Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
someone.

iTo - podsumowanie

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Większość forumowiczów odczytało temat, dotyczący "czystości" gracza o nicku iTo LINK > http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/24589-ito-odpalony/ , także to jest ostatnie sprostowanie Mojego i Lorda.

Radzę sobie spojrzeć na jego profil BANID > http://banid.pl/kto?to=0%3A0%3A681831

Cwaniak sprzedał steama, zhejtował nas, licząc na to, że coś nam udowodni. Szkoda mi tylko posiadacza owego konta steam, trochę musiał zabulić za 2k3 (JAK NA RAZIE BEZ BANÓW). Został o tym poinformowany przez moją osobę.

Ten post ma na celu uświadomienia Wam, jaki to Wasz "kolega" był czyściutki, niczym dziewicza łezka. Oczywiście zastosowałem tutaj ironię.

Prosimy o zbanowanie jego steam, tzn. jego byłego, bo w tej chwili inny posiadacz z niego korzysta.

Raczej nie jest to Wam obojętne, bo niejeden gracz kiedyś dziwił się, zadając pytanie: "Jak on to kur*wa zrobił? Skąd info?" , no, Wasze przeczucia się potwierdziły.

Druga sprawa Davis, poszedłeś w ogień z item, niestety ( dla Ciebie ) zostałeś sam na "polu walki" , o ile rozumiesz metaforę. Nie hejtuj kogoś, do kogo nie masz szacunku, lub nie wierzysz w jego umiejętności. My robimy to samo, mamy gdzieś Waszą opinię na ten temat.

Wiemy, że to trochę offtopicowy post, ale nie ma gdzie indziej tego napisać.

 

Edytowane przez someone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to davis?

To taki dobry zawodnik ;)

 

Cała ta sprawa z iTem trochę mnie zaskoczyła . Zawsze taki opanowany , dosyć mądry i zechciało mu się czitować ... Ją gościa nie rozumiem i tyle .

Edytowane przez Nattowe <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to davis?

 

KMWTW ! Kalesoniarzu

 

 

 

A tak po za tym , dla mnie i tak iTo pozostanie jednym z ogarniętych osób (w przeciwieństwie co do niektórych internetowych napinaczy) , wiem czemu to

zrobił i niech tak pozostanie .

 

Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Davis, a dzieliliście się haxami, dlatego on dostanie BL, a Ty masz bana na eslu? :>

 

Od kiedy dają bana na 2 lata za haxy o.0 . Grałem z nim wiele razy i nigdy nie wydawał mi się odpalony.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davis, a dzieliliście się haxami,

 

O dzieleniu haxami to akurat Ty masz duże pojęcie. Równo rok temu graliśmy przeciwko Tobie mixa , padałeś jak mróweczka a teraz w rok gry otrzymałeś błogosławieństwo Neo czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×