Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Drew Stratford

Krowa

  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy usunąć krowę z DM?



47 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Ostatnio gra na DM zrobiła się uciążliwa z powodu graczy z m249 czyli tak zwaną krową. O ile na małych mapach ta broń jest potrzebna, to w przypadku większych map robi się po prostu denerwująca, gdyż paru graczy weźmie tą broń i zacznie cisnąć cały serwer, czego niejednokrotnie byłem świadkiem. W związku z tym, wychodzę z propozycją usunięcia M249 z serwera DM. Przyznaję, sam często używam krowy, jednak widząc co się dzieje, chciałbym was zapytać o zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram w 100%. Dzięki, że poruszyłeś ten temat - temu już nie gram na dm, bo raz sie wkurzyłem jak grałem w tt (chyba wszyscy gonili z ak/m4) z ct gdzie wszyscy z krowami (łącznie z tobą Druu ;)

Przyznaję, sam często używam krowy

*Zawsze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Super, ze ten temat został poruszony. Nie ukrywam, że autor mnie zaskoczył :D

 

Również uważam, ze "krowę" trzeba zablokowac, bo tak jak Drew napisał "gra na DM zrobiła się uciążliwa".
Sam przestałem tam zaglądać z tego powodu. Nie było tam nic bardziej denerwującego niz gracze z "krowami".
Blokada krowy napewno wzbudzi chęc do gry u wielu osób :D


Zablokowac "krowe"
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie, nie przepadam za tą bronią i żadko ją używam, ale po to jest odznaka z broni wsparcia aby ją wbić i po to jest ta broń ? To jest BF2 i o to tu chodzi, żeby odznaki były po to, aby można było grać, że tak powiem łatwiej. To to samo jakbyście chcieli usunąć niewidke itd. Po to jest BF2 panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 żadko

 

Rzadko*   Nie chce byc chamski, ale czytam Twoja sygnature o ortografii i zastanawiam sie po co jest :D

 

Trochę w tym racji, po to jest ta bron zeby wbić odznake bo to BF2, ale jak mamy nie tracić i zarazem pozyskiwac nowych graczy to "krowa" nam to bardzo utrudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wystarcza wam to, że jest 160 hp, niewidka, buty zapierdalacze, odbijanie strzałów i jeszcze można vipa dokupić i mieć z 400 hp ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na DM'ie w zasadzie gram raz na jakiś czas , ale również gdy tylko tam wchodzę to nie powiem bo wnerwia mnie jak 3/4 graczy z tym lata ....

 

Jestem za tym aby zablokować.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję wyłączyć tą odznakę :) (nie pamiętam czy tak się da) 

 

wolę zostawić przecież z tego można nabić odznakę jak z innej broni :) każdy może ją sobie wziąć. 

TO JEST SPRAWIEDLIWE I NIE MA CO PŁAKAĆ MISIACZKI :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na serwerze DM spędziłem dużo czasu . Najbardziej nieudana broń to krowa , i jeszcze ta odznaka . Wogóle nie jest potrzebna do szczęścia na serwerze .

 

Ostatnio na serwerach cs-k nie przybywa dużo nowych graczy . Jeśli już jakiś wije na DM odrazu się zniechęca do gry . Nie raz byłem świadkiem takiej sytuacji .

 

Myślę , że usunięcie krowy na serwerze poprawi atmosferę gry i zachęci nowych graczy na pozostanie na naszej sieci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie to usuńcie, bo jak ja tam wbijam to na takim cs_max ja kurwicy dostaje, jak gram ja z 2 ziomami na 15 krowiarzy.

Jak wyłączycie odznakę to chociaż broń będzie do wyboru to założę się, że nikt nie będzie grał tą bronią (z może jakimiś małymi wyjątkami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie usuniecie krowy nie jest dobrym pomysłem. Według mnie problem nie leży w samej broni tylko w odznace. Krowa w podstawowej wersji nie jest atrakcyjna, ma nie wielkie obrażenia i katastrofalną celność na większą odległość. Jednak na BF2 jest odznaka, która powoduje, że przy 007 obrażenia wynoszą 33-35. Dodając do tego 100 naboi i wrzucając jeszcze niewidzialność. Wychodzi najlepsza broń na serwerze. Rozwiązaniem według mnie byłoby usunięcie odznaki z Broni Wsparcia i zastąpienie jej inna odznaką ( dodatkowe obrażenie z jakiejś innej nieatrakcyjnej broni, zmniejszona grawitacja, multiskok, czy cokolwiek innego). Broń samą w sobie bym pozostawił.

 

Tak na marginesie jak zaczynałem grać na serwerze, to Draw, Ty byłeś dla mnie inspiracją do używania krowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by było usunąć odznakę z krowy i dodać odznaki takie jak: Zoom w dgl, mniejsza grawitacja, podwójny skok, apteczka, darmowy noktowizor itd. Nie raz widziałem na DM takie odznaki, wbija je się poprzez kille. Co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by było usunąć odznakę z krowy i dodać odznaki takie jak: Zoom w dgl, mniejsza grawitacja, podwójny skok, apteczka, darmowy noktowizor itd. Nie raz widziałem na DM takie odznaki, wbija je się poprzez kille. Co myślicie ?

 

 

Bez przesady ...  Ty chcesz zrobić z tego DM'a COD moda , takie odnoszę wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na kazdym DM jest krowa i nie wiem jaki to jest sens usuwania ja z serwera ? , kto lubi niech sobie lata z nią . To tak samo jakby usunac M4 lub AK z serwera FFa/Bf2 itp , poniewaz kazdy ta bron kupuje ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

moim zdaniem na kazdym DM jest krowa i nie wiem jaki to jest sens usuwania ja z serwera ? , kto lubi niech sobie lata z nią . To tak samo jakby usunac M4 lub AK z serwera FFa/Bf2 itp , poniewaz kazdy ta bron kupuje ,

 

To chyba rzadko DM'y odwiedzasz bo prawie wszędzie gdzie grałem jest zablokowane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doony, chodzi o to, aby ją zablokować, ponieważ zwiększa obrażenia przy licencji 007 i jest trudno zabić takiego gracza który ciska z krową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest zabić . Gość leci z krową , zero skilla i fullauto . Nie masz szans , nawet jeśli grasz lepiej od niego .

 

Tak jak napisał Davis na większości serwerów DM krowa jest zablokowana . Tej broni nie powinno tutaj być . A co do zoomow z dgl , apteczek i skoków NIE ! Nie róbcie CODA z naszego DM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś innego do zaproponowania . Mój punkt widzenia żeby zrobić tak . Załóżmy że gracz x ma każdą odznakę i lata sobie z m4 i każda odznaka działa , a gdy wybiera  krowę to żeby miał zablokowanie niektóre opcje na tej broni . Czyli odznaki te co najbardziej wzmacniają broń wyłączały się . To moje wydziwianie nie wiem czy się da ale jak by się dało to jak pomyśleć to nie takie znowu głupie . Ma swoje zalety i wady .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Załóżmy że gracz x ma każdą odznakę i lata sobie z m4 i każda odznaka działa , a gdy wybiera krowę to żeby miał zablokowanie niektóre opcje na tej broni .

 

Taki sam efekt dałoby usunięcie odznaki, a napewno kasacja jest łatwiejsza ze strony technicznej.

 

 

Ciężko jest zabić . Gość leci z krową , zero skilla i fullauto . Nie masz szans , nawet jeśli grasz lepiej od niego .

 

Zgadza się cieżko jest zabić takiego kogoś, jeśli idziesz z nim face to face na małej odległości, ale wystarczy troche większa odległość i krowa nie ma szans z ak/m4. Wydaje mi się, że formuła bf2+dm jednak niszczy taktyczną grę, nie zależnie od tego czy krowa bedzie czy nie to 70%-80% i tak będzie biegać i walić jak popadnie. Death Match powoduje to, że wieszości nie zależy na tym, żeby nie paść, ponieważ wiedzą że się zaraz odrodzą. Każdy zabierze Ci troche hp. Ilu takich kamikadze jesteś wstanie przeżyć??

 

M249 można usunąć/zablokować odznakę, ale jeśli tak się stanie to uważam tak jak kilka osób już pisało, że powinno pojawić się coś nowego w zamian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Death Match powoduje to, że wieszości nie zależy na tym, żeby nie paść, ponieważ wiedzą że się zaraz odrodzą. Każdy zabierze Ci troche hp. Ilu takich kamikadze jesteś wstanie przeżyć??

 

Niestety, takie są uroki DM.

 

Jest taka pomocna rzecz, Vip dzięki któremu dodaje się HP, naprawdę ułatwia grę - jednak, to kosztuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się spam . Każdy grający na DM się wypowiedział . Wyniki mówią same za siebie . Krowa do usunięcia . Uważam temat za wyczerpany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Księciuniem . Co prawda ,nie mam nic tutaj do gadania ,bo gram na dm około 3 dni ;) ale moim zdaniem , powinna być za to  inna odznaka ,albo jakieś questy typu :"zadaj 16k obrażeń itp."

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×