Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DzaroD

DM + Only HS

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

co tu dużo pisać... proponuje zmienić serwer z aim + only hs na DM + only hs wydaje mi sie że grało by sporo ludzi ponieważ dm to juz niezła strzelnica a strzelnica + only hs jeszcze lepiej poprawia skilla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na TAK 

najlepiej jeszcze każdy na każdego :) dobra sieka jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na TAK. Grałem swojego czasu na takim jednym serwie. Na 20 slotów, prawie 24/7 było wszystko zajęte. Jak się dłużej pogra to skill skacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już o tym wspominałem, ale zapomniałem o każdy na każdego ;)  Tak.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udało znaleźć tylko 1 taki serwery znaczy znalazłem 3 ale 2 nie działały :P zwykły DM to lepszy pomysł niz team DM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faza by byla kazdy na kazdego :D jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super pomysł . Pewnego czasu grałem na takim serwerze i był pełny przez 20/24 h .

Jeśli Petrus by zrobił taki serwer , zareklamowalibysmy go i by śmigal cały dzień . Masa ludzi gra na takim modzie .

 

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykły DM to lepszy pomysł niz team DM.

 

U Nas jest Team, gdyż silnik BF2 nie zlicza fragów na swoich. W efekcie masz w top15 200 kill, a do BF2 liczy się połowa.

 

Zastanawiam się nad bytem wszystkich serwerów poza pukawką. Chciałem zrobić kilka dodatkowych serwerów niskim kosztem, jednak w formie współpracy hostingi dają mega gówno. Serwery są w Łodzi i co do jakości mają dużo do życzenia.

 

Nie wiem czy nie zrezygnuję z wszelkiej formy współpracy z formami hostingującymi i nie dokupię jednego jeszcze servera na Pukawka.

 

Pukawka obecnie też nie zachęca do współpracy, ale ekipa jest ta sama. Gwarantują ciągle, że jakoś się poprawi jak uporają się z atakami.

 

Jeżeli chcecie mod DM+ only HS to proszę o więcej informacji: spis map, dodatkowe pluginy, listę broni (w standardzie DM jest krowa, auto kampa itd).

 

Jednocześnie szukam chętnych do pomocy w reklamie nowych i obecnych serwerów. Każda forma jest mile widziana, a zgłoszenia proszę kierować na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za DM+HS Kazdy na kazdego. A pluginy, ktore powinny byc to np. zakaz scrollowania, wymuszenie interpu i ..

Mapki : cs_office, de_cbble, de_tuscan, de_cpl_mill, de_dust, de_dust2, de_nuke, inferno, westwood, rats_1337, dust_2002, de_mirage,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wymuszenie interpu

Nie wiem jak wy, ale ja mam taki problem, przed wejściem na serwer wpisuje w konsole ex_interp "0.01", później sprawdzam pisząc ex_interp, wyskakuje mi ex_interp "0.01", wbijam na takiego serwa z wymuszonym interpem i po chwili mnie wywala, bo wyskauje mi, że mam interp ex_interp "0.016000".  Jak mnie wybije z tego serwa, wpisuje to ex_interp i wyskuje mi ex_interp "0.016000" nie wiecie co to może zmienia mi interp? I jeżeli jest taka możliwość wprowadzić wybór interp'u, ale żeby było tylko 0.01, jest taka możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 na jednym z serwerów miałem identyczny problem... ciagle wywalało za interp na jaki bym nie zmienił to i tak mi wyskakiwało "Gracz DzaroD ma nieprawidłowyex_interp "0.016000" i kick...
co do map to te co Btl podał tylko bez ratsa ;D pluginy: wymuszacz interpu od 0,01 do 0,03 możliwość ustawienia cl_cmdrate/cl_updaterate 80/101 rate 20000/25000 (czyli dozwolone eslowe komendy) no i zakaz russian walk (to takie coś co gracze sobie robią bind na Scrollu +duck czyli kucanie na scroolu. Dla innych "takie śmieszne podskakiwanie")

A reklamę moge walnąć na FB ale to chyba nic nie da bo juz chyba wszystkim co mogłem ze znajomych to powiedziałem żeby grali na kopytku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na kilku takich serwerach i wierzcie mi ciągle były pełne , więc bardzo opłaca się zrobienie takiego typu serwera zwłaszcza na takiej sieci , jestem na TAK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego wynika , że to super pomysł . Napewno po reklamie takiego serwera był by pełny ( na to liczę )

Co na to Petrus ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zrezygnowałem ze sponsorowanych serwerów. Były jakościowo mało satysfakcjonujące.

 

Napisałem maila do pukawki odnośnie nowej stawki za serwery. Jeżeli się dogadamy to prędzej lub później zostanie dodany następny server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×