Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mAlinowazelkA

Plugin BS "A"

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam małą propozycję dodania nowego pluginu do serwera dd2_only. Nie wiem czy takowa się już pojawiła.

 

Otóż:

Chodzi o plugin, który będzie blokował położenie bomby na bs "B", gdy jest mniej niż 5 CT. 

Sprawa o tyle przydatna, że znacznie umili grę, gdy frekwencja nie dopisuje. Często jest tak, że gramy 3vs3(2vs3, itp.) i niektórzy z TT nie potrafią zrozumieć, że przyjemniej będzie się grało na jednego BS`a. Znacznie ułatwi to grę, rozgrywka będzie szybsza, unikniemy latania po całej mapie w poszukiwaniu wroga. 

Proszę o rozważenie tej propozycji, bo naprawdę warto. Szczególnie ostatnio, gdy od tygodnia serwer świeci niemal pustkami(chociaż liczę, że po weekendzie się to zmieni).

 

Pzdr. mAlinowy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy coś takiego będzie potrzebne,każdy może plantować pake gdzie chce na tym polega FFA a tym pluginem byś mu to umożliwiał lecz mój głoś pozostawiam na NEUTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie głupi pomysł ale jak było by się dało zrobić tak żeby przez bs "B" dało się przejść z paką ale żeby jej się już tam plantować już nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już coś takiego chyba było w propozycjach , ale nie pamiętam dokładnie. No ale fakt faktem przyda się taki plugin.

 

W każdym bądź razie jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×