuższego czasu.

 

Someone masz demo, jeżeli chcesz to wstaw na BL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×