Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
dudek2009

skarga - malinowa zelka

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Składam skargę na admina: malinowa zelka
Powodem jest nagminne slayowanie (zabijanie na początku rundy) mnie i jeszcze jednego gracza, bez powodu. Wchodzę na serwer i po 2 rundach, ciągłe zabijanie przez admina które nie miało sensu

 

03746324519555467986.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak nie mogłem wykonywać celów mapy, skoro nie miałem bomby ?

 

Ty pierwszy raz grasz w CS ??? cel mapy się zawsze wykonuje to nie zależy czy masz pake czy nie  . To Boty na poziomie łatwy lepiej wie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Już mówię o co kaman. 

Jednego slayowałem. "leel"`. Za co? Aktywny ban. Dlaczego bez bana? Bo gość ma antybana. 

Nie potrafię jednak wyjaśnić dlaczego podczas, gdy slay leciał na jednego, umierał też i drugi.

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deathmatch (w skrócie DM; znany też jako Player vs All, Free For All) – tryb rozgrywki w grach wieloosobowych, znany przede wszystkim z gier FPS. Celem gry w trybie deathmatch jest zabicie (inaczej sfragowanie, czyli zdobycie fraga) jak największej liczby przeciwników przed upływem limitu czasowego bądź do momentu, gdy któryś z graczy zdobędzie odpowiednią ilość fragów. Zazwyczaj zabity gracz musi poczekać na swój respawn, aby grać dalej.

 

Sytuacje podczas których grałem nie mogły wymagać odemnie wykonywania celów mapy, poza tym serwer jest FFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deathmatch (w skrócie DM; znany też jako Player vs All, Free For All) – tryb rozgrywki w grach wieloosobowych, znany przede wszystkim z gier FPS. Celem gry w trybie deathmatch jest zabicie (inaczej sfragowanie, czyli zdobycie fraga) jak największej liczby przeciwników przed upływem limitu czasowego bądź do momentu, gdy któryś z graczy zdobędzie odpowiednią ilość fragów. Zazwyczaj zabity gracz musi poczekać na swój respawn, aby grać dalej.

 

Sytuacje podczas których grałem nie mogły wymagać odemnie wykonywania celów mapy, poza tym serwer jest FFA

co ty koleś pieprzysz , ty chyba nie rozumiesz znaczenia DM ? to jest DD2+FFA czyli oznacza to że jest dla wszystkich a nie ze jest DM -.- tutaj wykonujemy cele, czyli plantujemy pake lub ratujemy hosty  tzw. Classic CS(klasyczny counter-strike) ,a w DM tak jak jest napisane "jest zabicie (inaczej sfragowanie, czyli zdobycie fraga) jak największej liczby przeciwników przed upływem limitu czasowego bądź do momentu, gdy któryś z graczy zdobędzie odpowiednią ilość fragów "  tak więc skarga niesłuszna :] tyle z mojej strony.

 A ty kolego lepiej naucz się rozróżniać rodzaje serwerów :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Slay nie był za nie wykonywanie celów. Tylko jak wyżej napisałem. 

Poza tym też nie dla tego gościa. Dziwne to co się dzisiaj działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@mAlinowazelkA, jak wspomniał gracz serwer ma mod FFA. Nie banujemy oraz nie karzemy za brak celów mapy. Oczywiście bywają ekstremalne przypadki, w których należny reagować... jednak w 95% przypadków upomnij kogoś na tsay i czekaj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×