Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Wujo

Ban a steam

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przejde od razu do rzeczy. Mój stary nick to Wujo. Czy jak teraz wejde na steam na dust2 to tez z miejsca dostane bana ?? Pytam bo jak gralem na ns to UB nie dostalem..i chcialbym udowodnic swoją niewinność. Prosze o wypowiedzi Adminów...a przede wszystkim czekam na wypowiedzi Head Adminów

 

Pozdrawiam !



Witam

 

Przejde od razu do rzeczy. Mój stary nick to Wujo. Czy jak teraz wejde na steam na dust2 to tez z miejsca dostane bana ?? Pytam bo jak gralem na ns to UB nie dostalem (zrobiono mi ssy których nie mam na dysku !)..i chcialbym udowodnic swoją niewinność. Prosze o wypowiedzi Adminów...a przede wszystkim czekam na wypowiedzi Head Adminów

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, skoro byłes odpalony na NS i masz aktywnego bana to na Steam równiez nie powinienes miec wstepu na nasze serwery.

 

A tak nawiasem to kto wie czy nie przyjdzie Ci do glowy odpalenie cheatow na steam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz ze odpalony nie byłem...ktoś tam demko ogladal i napisal ze mialem troche podejrzanych akcjii. Ale skoro tak uwazacie to nic już nie wskóram. Co do cheatow na steam...zawsze można dać ss'y i bedzie wsio jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jakieś żenujące, skoro dostałeś bana na ns-ie tak jak Jacko pisał na steamie też możesz odpalić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostałeś bana na NS'ie i nie dostałeś UB, to moim zdaniem, powinneś mieć dostać bana, również na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban to ban. Czitując oszukiwałeś Nas, kupno steam nic nie da i tak będziesz nas oszukiwać, czy to przez czity, czy w inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to niech gra :) 

była aktualizacja VAC2 przy aktualizacji CS'a konto mu zbanują i tyle znów nie pogra :) nie w tej chwili cheatów niewykrywalnych :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakie wypowiedzi liczy pisząc taki temat.

"Mam aktywnego bana i czy mogę grać?" Odpowiedź jest w samym pytaniu ...

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×