Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wojciu54

Kto będzie mistrzem

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Jestem za legią, ponieważ moim zdaniem to drużyna która potrafi grać w piłkę i jest moim ulubionym zespołem z ekstraklasy :) Lecz lech słabo nie gra, więc zapowiada się dobry mecz. Ale myślę, że wygra LEGIA ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kurna, czy tylko ja jestem za Lechem ?

 

Ludzie są za tymi, którzy wygrywają. Jak w poprzednich latach w rozgrywkach europejskich lepiej im szło to wszyscy byli za nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kibicuje żadnej z drużyn , ale w mojej opinii mistrzem będzie Legia ... jeśli w najbliższych 2 kolejkach Legia uzyska komplet , to już będzie pozamiatane . Legia uzyska pewność siebie i mentalność zwyciezców , które są niezbędne w sytuacjach takich jak ta mająca teraz w polskiej lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia będzie mistrzem , wolałbym po prawdzie żeby to Lech był ale nie sądzę aby Legia spuściła z tonu w takim momencie sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? od okolo 7 lat kibicuje gieksie, oczywiscie B-tów.

 

dlaczego?:

- pobliskie mi miasto

- w sezonie 2005/2006 LUB 2006/2007 grała naprawdę zajebiście w noge, czasy Garguły, Matusiaka, Ujka, Nowaka itp. zgrany team, w polskiej ( wczesniejszej ) I Lidze slynely wrzutki Łukasza i atak Matusiaka z drugiego slupka, w taki sposob padlo wiele bramek z udzialem owych bohaterow.

- 2gie miejsce w sezonie 2005/2006 LUB 2006/2007 - powinni mieć 1sze, gdyż KGHM głupie pi*dy skorumpowały sędziego w meczu z Legią, ostatnim w tym sezonie. Do tej pory pamiętam załamanie piłkarzy w Szczecińskiej szatni, gdy grali na wyjeździe z Pogonią.

 

 

Klub się rozpada, niestety. Odchodzi sponsor, większość zawodników opuściła team.

 

słuszność w słowach ma Petrus, dlaczego tyle gówienek Realu przybyło? bo zaczęli wygrywać, Ronaldo przyszedł, oraz inne "gwiazdeczki" . Dissują fanów Barcy, że dostała baty od Bayernu, a w lustro nie spojrzą, że Lewy wjebal im z łatwością 4 bramki, a mógł z 6. Barcelonie kibicuje, nie jestem ich wieeeelkim fanem, lecz zwykle lubie ogladac mecze owego zespolu. Bardziej dopinguje Borussie, od kiedy "nasi" zaczeli cos wiecej grac, niz zwykle bramkarze, bo mamy ich dobrze wytrenowanych. Chodzi mi tutaj o 4 lata wstecz, era "panowania" Fabiańskiego, Kuszczaka, Boruca, Szczęsnego, Tytonia, a jeszcze wczesniej Dudka. Wracając do "Realistów" - cos cicho o tabeli Spanish Premiery, a rozgadani nt. LM mega.

 

moze troche odbieglem od tematu, ale chcialem wyrazic swoja opinie.

 

pozdro, some

Edytowane przez someone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj petrus nie wydaję mi się . Wisła ostatnimi czasy nie gra w szczytowej formie, a lech prezentuje się dość dobrze w tym sezonie, więc nie wydaję mi się, żeby wisła dziś wygrała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez Naszą mentalność. Każdy z klubów leci na hajs i dlatego jest taki poziom jaki jest. Wisła już nie raz dochodziła do wysokiej formy po czym tradycyjnie sprzedaje najlepszych piłkarzy i zaczyna się od nowa.

Zawsze byłem na Wisłą, bo wszyscy w okolicy za nią byli i dalej będę ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem na Wisłą, bo wszyscy w okolicy za nią byli i dalej będę ^^

 

 

Tym to minusa powinienes załapać :D u mnie na starym osiedlu wszyscy byli za Stala( żużlem) a pozniej przeszli na Stilon (pilka) przerzuty teraz sa kopani....

 

a mnie nie zmusilo do przejscia nic, zawsze bylem za zuzlem i bede. Na obecnej oscie robili na mnie polowania zeby mi w 5 wpierdolic, ale nie wiedzieli ze znam je za dobrze i oni dostali ;) chcieli mnie zmusic zebym przeszedl na pilke... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo widze , ze jest tu kibic Wisełki :P ....Ja będę jej kibicował zawsze i nie obchodzi mnie zdanie innych co o niej mówia. Już wszyscy zapomnieli o pogromach Wisły kilka lat temu. Jak już napisałeś Petrus , niepotrzebnie sprzedają tych piłkarzy , którzy na prawdę wiedzą jak grać w piłkę . Teraz zabłysnął Sarki , nie chciałbym by go sprzedali ale pewnie to nastąpi , może to będzie tak jak z  Meliksonem pierwsze 5-6 meczy w Wiśle grał bosko a później już tego nie było widać . Niepotrzebnie nie kupili Bitona bo on na prawdę dobrze grał na wyporzyczeniu ...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem polskiej ligi ale jak mialbym wybierac miedzy tymi dwoma to bylbym za lechem, chociaz legia gra dobra pilke :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się oszukujecie mówicie o jakimś Lechu czy Wiśle przecież każdy wie że wygra Legia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah.! Lech wygrywa mecz .! <33 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas to wie, co w życiu liczy się, tylko Poznański Lech, niebiesko-biały Lech, w żyłach szlachetna krew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisełka traci flagę na rzecz Lecha Poznań.

 

6h7uqs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×