Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ARES 11

SKARGA NA Baku:S

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Zbanowany przez Baku:S
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.cs-kopytko.pl
[AMXBANS] Przyczyna: 'Aktywny Ban'
[AMXBANS] Czas: 'permanently'
[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:30802384'
[AMXBANS] Twoje IP: '83.22.170.254'
[AMXBANS] ===============================================       

\

 

 

 

 

 

JAKI AKTYWNY ??????  MOZE Z CZWARTY RAZ WESZLEM NA SERWER I BANA MAM AKTYWNEGO I TO NA STEAMIE ??????? OGARNIJ MAŁOLACIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chuj w dupe takim lamusą niech robia dalej co chcą zobaczymy ilu ludzi zostanie na serwerze widocznie Petrusowi nie zalezy na graczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Baku:s się pomylił. Zamiast odwołać się to piszesz bezsensowną skargę. Każdy jest człowiekiem i każdy ma prawo do pomyłki.. Tyle z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A więc tak . Zobacz ile ten gracz na aktywnych banów --> http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php  wpisz jego nick i będziesz widział.

 

Na początku (gdzieś z 4 razy) sprawdzałem ,czy to steam ,czy ns ,ale że był cały czas ns to zaprzestałem sprawdzania (co było błędem) tylko go po prostu banowałem .  Jak widzisz leciały najczęściej ode mnie bany więc zrobiłem to można powiedzieć z (przyzwyczajenia)

 

West Coast Customs = ja to wiem , ale przez nieuwagę popełniłem taki błąd .

Tak więc sory ARES (2) za tego bana proszę o jak najszybsze jego usunięcie .

Sory ,że tak długo nie odpisywałem na tą skargę , ale nawet jej nie przyuważyłem .

Od teraz ,jeżeli ktoś ma aktywnego bana ,będe regularnie sprawdzać ,czy to steam czy ns ,żeby nie dochodziło do niechcianych skarg.

                                              Tyle ode mnie

                                    

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zobacz ile aktywnych banów ma ten nick : http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php   i wpisz sobie jego nick. Dostawał aktywy niejednoktotnie na ns i ode mnie było najwięcej , bo akurat wtedy przesiadywałem i w końcu przestałem sprawdzać ,czy to steam czy , ns, bo to było pewnie .

A sprawdziłeśchociaż przedrostki ip, czy od tak sobie nałożyłeś tego bana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku jest ogarniętym adminem. Wczoraj ten gracz dostał ode mnie bana permamentnego, na serwerze COD, perfidne wh, ale dałem mu bana, aby wstawił ss'y, ponieważ mogę się milić. Do tej pory nie wstawił, zapewne poszedł sobie na serwer DD2, więc moim zdaniem ban słuszny, ma aktywnego, na innym serwerze . Pozdrawiam.

 

 

@@edit.

Mała pomyłka, zbanowałem gracza aresssss100, czy jakoś tak. Więc nie jestem pewny czy to on . Ale nie wykluczam tego, że to ten sam gracz. Ponieważ mają podobne nicki . Więc nie jestem pewny ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Baku jest ogarniętym adminem. Wczoraj ten gracz dostał ode mnie bana permamentnego, na serwerze COD, perfidne wh, ale dałem mu bana, aby wstawił ss'y, ponieważ mogę się milić. Do tej pory nie wstawił, zapewne poszedł sobie na serwer DD2, więc moim zdaniem ban słuszny, ma aktywnego, na innym serwerze . Pozdrawiam.

 

 

@@edit.

Mała pomyłka, zbanowałem gracza aresssss100, czy jakoś tak. Więc nie jestem pewny czy to on . Ale nie wykluczam tego, że to ten sam gracz. Ponieważ mają podobne nicki . Więc nie jestem pewny ....

 

Dlatego wypada spojrzeć na przedrostek ip ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mała pomyłka, zbanowałem gracza aresssss100, czy jakoś tak. Więc nie jestem pewny czy to on . Ale nie wykluczam tego, że to ten sam gracz. Ponieważ mają podobne nicki . Więc nie jestem pewny ....

 

Zupełnie inne przedrostki IP, więc odpada.

 

@@Baku:S, następnym razem pomyśl i popatrz 100 razy zanim nałożysz bana.

 

@@ARES 11, UB

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×