Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KFATRAD

Nie mogęsię zalogować,prośba do adminów

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem.
dostałem bezpodstawnego bana i chciałem się odbanować. Przy tworzeniu konta były jakieś problemy ale się udało, teraz jednak po zalogowaniu i przejściu do zakładki bany coś się dzieje i mnie wylogowuje.

Jeśli mogę wstawić screeny tutaj albo się odbanować w inny sposób, to posił bym aby to tutaj napisać i mnie o takiej możliwości poinformować.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

chciałem się odbanować. Przy tworzeniu konta były jakieś problemy ale się udało, teraz jednak po zalogowaniu i przejściu do zakładki bany coś się dzieje i mnie wylogowuje.

 

Nie możesz sam siebie odbanować. Zwykły użytkownik nie ma takiej możliwości.

 

Screeny wstawiamy do tego działu:

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/53-pro%C5%9Bby-o-odbanowanie-screeny/

 

Z dostosowaniem się do wzoru:

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/9679-wz%C3%B3r-pro%C5%9Bby-o-odbanowanie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drew, chyba nie zrozumiałeś gdzie kolega ma problem. Z tego co wyczytałem ogarnia gdzie ma złożyć prośbę o UB, tyle tylko że ma problem z przeglądaniem forum i wywala go jak wchodzi do działu próśb UB :) 

Co do problemu, tak jak Sikor napisał - spróbuj zmienić przeglądarkę. Jakby dalej występował problem, pisz a może ktoś Ci pomoże ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również stwierdzam jednoznacznie, że kolega loguje się na forum po czym przechodzi do amxbans, gdzie jest wylogowany.

Konto działa poprawnie, zrób to co napisał Drew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. thx.
Tyle ze z "odbanowaniem się" chodziło mi właśnie o wstawienie screenów. A problem miałem z tym że :

1 na speeedshare nie dało się wstawić(teraz wstawiam na tej drógiej stronce)
2 jak wchodziłem  w miejsce gdzie się wstawia ten link to nie mogłem się zalogować.
Myślę że teraz wszystko pójdzie dobrze i dzięki za rady.



Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Wstawiłem screeny i czekam już tylko na UNBANA.
Jeszcze tylko dodam na koniec, że mój problem nie polegał na tym gdzie wstawić screeny tylko na tym że przechodząc w miejsce gdzie się je wstawia wylogowywało mnie i nie mogłem się ponownie zalogować, jednak nie zamierzam już poruszać sprawy niedokładnej odpowiedzi jednego z użytkowników.



I jeszcze jedno.

z kąd mam wiedzieć czy dostałem unbana? Przed chwilą wszedłem i wszystko było ok,
Pytam żeby nie dostać bana za "aktywność" bo słyszałem że po zmianie swojego ip można wejść ale za to jest ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie w którym zgłosiłeś prośbę o ub. Ktoś z rangą "UB Support" napiszę, że odbanował Cie i zamknie temat. W tedy będziesz mógł wejść na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×