Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
SiKoR

TURNIEJ Liga admini vs gracze. - OffTopic

102 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde w cs'a to już z miesiąc albo i lepiej nie grałem, ale chętnie bym pyknął z wami :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nick : KinecT
Steam:id : 0:0:49832861

 

Drużyna : Admin
Mikrofon [Tak/Nie] : Niestety nie
Chęć zostania cl drużyny [Tak/Nie] : nie
Znajomość rcon [1/10] : 1/10 .

 

 

Po 1. Nie spełniasz wymagań - mikro

Po 2. Nie napisałeś zgodnie ze wzorem (Drużyna : Admin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, iż posiadam modele ESL, które różnią się tylko tym, iż mam jeden model postaci. Będę na nich grał i nie widzę powodów, bym je usuwał. Mogę również udostępnić "mój" serwer (1k fps + hltv + Guardian ), lecz mecze będą mogły się rozgrywać tylko te, w których składzie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje modele esl sa zabronione bo maja troche wieksze glowy.

 

 

ahahahaahahahha, wiekszej glupoty w zyciu nie slyszalem xDD. Widziales je na oczy tak w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Są jedynie lepiej widoczne ze względu na kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jedynie lepiej widoczne ze względu na kolor.

 

moze i sa, ale dla mnie nie maja roznicy :) na trainie, gdzie panuja egipskie ciemnosci modele sie zlewaja, wiec praktycznie nic nie widac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a grales kiedys na nich? No, chyba nie.

 

Oszustwo? WOOOW, pierwszy raz modele hltv zobaczyłem na IEM'ie lub WCG, znane gaming'i na nich grały, a Ty mówisz, że to oszustwo.

 

Śmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.esl.eu/pl/cs/rules/

Polska sekcja ESL zezwala jedynie na użytek modelów CS 1.6 oraz CS:CZ. Za każde inne podmienione modele ("manipulated files"), bez względu na to czego dotyczą - zawodnicy zostaną ukarani 2pp, a mecz zostanie usunięty. Jeśli zostanie udowodnione używanie modeli podchodzących pod cheat, ilość nadanych pp może być większa.

 

Ale na nasze granie 4Fun myślę, że modele esl można dopuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale co z GammAdjuster można używac ?

Edytowane przez Klaqson.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, działa to na takiej samej zasadzie jak Gammacontrol. A pisałem, ze można używać.



Nick : FUCK|you / quzevsky < 3
Steam:id :0:1:55150610 
Drużyna : Nie rozumiem o co w tym chodzi, jeżeli o serwer to Tp ; ]

Mikrofon : Tak
Chęć zostania cl drużyny : Nie
Znajomość rcon : 7

 
Chodzi o to w jakiej drużynie chcesz grać. Jako, że nie masz admina do w drużynie graczy. Ale np. osoba mając admina na kilku serwerach wybiera w jakiej chce być drużynie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajnie, ze gamingi uzywaly, a Ty masz jakies problemy. Nie obchodzi mnie Twoje zdanie. Nigdy na nich nie grales, nie widziales ich, wiec nie oceniaj, bo to sa te same modele w innych kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli ułatwiają no to co z tego? Sam przecież możesz sobie je ustawić więc w czym problem? To nie jest przecież wh czy aim to bardziej podchodzi pod kwestię indywidualnego ustawienia i przyzwyczajenia. Na np też mam zmienione modele bo męczyło mnie to, że widzę typa ale nie wiem na 100 procent z czyjej drużyny jest, teraz nie mam takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i sa, ale dla mnie nie maja roznicy :) na trainie, gdzie panuja egipskie ciemnosci modele sie zlewaja, wiec praktycznie nic nie widac :)

 

 

umiesz czytac ze zrozumieniem? Modele się zlewają, niemalże ich nie widać. Matek potwierdzi moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te modele odpadają ;]

Jakiś ogarnięty gracz z awp wgra sobie takie modele to już po grze... Na mixa kiedyś sobie wgrałem to wszystko widziałem (Na trainie oczywiście) a później bez to jest wielka różnica ;] Kolory textur na trainie się zlewają z podstawowymi modelami cs 1.6, więc te modele odpadają na taki turniej. W grze "4fun" na serwerach publicznych jak najbardziej można bo to tylko zabawa, ale jeżeli chodzi o turnieje to już jest inna sprawa. Gra toczy się o większe nagrody niż "TOPKA".

 

Takie jest moje zdanie. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w du*** kto na jakich modelach gra . Jak napisał Sikor , modele są dozwolone więc nie rozumiem o co kaman . Każdy z was może sobie wygrać takie same .

Jeśli były by nie dozwolone to inna sprawa , nie ma się o co kłócić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mixa kiedyś sobie wgrałem to wszystko widziałem (Na trainie oczywiście) a później bez to jest wielka różnica ;]

 

 

ciekawa historia, chyba byłeś najebany.

 

CT maja niebieskie kamizelki, a TT czerwone. Na trainie za 6tka,5tka,4ka ITD. ich niemalze nie widac, a pod tymi miejscami tym bardziej. Gram na nich od ponad roku, takze wiem chyba lepiej, niz Twoje marne doswiadczenie 1 mixa, co nie?

 

koniec spamu o te zasrane modele. Jednemu cos nie pasuje to reszta w to brnie. Przykladowo koles gra na modelach z COD'a, to tez ma nie grac, bo je posiada? z tego wynika. Jeszcze jakis idiota palnie glupote, ze recoil jest inny =D. end

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie 2 pytania .

1. Gramy 2 mapy, czy jedną ustaloną przez obie drużyny.

2. Czy bd grać na kosy o strony. (kto wygra wybiera team, którym chce grać na początku.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×