Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
peH'pełen pOkus.

A co powiecie na...?

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Chciał bym zaproponować małą zmianę. Strasznie rzuca się w oczy to iż po śmierci można  lukać dowolnie na każdego. Niby fajnie ale nie powinno być czegoś takiego na TP. Wchodzą klany co używają TS'a czy Vert... i już mamy problem. Info tak dobre jak WH.

Powinniśmy się ograniczyć do obrazu z pierwszego rzutu gracza. Co wy na to?

 

Drugą sprawą którą chcę poruszyć to ta chora mapa Mirage.

No niby fajna ale cały czas jest skracany rasz przez CT'ków przez co odechciewa się grania i zaczyna się bluzganie na sey'u. Poza tym robi się wtedy ffa Ct biegają by  robić wiazd od strony  dupy a tt zaczyna kampić wszędzie nawet przy respie. Szczerz mówiąc mapka fajna ale nie ma na niej gry przez to wszystko. A adminów często nie ma. Więc proponuję albo coś z tym rashem zrobić albo tą mapkę zastąpić inną. Jednym takim cwaniakiem jest PolskiLisek a jak mu się zwróci uwagę hahahah to grozi mi banem. Świetny przykład A...........xD

 

ps.Wiec zastanówmy się nad tymi sprawami razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ustawiłem, że można oglądać tylko swoich z teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A od kiedy ten cały lisek ma admina, bo coś nie kojarze.. hmm

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, wiele użytkowników mówi, że dostanie bana albo coś, a wcale tak nie jest. Można by było ogarnąć te granice rashu. Nie ma w domq, pochylni i laczniq a tak to są wszędzie . Jeżeli już mówicie, aby zmienić mapę, proponuję de_forge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniajcie , jeśli już to dodajcie :P cbble i forge można dodać ale bez szału ^^ ale dobrze , że zmienione zostało to spoglądanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie tu nie chodzi o dodawanie map tylko o rozwiązanie jakieś tych stref rashu bo każdy zamiast grac tp rashuje i cala gra w ct i tt się sypie.

Ps.Petrus dobra robota.

Ps. Może z tym liskiem mi się coś porąbało że ma admina

Edytowane przez peH'pełen pOkus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jestem to pisze na czerwono że wolno raszować po uplywie 44 sekund a jak ktoś wykorzystuje to że nie ma linii to ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy ten cały lisek ma admina, bo coś nie kojarze.. hmm

 

 

Nie xD on nie ma admina :D bo nikt go nie chcial :D w swoim podaniu mial 8 odpowiedzi i wszystkie na nie xD :D

 

a rash zostanie dzisiaj sprawdzony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki zostają tak jak jest. Proszę osobę, która wie które linie rashu nie działają lub ich nie ma o napisanie dziś do mnie na steam. Wejdziemy rano o 7 na serwer i zostaną one poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×