Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
iTo

LORD RÓWNIEŻ ODPALONY - ŚCIEMY!

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: iTo
Nick cheatera: lord
Serwer:mix
Data + dokładna godzina:
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):0:0:2604615

 

 

 

Aspirito cziter - someone cziter - zielony cziter - Lord Voldermort cziter.

Mówiłem że jeteście OBAJ odpaleni, tylę ze grałem z Wami mixy i nie zwróciłem na to uwagi.
Lord, jesteś zwykłym psem odpalonym, spinasz na forum, do szkoły nie chodzisz, jesteś zwykłym jebanym frajerem co nigdy nic w życiu nie osiągnie, tak samo jak te 15-letni cziter.
Gniew ani nikt nie wierzył mi że jesteś odpalony.
Zwróćcię uwage jak ten idiota wbija na gale/długa etc, patrzcie jak kieruję celonik, jak Giros, jak jeszcze nie odpalał.





10:30 - PIERWSZA AKCJA I PERŁA! Idzie przy ścianię, widzi że stoję na krótko, nawet nie patrzy czy ktoś stoi na skrzyniach, wali za szybko!
13:01 - PERŁA 2x - Plantuję pake Lord, nagle widzi widzi że ide po cichy środkiem, wskakuję na skrzynie pod oknem, i przechodzi przez nie jak tylko ja przejde przez brame, jak ładnie patrzy przez te ściany.
13:40 - Ma wchodzić dolnego trupa, nagle widzi że siedzę w dolnym cofa na długą.
14:31 - Widzie że wchodzę w trupa, rzuca na zmyłke he na gale, po czym idzie mnie zabić do trupa, bo widzi mnie przez skrzynie, po modelu.



CT

23:45 - HAHAAHAH! Stoi na środku z UPS i patrzy na przypał gdzie poszliśmy, widzi że poszliśmy na A nie wchodzi na B tylko idze na A.
30:15 - Kolejny FAIL, wchodzi do trupa widzi że wchodze do trupa, jak zawsze wchodził do trupa to tym razem wycofał.


I już do końca się myli, nie ma nawet sensu dalej rozpisywać.
Kolejny który oszukuję każdego, ja proponuję wrzucić demko każdego z nas na BL, i tyle.


Pozdrawiam iTo.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10:30 - Włącz słuchawki na full, i cię słychac,

13:01 - Tak samo zrobiłeś jeden krok i go dobrze słychac.

13:40 -  Bez sensu to co napisałeś, po prostu kryłem tyły, bo już nam plecy zrobileś i przegraliśmy runde.

14:31 - HE żeby Someomu trochę uszkodzic przeciwnika który mógłby byc na gali, a po za tym, jak miałem celownik na modelu to chyba nawet nie na tobie tylko metr wyżej.

23:45 - Gra z mózgiem, musieliśmy zaryzykowac żeby wygrac, a po za tym Jak graliśmy pierwsza mape turnieju to była to także de_dust2 i cały czas chodziliście A.

30:15 - Tego nie skomentuje, bo tutaj nawet nic nie ma związanego z cziterstwem.

 

Tutaj moje Demo z tego Turnieju - proszę oglądnac i także chciałbym żeby te demko było wrzucone na BL ponieważ lepiej widac i dokładniej słychac)

http://www.speedyshare.com/p8R5X/elo520.dem

 

A co do ita nie będę komentował jego aktu desperacji, no ale cóż najlepszą obroną jest atak.A co do jego spinki na początku to Szkołę już skończyłem, i nie siedzę na garnuszku Matki jak ty, widzę że dobrze mnie znasz że wiem że nic nie osiągnę,(a co w ogóle ma znaczyc te osiągniecie?) bardzo mądre słowa, a frajerstwem to ty się trudzisz, po tym jak wyjebałeś somego jak ci mówił o swoich problemach.

Edytowane przez LordVoldemort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord weź odinstaluj  cs bo nie umiesz uczciwe w niego grac. Każdy na tym serwie wie ze byleś na bl i usunęli cie tylko z tego powodu że zapłaciłeś im. Oczywiście spytasz się o dowody, ale dowodów nie da się przedstawić w postaci ss lub linka.

 

 

JEBAĆ CZITERÓW 

 

Pozdrawiam

[~TDK~]dgL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tdk, nie wypowiadaj sie, jak nie obejrzales demka. Niepotrzebny spam siejesz.

 

skad wiesz, ze im zaplacil? Hm? a poza tym, wytlumaczeniem odrzucenia skargi na lorda byl nieoryginaly link do hltv, ale oskarzony do czasu wyroku jest zawsze niewinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie to ty możesz Pan mówić.Dla mnie to ty tez jesteś podejrzany.Pełno skarg, wypowiedzi innych,wiec coś w tym jest. Tylko bronisz lorda, a on ciebie. Siedzicie w tym gównie razem. Tylko czekam aż porządnie w nie wjebiecie.

 

Pozdrawiam

[~TDK~]dgL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit@

 

niewazny post. Nie mam zamiaru sie droczyc z nastepnym pajacem.

Edytowane przez someone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty ciągle piszesz niepotrzebne posty. Winnny się tłumaczy. Jesteś noobem i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zobaczysz jeszcze ku*wa jak to wyjdzie. Nie znasz się śmieciu a się odzywasz niepotrzebnie. Wkurwiasz mnie jedynie i zaczynasz. Pchasz się tam, gdzie Cię nie chcą. Winny się tłumaczy? Może taki mały zakładzik? Będziesz mi lizał stopy, jak zostaniemy uniewinnieni a ito zostanie zbanowany? Chętnie pójdę na taki układ gnoju.

 

noob - wg mnie dziecinne przezwisko, na metina sobie idź z takim, czy tam tibie.

lepiej tam odpisz na pw.

 

 

Przepraszam za tą wściekłość, ale nie pojmuje wtrącania się typa do tej sprawy. Nie dam sobie w kasze dmuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty się nie pchasz w obronie Lorda? Widocznie strasznie ci na nim zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to w ogóle [~TDK~]dgL.?

trudno tam.. najwyżej znowu będzie ban i sms-a wyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

pcham sie w obrone lorda? my mamy zamiar utopic ita, a on sie odwdziecza tym, ze wrzuca nas na to kopytkowe bl i ma nadzieje, ze nas zbanujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ito po ogladniejciu demka nie widze nic podejrzanego w grze Lorda :) 

a ty TBK i someone ogarnicie sie dla mnie powinniscie dostac warna za takie spamowanie piszcie sobie tak na priv a nie tutaj zupelny brak kultury ale to już pomijając ;)

Edytowane przez kotku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dłużej czekać. Całkowity brak zainteresowania autora.

 

@@iTo, co to za rozpiska w pierwszym poście? Do czego, jak nie podałeś demka?

 

Lord podał demko, ale chyba jasne, że na nim nic nie ma bo to jest jego, a nie HLTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×