Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maksiu921

Euro Truck Simulator 2

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Euro Truck Simulator 2 to druga odsłona symulatora od SCS Software, w którym zasiadamy za sterami potężnych samochodów ciężarowych. Tytuł wprowadza szereg usprawnień w stosunku do poprzedniczki, które miały za zadanie urealnić rozgrywkę. Dla fanów tego typu pozycji cenną informacją powinien być fakt, że za grę odpowiadają między innymi ludzie pracujący wcześniej nad Hard Truck 18 Wheels of Steel – inną, całkiem niezłą produkcją o tej tematyce.

Autorzy projektując swoje dzieło skupili się przede wszystkim na dostosowaniu go pod kątem europejskich odbiorców. Dzięki temu po raz drugi zwiedzamy tysiące kilometrów dróg ciągnących się przez Stary Kontynent, trafiając do wielu znanych miast. Rozgrywka tradycyjnie polega na dowiezieniu wyznaczonego ładunku we wskazane miejsce, robiąc to najlepiej w jak najkrótszym czasie, popisując się po drodze sztuką umiejętnego prowadzenia ciężarówki.

Twórcy zadbali o licencje znanych marek, dzięki czemu pokierujemy pojazdami takich producentów jak Mercedes, Scania i wielu innych. Poszczególne ciężarówki przypominają zatem swoje rzeczywiste odpowiedniki. Bez problemu możemy także modyfikować ich wygląd. Pojawiła się bowiem możliwość aplikowania nowych halogenów i innych dodatków, a także zmiany malowania.

Deweloper postawił na symulacyjne podejście do tematu, co daje się odczuć choćby za sprawą modelu jazdy. Dla miłośników tematu największą gratką pozostaje sterowanie przy użyciu widoku z kabiny, kiedy to można się najbardziej wczuć w swoją rolę. Twórcom udało się także przystosować sterowanie ciężarówką do układu przycisków na padzie, dzięki czemu gra staje się przystępna również dla graczy korzystających z tego typu kontrolerów.

Istotnych zmian doczekała się oprawa graficzna działająca na zupełnie nowym silniku. Uwagę zwraca przede wszystkim dużo większa mapa, na której znajduje się więcej miast do zwiedzania. Autorzy postarali się o odwzorowanie najważniejszych elementów poszczególnych metropolii, dzięki czemu pewne miejsca możemy rozpoznać na pierwszy rzut oka. Poprawiona została także warstwa techniczna – ulepszono cieniowanie i dodano efekty HDR, których zabrakło w poprzedniej części. Całość została zoptymalizowana w taki sposób, aby gra działała także na nieco słabszych komputerach, choć wiąże się to z obniżeniem detali graficznych.

Euro%20Truck%20Simulator%202%202.jpg

1358623882_volvo-skin-fire-and-ice-1.jpgAds%C4%B1z1.jpg30LvL-3.jpg8451147787_865cf223c3_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawdę konkretna , ale musi być zdecydowanie do niej kierownica :)  Grafika wgl przebiła , to jak wygląda pierwsza część ETS , najlepsza podróż jadąc z Włoch na drugi koniec Wielkiej Brytanii o.0 Przejazd przez pół Europy bezcenny <3. Jest też tysiące modów do tej gry , które znacznie ją urozmaicają :mapy , dodatki do tirów , nowe pojazdy (autobusy , samochody) , naprawdę jest tego sporo jedyna wada , że w wersji podstawowej bez żadnych wgranych map mamy tylko trzy polskie miasta , Szczecin , Poznań  , Wrocław.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jak dojeżdżałem do końca to tyle mandatów że głowa mała . Nudnawe trochu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Euro Truck Simulator 2 jest o wiele konkretniejszy od 1 lepsze opcje, większe pole modernizacji auta, lepsze (ładniejsze) mapy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

420? ;D dobra maszynka nie pogadasz  :D ale ta podoba mi sie bardziej :D

 2004.Scania-T580-6x2Topline.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą grę bardzo fajna.Najlepiej gdy ma się kierownicę Chipsy, popcorn, coca-cola  i czujesz się jak prawdziwy odjazdowy kierowca ciężarówki.

 

POLECAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łeee to Ty masz robote jak uzysksz C+E :D zazdroszcze :D ps. ładne kolorki :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebi*cie to one wyglądają jak jadą "gęsiego" :D

 

ja na razie nie mam prawka na B więc zaczynam od koparki w tej samej firmie :Da potem pewnie się przerzucę na "pomarańczę" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się pochwalić swoim małym cacuszkiem w ETS2 :P

 

 

282863ets2_00003.png

 

928609ets2_00002.png

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jaka fuura :D chyba jestem daleko za Toba(lvl) bo nie mam takich rzeczy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jaka fuura :D chyba jestem daleko za Toba(lvl) bo nie mam takich rzeczy ;D

 

Jeśli chodzi i wnętrze to jest to mod z wyglądem , a akcesoria do Tira to nic wielkiego światła itp... A level mam 40 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A level mam 40

 

to troche maniaczysz w to, co ? :D jak ja gralem to mialem zaledwie 8 chyba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×