Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KinecT

Wywiad z DoonY'm

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 Redaktor: Więc przedstaw się nam.

 DoonY: Mam na imię Patryk Jasiński. Mam 16 lat. Mieszkam w Malużynie. Chodzę do 3 gimnazjum.

 R: Powiedz nam, jak znalazłeś się na CSK ?

 D: Było to dawno , ale pamiętam chyba ze szukałem jakiegoś TP na wiaderko.com , i znalazłem a    później to już się  rozwijało , konto na forum i wgl.

 R: Jaki masz staż w grze counter-striku ?

 D: Wydaje mi sie ze jest juz około 2 lat. Grałem na platformie NS przez około roku, potem zaczołęm grać na platformie S. I zoczołęm grać mixy oraz CW.

 R: Jesteś adminem na serwerze TeamPlay czemu wygrałeś własnie ten serwer ?

 D: Jakoś samo przyszło jak wcześniej wspomiałem szukałem TP na wiaderku , nie wiem , interesują mnie takie typy serwerów. Lubię grać na TP, ponieważ jest miła amtosfera oraz ogarnięci gracze.

 R: Powiedz nam jakie masz obowiązki jako admin tp ?

 D: Jako admin TP, muszę grać na serwerze i ogarniać czitów, pingowców oraz ludzie, którzy nie dostosowują się do regulaminu.

 R: No dobrze. A mógłbyś nam powiedzieć ile czasu poświęcasz na grę na serwerze, a ile na forum ?

 D: Na forum jestem około 1,5 h dziennie a na serwerze to tak jak mam wolne czasem potrafię 5 h , a jak mam szkołę lub coś , to w granicach 2-3h

 R: Widzę, ze jesteś aktywny. Jak oceniesz prace administracjui forum ?
 D: Jest dobra , powiedział bym ze świetna , nie potrzeba żadnych zmian. Sieć jest już dość długo więc administracja musi być dobra i taka jest.

 R: No okej. Wiemy już o tobie parę rzeczy . Zadam ci kilka pytań z życia codziennego. Tak więc: Czym zajmujesz się na codzień ?

 D: W sumie to Lubie grac w piłkę nożną , oraz połazić z kumplami po wsi , pomelanżować czasami ....

 R: Powiedziałeś, że lubisz grać w piłkę. Czyli w twoim życiu jest dożo sportu czy od czasu do czasu ?

 D: W piłkę gramy prawie codziennie z kumplami na boisku , może nie są to jakieś mecze o punkty ale ważne że są. Staramy się grać jak najwięcej.

 R: Macie jakąś drużynę piłkarską ?

 D: W sumie to można powiedzieć że mamy. Od czasu do czasu pojedziemy na jakiś turniej piłkarski ale nie zdarza się to zbyt często. Lecz nie zajmujemy czołowych miejsc, lecz kilka razy staliśmy na podium.

 R:  Masz jakieś plany na weekend majowy ?

 D: hmmm... Wydaje mi się, że nie mam jakiegoś planu na ten weekend , przyjeżdża braciak cioteczny i mamy się upierdolić jak świnie , ale to tez nie jest pewne ..

 R: A powiedz nam gdzie chciałbyś wyjechać w tegoroczne wakacje ?

 D: Uwielbiam hasać po naszych wspaniałych tatrach i chyba pojedziemy z rodzinką na taki tygodniowy wypad.

 R: Powiedz nam jak Ci idzie w szkole ?

 D: Parę lat temu bylem takim kujonkiem a teraz mam wyjebane na szkole , wlaśnie muszę się trochę wziąśc do roboty bo jak tak dalej pójdzie to będę zapierdzielalał drugi rok.
 R: Masz jakieś plany po skończeniu gimnazjum ?
 D: Plany ... Wydaje mi się, że będę uczył się dalej, tak gdzieś do 18 roku życia, a co dalej to los zadecyduje , może coś związane z piłka nożną.

 R: Czy masz jakąś dziewczyny lub masz jakąś na oku ?

 D: W obecnym stanie nie mam dziewczyny ale wszystko wskazuje na to ze w najbliższym czasie mogę mieć.
 R: Ostatnie pytanie. Czy jest coś w twoim życiu co chciał byś koniecznie zmienić ?

 D: Wydaje mi się, że nie ma takiej rzeczy , nie jestem idealny ale nie ma we mnie nic takiego co by się komuś nie podobało.

 R: Dziękuję Ci za poświęcenie mi czasy. W imieniu całej administracji CSK, życzę Ci abyś skończył szkołę oraz żebyś miał zarąbistą dziewczynę. Czy chciałbyś coś dodać na koniec ?

 D: Mi tez jest również bardzo miło , na koniec chce pozdrowić przyjaciół i innych ( Pozdrawiam : Kube Lewińskiego (KinecT'a) świetnego kumpla i gracza :D, Zbika (Fenszu.) oraz Petrusia za wspaniała pracę na forum zarówno jak i na serwie , chce również pozdrowić GumowegoKaczora.

 R: Do zobaczenia na forum.

 

 

Wywiad był pisany na szybko, więc może mieć jakieś błędy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

Troszku mało ciekawy . Nie wciąga jak wcześniejsze . Ale ogólnie to spoko :) 

Oglądnij sobie pytania w innych wywiadów i może ci się przyda . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×