Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KinecT

Półfinał

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o dzisiejszym meczu fcb z bayernem. Myślicie, że miszcze (chodzi oczywiście o barcę <3) da radę pokonać bayern i odrobić straty z pierwszego mecz. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla bayernu, ale wierzę w barcelonę.

 Myślicie, że ten piłkarz 30uaali.jpg

i ta drużyna 2vwwf2t.jpg

da radę odrobić takie straty ? Myślę, że dadzą sobie radę, chociaż jest to praktycznie prawie, że nie możliwe, ale wierze w nich, ponieważ ta drużyna jest wielka. A wy co sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohh. Barca spada na psy na własnym stadionie 3:0, to jest po prostu nie do uwierzenia. Gdyby barca grała jak kiedyś było by inaczej, a teraz to jest chyba ich najgorszy sezon ... W LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest . Oni chyba stracili wiare w siebie .

Wczoraj to była masakra , mam nadzieję , że szybko się pozbierają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wszyscy sie smiali z Realu .. a barca .. wczorajszy mecz to porazka musicie przyznac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem oba mecze. Real gral dobra pilke, lecz nie ukrywajac po za ta reka hummelsa to sedzia byl po stronie RM. co do barcy :((( kaplica. Nie wiem co z nimi.. Przechodza jaksi kryzys. Grali bardzo dobrze 1 cz. sezonu, a teraz nie wiem :< Moze neymar i lewy pomoga :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak były losowania do pół finału każda drużyna nie



 chciała trafić na Bayern bo w tym rok to oni żadzą w europie  a mieli farta że Barca ma kryzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomne ze ledwo co przeszli Arsenal ;p to pajace, sezonowcy. Daleko zachodza owszem ale co do czego dojdzie i cien :) ale teraz moze byc inaczej jak pep przyjdzie :( i to mnei martwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czułem że finał będzie Niemiecki no trudno a szkoda Realu byli Blisko a co do Barcelony nie wypowiadam się (dno) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×