Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DJDamian

Podanie by DJDamian

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: DJDamian
2. Steam ID: STEAM_0:1:53827644
3. Wiek: 17
4. Czas spędzony na Serwerze: Jestem od dziś ale jeśli chcecie się przekonać to w 2 dni  nabije jakieś 17 godz.
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: 100% na 100% nie raz się było adminem tu i tam ;d. :)
6. Znajomość AMXX (x/10) 10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Hmmm? Dlaczego ja! No nie wiem może dlatego że jestem dobry, mam steam, ogarniam amx i będę bardzo aktywny chociaż dziś zrobiłem konto. Otóż tak dlatego iż chcę pomóc zwalczać cziterów na serwerze i pilnować graczy tak aby mieli przynajmniej trochę kultury wobec servera jak i jego społeczności. 
8. Mikro [TAK/NIE]: Oczywiście nawet 4 ;d.
9. Akceptacja Regulaminu: 100% Akceptacji 
10. Reklamy: Jeśli mogę to dodam reklamy potem bo jestem na tablecie. :)

 Jeśli mogę dodam coś od siebie :)

Otóż nazywam sie Damian i mam 17 lat. Od 14 roku życia gram w radiach jako DJ na moim skromnym sprzęcie (Pionerce). Interesuję się webmasterką na silnikach mybb i jakieś kilka miesięcy temu za czołem się uczyć programowania silników IPB. Jestem dobrym w piłce nożnej i nie tylko. To chyba na tyle na temat mnie. Jakoś o 22 zacznę reklamy wrzucać. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, ponieważ dołączyłeś dziś, pierwszy post i już podanie . Nie dostosowałeś się do wymagań wgl Cię nie znamy. Posiedź trochę dłużej, bądź aktywny na forum i bd na tak, ale teraz jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiem że nowy jestem i pierwszy post i od razu podanie. Nie chciałem aby to tak wyglądało więc przepraszam i proszę głównego admina o zamknięcie podania bo to nie ma sensu i na pisze może później podanie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Podanie odrzucone

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×