Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Drew Stratford

Krowa

  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy usunąć krowę z DM?



47 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wymyślajcie jakichś questów. To Dm , temat to " Czy usunąć Krowe " a nie jakieś przerabianie DM na Coda czy inne mody ;/

Albo usuwamy albo nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. Jak zaczynałem to sam się musiałem męczyć z graczami używających krowe, to teraz niech inni się męczą. Broń jak każda inna. Równie dobrze można by było usunać m4 lub kałacha, bo dużo osób ich używa? Równie wkurzająca ( jak nie bardziej) jest niewidzialność, koleś już ledwo żyje, zmieni na nóz,  tracisz orientacje, a on  ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Równie wkurzająca ( jak nie bardziej) jest niewidzialność

 

Narazie, Ty i tak wszystkich widzisz, o niewidzialnych nie masz się więc co martwić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze widać, czasami nie udaje mi się zauważyć. Koło połowy graczy prawie w ogóle nie widzi osób z nożem i na pewno teżich to denerwuje, że ktoś znika się i pojawia. Ale nie róbmy off topa, co do krowy zdania nie zmienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak. Wszyscy, którzy są na nie to słynni krowiarze. Wystarczy, że na serwer wbije Księciunio, Drew, Koksiu czy tam ten hary to wszyscy moi znajomi uciekają i mówią "ja stąd spier%@lam, bo przyszły te lamusy...". Sory, ale mam to samo zdanie :/ Kampicie za rogiem z kozikiem, przejdzie ktoś, 3 strzały w plecy z krowy (full auto oczywiście każdy wali -.- ) i wystarczy - gość leży, wy zmieniacie "miejscówkę" i to samo. Tak teraz wygląda gra na dm. A jak już chyba wspominałem z krową nikt nie będzie biegał jak usuną odznakę (+12 do obrażeń) jedynie jacyś głębsi miłośnicy tej broni. Ja też mógłbym być tacy jak wy <teraz się pochwalę, że już ze 2,5 miesiąca temu miałem 48 odznak ;)>, zapierdzielać z krową na całego i wybijać cały serwer. Kiedyś tak robiłem, ale to były wtedy skrajne przypadki jak się np. wkurzyłem, że na cs_wiocha West (jest w ct) i 10 raz mnie ubija na moim respie z krowy, a ja mu nie moge nic zrobić, to wtedy tak - odpierałem atak i zmieniałem na bodajże awp. Zmieniałem, bo po prostu gra z krową jest nudna, nie ma żadnej satysfakcji, że kogoś zabiłeś 2 strzałami w noge. Także Petrus, wielka prośba do cb, (sorry za szczerość) weź to wypierdol jak najszybciej i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak. Wszyscy, którzy są na nie to słynni krowiarze. Wystarczy, że na serwer wbije Księciunio, Drew, Koksiu czy tam ten hary to wszyscy moi znajomi uciekają i mówią "ja stąd spier%@lam, bo przyszły te lamusy...". Sory, ale mam to samo zdanie :/ Kampicie za rogiem z kozikiem, przejdzie ktoś, 3 strzały w plecy z krowy (full auto oczywiście każdy wali -.- ) i wystarczy - gość leży, wy zmieniacie "miejscówkę" i to samo. Tak teraz wygląda gra na dm. A jak już chyba wspominałem z krową nikt nie będzie biegał jak usuną odznakę (+12 do obrażeń) jedynie jacyś głębsi miłośnicy tej broni. Ja też mógłbym być tacy jak wy <teraz się pochwalę, że już ze 2,5 miesiąca temu miałem 48 odznak ;)>, zapierdzielać z krową na całego i wybijać cały serwer. Kiedyś tak robiłem, ale to były wtedy skrajne przypadki jak się np. wkurzyłem, że na cs_wiocha West (jest w ct) i 10 raz mnie ubija na moim respie z krowy, a ja mu nie moge nic zrobić, to wtedy tak - odpierałem atak i zmieniałem na bodajże awp. Zmieniałem, bo po prostu gra z krową jest nudna, nie ma żadnej satysfakcji, że kogoś zabiłeś 2 strzałami w noge. Także Petrus, wielka prośba do cb, (sorry za szczerość) weź to wypierdol jak najszybciej i po kłopocie.

 

 

Im dłużej ta krowa będzie , tym więcej graczy odejdzie , bo jak wchodzi na serwer Hary to o dziwo 50% graczy wychodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad zmianą krowy na AUGA. Co o tym myślicie?

 

Zrób jak uważasz , ale błagam usuń tą krowę bo to już nie do wytrzymania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Im dłużej ta krowa będzie , tym więcej graczy odejdzie , bo jak wchodzi na serwer Hary to o dziwo 50% graczy wychodzi ...

 

 

hah Widzę, że mam nowego fana ;* To nic, że większość z top 15 dma gra z krową, łącznie z adminem tego servera i innych z kopytka :D, to przeze mnie gracze wychodzą z servera :D haha śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus dobrze myślałeś . Ale jak piszą koledzy up trzeba usunąć krowę . Serwer na tym zyska . Nareszcie będzie to DM a nie wojna na fullauto . Będzie lepszaatmosfera na serwerze między graczami , bez spin .

 

Trzeba działać !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   

 

hah Widzę, że mam nowego fana ;* To nic, że większość z top 15 dma gra z krową, łącznie z adminem tego servera i innych z kopytka :D, to przeze mnie gracze wychodzą z servera :D haha śmieszne

 

Zebyś Ty jeszcze coś grał to nie mówię ale u Cb wygląda to tak: 0 skilla + kucak + full auto zza sciany albo w rogu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebyś Ty jeszcze coś grał to nie mówię ale u Cb wygląda to tak: 0 skilla + kucak + full auto zza sciany albo w rogu ...

TU się nie zgodzę Davis akurat on to typowy raszcher. A co do krowy to jestem za usunięciem właśnie z tego powodu jużmniej gram na dm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TU się nie zgodzę Davis akurat on to typowy raszcher. A co do krowy to jestem za usunięciem właśnie z tego powodu jużmniej gram na dm.

 

Uwierz mi West , że jak teraz wejdziesz na serwer to już tylko kampi z tą krową i wali full auto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się spam i tyle . Trzeba usunąć krowe bo na tym traci serwer . Wpadnie taki krowiarz i pół serwa ucieknie . Dojdą nowi gracze i odrazu się zniechęcą .

Nie wiem o czym tu więcej gadać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odznaka z Krowy została zmieniona na AUG'a.

Proszę testować i dać znać w temacie, czy wszystko gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak były auto kampy to dużo osób się nie ruszało z jednego miejsca w tym przypadku jest to samo ma ktoś odznakę niewidzialości  to też kampi a później bierze broń i zabija i znowu znika .To się robi męczące i głupie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak były auto kampy to dużo osób się nie ruszało z jednego miejsca w tym przypadku jest to samo ma ktoś odznakę niewidzialości  to też kampi a później bierze broń i zabija i znowu znika .To się robi męczące i głupie .

 

Właśnie też wspominałem wcześniej o odznace na naiewidzialność. Jest to tak samo wkurzające jak krowa. Moim zdanie odznaka na niewidzialność powinna być usunięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też wspominałem wcześniej o odznace na naiewidzialność. Jest to tak samo wkurzające jak krowa. Moim zdanie odznaka na niewidzialność powinna być usunięta.

 

Odznaka na niewidzialność to podstawa każdego BF2 , pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra starczy tego spamu, sprawa wyjaśniona, krowy nie ma, temat do zamknięcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krowy nie ma i np. dziś godzina szczytu 18 i gramy 4:4 ..

 

Po południu grało sporo osób bo byłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×