Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
SiKoR

[dust2 only] Cziter

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: SiKoR
Nick cheatera: ~FiGhTeR?` 

 Serwer: Only DD2

Data + dokładna godzina2013-04-14 18:29 - 2013-04-14 19:00

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): Jak zawsze Valve_id_lan
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):83.2.169.88:27005

 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1304141829-de_dust2-1365956940-1365958800.zip

 

Nie jedna osoba zauważyła, że odpala i pisała ze mną o tym ;) Jeśli będzie potrzeba to jutro po pracy postaram się opisać demko. 

 

+ na innych sieciach też odpalał:

http://banid.pl/pub?liczne=0:0:38548319

CSWARSZAWA: Ban aktywny "Screeny wrzuc na CSWarszawa.pl"

Pochylnia: Ban aktywny "wstaw foty na CS-Pochylnia.eu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Moj nick jak gralem to ~FiGhTeR!?`

2. Lan poniewaz na dd2 nie czyta mi steam ( reset serwera potrzebny) .

3. Ja gram tylko steam ! 

4. Kupywalem steam , ten nick na eslu to nie moj ;).

5. Kolego abym ja sie odpalal to by musial byc jakis koniec swiata chyb!

6. Bany na tych serwerach mam , ale dlatego ze nie wrzucilem ss`ow bo mi sie nie chcialo , JESZCZE ! ( mam te ss`y i specjalnie dla cb je wrzuce ;) )!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje możesz zrobić z tymi ss co chcesz. Obserwowałem Cie praktycznie całą mapę i miałeś dużo podejrzanych akcji. Plus już kiedyś takowe miałeś i chciałem wrzucić na BL, lecz status Valve_id_lan i sobie odpuściłem. Z tego co zauważyłem UB Support mamy ogarnięty i na wysokim poziomie, także na pewno sprawiedliwie to ocenią. Możliwe, że się mylę, a możliwe, że mam racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje możesz zrobić z tymi ss co chcesz. Obserwowałem Cie praktycznie całą mapę i miałeś dużo podejrzanych akcji. Plus już kiedyś takowe miałeś i chciałem wrzucić na BL, lecz status Valve_id_lan i sobie odpuściłem. Z tego co zauważyłem UB Support mamy ogarnięty i na wysokim poziomie, także na pewno sprawiedliwie to ocenią. Możliwe, że się mylę, a możliwe, że mam racje.

Akurat z tobą w jednej kwestii się nie zgodzę, UB support jest mierny, nie postanawiałbym niczego na podstawie ich wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Trzeci warnik - jeszcze jeden i zakaz pisania

Własnie..tak czułem ze dziwnie gra. A sam mi bana dał (wciaz niewiem za co) za to ze po scianach pare razy pojezdzilem.  Hmmm na demku widac ewidentnie...info od boga czy rentgen w oczyskach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna citowac i nie ma tutaj zadnej zaleznosci czy jestes adminem czy nie tym bardziej ze admini mysla ze wszystko im wolno i dlatego odpalaja wh co do tego demka troche akcji odpalonych ale niech uB suport sie wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzane akcje ;] Wiadomo , ktory lepszy gracz (powyzej sredniej bo nie twierdze ze jestem b.dobry) nie ma podejrzanych akcji , wymieniac bym mogl dlugo ; Lord, davis, Dino,  papa itp.itd. . Staz cs`a robi swoje (a do tego vip gdzie widze obraznia ;]) . Gram juz tutaj dlugo i nie sadzilem ze zostane osadzony o czity ;) . Zostawiam to dla ub suport , ale ja moge spac spokojnie bo sumienie mam czyste .

Tyle ode mnie ;]

 

Pzdr by ~FiGhTeR!?`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać 4akcje +b których sie nie da wytłumaczyć inaczej niż to żę sie odpaliłes oceniłem już dużo demek na AC ale ty masz skilla chłopie hah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale jaki Ty masz staż w CS? Steam 2k11 + chwaliłeś, że kupowałeś od kogoś. Dlatego niby usunięte konto na esl. Dla mnie akcje spalone + gdyby nie bug, że miałeś valve_id_lan to już 2 tygodnie temu byś był wstawiony na BL i AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-4 lata gralem ns ;) . Wstawiaj wstawiaj , ja i tak wiem swoje :). Jak spalone to slabym obserwatorem jestes :)

Edytowane przez ~FiGhTeR?`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Sikor, ale Fighter jest czysty, specjalnie obejrzałem 30min, Ps. następnym razem opisuj akcje.

Nie ma żadnych spalonych akcji, gracz gra ogarnięcie widac po jego ruchach, że gra płynnie i puszcza innych na odstrzał a sam dobija.

Ta bania na B w trupie, nic nadzwyczajnego, - sam tak często skanuje, reszta na słuch + Vip ma opcje że widac obrażenia, dlatego po rzucie granata od razu odwraca się w inną stronę.

Dowód na to że gra czysto, można stwierdzic po tym że praktycznie w każdej rundzie ktoś mu wyskakuje przed celownikiem a on zdziwiony dopiero zaczyna na niego mierzyc i strzelac, zabija dzięki refleksowi.
Dodam że fighter'a nawet nie znam i nigdy z nim słowa nie zamieniłem, także proszę mi nie pisac że go bronie, ale za to z Sikorem grałem w miarę dużo mixów itp itd.

Także padłbym śmiechem gdyby ten gracz dostał bana.

Ps. figter za nisko skanujesz ten komin na B, i z tym non steam to ciekawe, i uważaj na przyszłosc bo wystarczy że raz coś podejrzanego zrobisz to będą ci wypominac do konca twoich dni w cs-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No cóż w takim razie przepraszam za problem, dla formalności może ocenić ktoś jeszcze z UB Support i zamknąć temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety Sikor, ale Fighter jest czysty, specjalnie obejrzałem 30min, Ps. następnym razem opisuj akcje. Nie ma żadnych spalonych akcji, gracz gra ogarnięcie widac po jego ruchach, że gra płynnie i puszcza innych na odstrzał a sam dobija. Ta bania na B w trupie, nic nadzwyczajnego, - sam tak często skanuje, reszta na słuch + Vip ma opcje że widac obrażenia, dlatego po rzucie granata od razu odwraca się w inną stronę. Dowód na to że gra czysto, można stwierdzic po tym że praktycznie w każdej rundzie ktoś mu wyskakuje przed celownikiem a on zdziwiony dopiero zaczyna na niego mierzyc i strzelac, zabija dzięki refleksowi. Dodam że fighter'a nawet nie znam i nigdy z nim słowa nie zamieniłem, także proszę mi nie pisac że go bronie, ale za to z Sikorem grałem w miarę dużo mixów itp itd. Także padłbym śmiechem gdyby ten gracz dostał bana. Ps. figter za nisko skanujesz ten komin na B, i z tym non steam to ciekawe, i uważaj na przyszłosc bo wystarczy że raz coś podejrzanego zrobisz to będą ci wypominac do konca twoich dni w cs-a.

 

Polac mu ^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, obiektywnie patrząc gracz jest czysty. Przejrzałem całe demko na spokojnie i rzeczywiści nie ma na nim akcji, które faktycznie nadawały by się na bana. Praktycznie każda akcja jest wytłumaczalna. Mimo wszystko to że @@~FiGhTeR?`, ma VIPA również daje dobre info. Skanowanie staje się dużo bardziej efektywniejsze i stąd również mogą wynikać niektóre podejrzane akcje. Poza tym w większości akcji skany są przypadkowe, po prostu mierzenie w miejsca, gdzie przeciwnicy często kampią i przewidywanie sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×