Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KinecT

Skarga

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Składam skargę na 2 graczy. Pierwszy z nich "SK mateusz pszczelasz *benq*" i drugi "lukasz dusza powrut". Przeszkadzali wszystkim graczom. Kładli pake w niedostępne miejsca oraz chodzili za graczami i dziabali ich nożem i włączali latarkę, 1 słowem przeszkadzali. Proszę o zbanowanie tych graczy za utrudnianie gry. Steam ID:

 

STEAM_0:1:19359903 Mateusza

STEAM_0:0:3653306 Łukasza

 

 

 

http://speedy.sh/2eKXY/Nowy-folder.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również z nimi grałem przeszkadzali wszystkim, latali tylko za kimś i go tylko prowokowali do wyzywania.. 

Edytowane przez Nolife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doony nie banował, ponieważ jego podanie nie było jeszcze rozpatrzone i nie miał admina, a ja szukałem wszystkich adminów TP i wszyscy offline. Na forum również żadnego nie  było nawet globala ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do zarzucenia zachowaniu Matiego i Łukasza, zachowali się jak najbardziej odpowiednio, absolutnie nie widzę powodu by pisać na nich skargę.

 

 

a tego nie czytajcie bo musze to wklejac bo sponsoruja mi akcje

Sponsorem "mati pszczelasz" jest BenQ - producent jedynych innowacyjnych monitorów na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Kiedys sie spotkalem z tymi "pajacami" poznaje po steam id. Kiedys tez juz latali i bawili sie nozem, latarka, blokowali innych graczy czy demaskowali. Taki jeden czy drugi maja czelnosc grac i z tego co widzialem skladac podania o adminow? Prezentujac sie taka postawa to tylko domyslac sie mozna jakie z nich dzieci. Wiem ze to obraza ale koledzy jak mozna to tak napisac zachowujcie sie jak an gracza przystalo, a nie robicie sobie jaja. Jest reg banow i prosze o to aby ci gracze dostali nawet i perma aby od takich za przeproszeniem idiotow byl spokoj, bo serwer moim zdaniem ma za zadanie uczyc gry zespolowej, a nie robienie i z serwera oraz calej administracji jaj. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie znam kolesi, ale dali się już zaważyć tu na forum - przede wszystkim SPAMEM i bezsensownymi wypowiedziami. Jak dla mnie, to są typowe trolle internetowe i z nich nigdy pożytku Nasza serwerownia nie będzie miała. Przeszkadzają na serverze, na forum robią syf i psują nerwy zdrowym ludziom. Z tego miejsca przyłączam się do prośby Hero, żeby obydwaj gracze nie mieli więcej wstępu na servery jak i dostali bana tu na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nich dostal odemnie wczoraj bana 2 chcaialem dac ale wyszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sie podszywa podemnie czyli lukasza bo ja mam inny stim id xd

 

 

Aha

Widząc twoje posty nie wnioskował bym że masz 23 lata tylko 10 lat  

 

Edit:

Przepraszam za spam

Edytowane przez Blackhill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wystarczy spojrzeć na ich bezsensowne posty na forum:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/user/22048-lukaszdusza/ - zakładka "Tematy" i "Posty"

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/user/22046-mati-pszczelasz/ -zakładka "Tematy" i "Posty"

Albo zobaczyć jak się zachowują na serwerach -,-

 

Nabijają posty, bawią się i mają bekę z nas wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nich otrzymał już 3 warny, a drugi jednego. Idąc tym tempem zostaną pewnie niebawem zablokowani.

 

Co do zachowań na serwerze. Do skargi należało dodać demko.

Następnym razem po prostu napisz na gg lub steam do adminów. Na pewno z chęcią nagrodzą ich banem za łamanie regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×