Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
art4ever

ss Ar[t] ile to mozna ;/

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Znow ssy i znow od tego samego admina koles mam ESL steam jak moge grac na nim na odpale ogarnij i daj grac ;x 

 

 

 

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 55
No detail texture mapping file: maps/de_tuscan_detail.txt
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Wujek-DiscoParty
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : Ar[t]
[AMXBANS] Reason : ' Screeny na forum/masz 30 min! '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 83.24.160.206 '
[AMXBANS] ===============================================

 

a co do modeli to nie liga 4fun gram na jakich chce regulamin nie zabrania ;p

 

http://speedy.sh/KdKVW/Nowy-folder.rar

Edytowane przez art4ever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do modeli to nie liga 4fun gram na jakich chce regulamin nie zabrania ;p

 

 

Petrus wyraźnie powiedział Ci już coś o modelach i powinieneś/masz się dostosować, jeżeli nie to weź znajdź sobie inną serverownie jak tu Ci się nie podoba:P

Ps. prawdopodobnie wyjdzie za niedługo wzmianka o modelach w regulaminie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Popieram PanTadeusz<TT> a 2 sprawa moje zdanie to masz anty ss'a i jak tylko będzie to wstawię demko 



Do supportu UB nie nalezę ale moim zdaniem dziwnie się zachowuje podczas gry Patrzy na ściany wyczekuje http://www4.zippyshare.com/v/39602109/file.html sami oceńcie   

Edytowane przez Wujek-DiscoParty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

czlowieku gram w to 15 lat i pierwsze slysze o jakims anty ss bedzie wzmianka w regulaminie co do modeli to zmienie chcesz wstaw demko na bl i tam sobie wyjasnimy sprawe juz mam dosc sluchana ze mam jakies haxy ;x 



a co do wyczekiwania to gram na sluchawkach i slysze jak ktos idzie lub na radarze widze gdzie moj pada i wiem mniej wiece gdzie jest przeciwnik mozesz mi ssy robic dzien w dzien i bedziesz mial je czyste po pierwsze 2k8 po drugie id zajrestrowane w ESL to jak moge na jakims odpale biegac ;x 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku gram w to 15 lat i pierwsze slysze o jakims anty ss bedzie wzmianka w regulaminie co do modeli to zmienie chcesz wstaw demko na bl i tam sobie wyjasnimy sprawe juz mam dosc sluchana ze mam jakies haxy ;x 

 

a co do wyczekiwania to gram na sluchawkach i slysze jak ktos idzie lub na radarze widze gdzie moj pada i wiem mniej wiece gdzie jest przeciwnik mozesz mi ssy robic dzien w dzien i bedziesz mial je czyste po pierwsze 2k8 po drugie id zajrestrowane w ESL to jak moge na jakims odpale biegac ;x 

 

1.Grasz 15 lat ?? synek gra wyszła w 2003 roku a mamy 2013

2. co do anty ss to ja się nie wypowiadam (nie ja Cie o to oskarżam)

3.Faktycznie gra dość dużo na słuch ale ma parę dziwnych akcji (grałem z nim wiele razy)

4. bardzo dużo pomagają  mu jednakowe modele graczy (całe niebieskie jaskrawe praktycznie tak samo widać w cieniu jak i w świetle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wujek-DiscoParty przeczytaj to jeszcze raz i moze zrozumiesz.. Zaczął grać w cs'a w wieku 10 lat a teraz ma 25 to ile wychodzi lat ? -,- 

 

 

gram w csa od 10 roku zycia a mam 25  wiec sobie odejmij w 2003 to wyszedl cs 1.6 ;/ 

 

 

Jak wrzucasz demko to je opisz bo watpie zeby komus sie chcialo szukac akcji za Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musze grac u ciebie na servie czlowieku mam gdzie grac chodzi mi o zwykla sprawiedliwosc wejdzie lepszy gracz i takie dzieci jak ty go banuja bo nie moga sie pogodzic z tym ze moze lepiej grac macie demkoi syy tez je ogladalem czekam na ocene adminow ktorzy nie sa do mnie uprzedzeni jak ty wstawie je jeszcze na BL i dam ci linak "Wujek" zebys sie przekonal ze gram czystko eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek-DiscoParty przeczytaj to jeszcze raz i moze zrozumiesz.. Zaczął grać w cs'a w wieku 10 lat a teraz ma 25 to ile wychodzi lat ? -,- 

Człowieku ogarnij. zaczoł grać w wieku 10 lat tak a teraz ma 25 tak ?

25-10=15 czyli wychodzi na to że gra w nią 15 lat

Gra ma 10 lat

a wyszła w 2003

urodził się w 1988.miał 10 lat jak zaczol grać czyli 1998 a gra wyszła w 2003 to jak to jest możliwe ???

 

grał przed premierowo 5 lat ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie Ci kolejny raz ze w 2003 wyszedl patch do cs'a 1.6 a gra zaczyna sie od podstawowej wersji HF czyli cs 1.0 od ktorej gralem pozniej byl 1.3 chyba kolejny 1.5 i 1.6 nie liczac tych co teraz wychodza wiec mnie tu nie uswiadamiaj bo chyba wiem lepiej ile i w co gram ;/



i tu nie chodzi o to w co i ile gralem tylko o UB dla mnie wiec skoncz spam i daj sie wypowidziec adminom ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie Ci kolejny raz ze w 2003 wyszedl patch do cs'a 1.6 a gra zaczyna sie od podstawowej wersji HF czyli cs 1.0 od ktorej gralem pozniej byl 1.3 chyba kolejny 1.5 i 1.6 nie liczac tych co teraz wychodza wiec mnie tu nie uswiadamiaj bo chyba wiem lepiej ile i w co gram ;/

 

Kolego gdzie w całym tym poście jest wzmianka o patchach do cs od 1.0 do 1.5 i do 1.6 ????

wiec jak mi możesz mówić kolejny raz ???

 

czytamy to co piszemy kolego

 

faktycznie ze spamowałem sry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

gram w csa od 10 roku zycia a mam 25  wiec sobie odejmij w 2003 to wyszedl cs 1.6 ;/ 

 

 

Pisalem ze w 2003 wyszedl cs 1.6 a przed nim jeszcze byly inne chyba logiczne  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×