Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PanTadeusz<TT>

Skarga RA$H!D

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opis sytuacji: Gram pod nickiem Strik3r (moje inne nicki to ][_,([])][_,  , ][).([]).][).([])  Gram przeważnie na Tp) ale naszło mnie żeby sobie zagrać  na only de_dust2 1.bo na TP nie było graczy 2. bo widać obrażenia. Gram gdzieś ok. 30 min (widziałem ze kick-noł jakiegoś kolesia bo był AFK wiec wiedziałem ze był adminem) jakoś nie utrwało 5-7 min wbija jakiś gość z wh i aim-em (gość nawet się nie krył) no to nic piszę do RASZID-A 1 raz na u@ zadniej odpowiedzi .2-ga wiadomość nic 3 nic 4 nic itd. w końcu się wkur***** i pisze mu na  sey-u (Y) gość dalej nic = ( chciałbym zauważyć ze całe ct do niego pisze wiadomości a on nic)  Ldr (odpalona ciota) i RASZID grali razem w 1 team. No i dalej nic żadnej reakcji.Zmiana mapy (w przypadku de_dust2 od nowa) akurat ustawiło mnie i raszida w tym samym team-ie,mam mikro a już byłem tak wkur*****

ze mówię przez mikro: ty pajacu jebany co ty kurwa robisz nie widzisz ze gość ma wh,pisze Ci wiadomości a ty nic kurwa nie robisz???!!!!!!!! (jeszcze jeden gość tez coś przez mikro do RASZID-A  sapie ze Ldr ma wh ) reakcja RASZID-a: kto?? dlaczego nie piszesz na u@???. No myślałem ze wyjdę z siebie i stanę obok jak zobaczyłem to co napisał

dopiero po kolejnych 10 min. wszedł na SPECT i dał mu bana perma z ss-ami (mnie nie ukarał)

 

Ps. tak teraz na spokojnie to biorąc to przepraszam RASZID-a za to co mu powiedziałem przez mikro ,, PRZEPRASZAM"

jeżeli dostane warna/bana to ok. słusznie i przyjmę to na klatę z godnością

Ale takie zachowanie ze strony RASZID-a JEST NIE DOPUSZCZALNE

 

A tu żadnych ss-ów raczej nie trzeba.

 

 



Ale takie zachowanie ze strony RASZID-a JEST NIE DOPUSZCZALNE

 

Moje tym bardziej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Aima nie widziałem bo miałem pingu od 100-200 to myślałem, że to lagi ode mnie (nie mój net).

2.Jestem na weekend u kolegi i chyba każdy wie jak to jest, to Cie ktoś zawoła to on tam zagra ze 2 rundki itd, a jeszcze prawie całą noc nie spałem - ze 2 godziny, także dzisiaj jestem troche, jak to sie mówi "przymulony"   :-/ .

3. Przez pół mapy kombinowałem z grafiką, bo mój kumpel gra na 800x600, a ja rozdziałka wg. monitora i nie mogłem sb przypomnieć jak to się zmieniało, żeby wyskoczyłe te "wyższe" rozdzielczości - później dopiero znalazłem, że trzeba dać widescreena zamiast normal ..

4. Każdy jest człowiekiem i nie widzi wszystkiego, a to że Twoi kompani z teamu mówią, że odpał to co mi z tego, jak na u@ tak naprawdę zgłasza z 5-10 %, reszta wali na say'u..

5. Nie masz za co przepraszać, bo od pamiętnej aktualizacji z to był bodajże luty, steamy nie słyszą ns'ów (Ns'y steam'ów chyba też nie, chociaż nie jestem pewien).

Także po części to moja wina, więc oficjalnie Przepraszam.

Pozdro 600 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Aima nie widziałem bo miałem pingu od 100-200 to myślałem, że to lagi ode mnie (nie mój net).

2.Jestem na weekend u kolegi i chyba każdy wie jak to jest, to Cie ktoś zawoła to on tam zagra ze 2 rundki itd, a jeszcze prawie całą noc nie spałem - ze 2 godziny, także dzisiaj jestem troche, jak to sie mówi "przymulony"   :-/ .

3. Przez pół mapy kombinowałem z grafiką, bo mój kumpel gra na 800x600, a ja rozdziałka wg. monitora i nie mogłem sb przypomnieć jak to się zmieniało, żeby wyskoczyłe te "wyższe" rozdzielczości - później dopiero znalazłem, że trzeba dać widescreena zamiast normal ..

4. Każdy jest człowiekiem i nie widzi wszystkiego, a to że Twoi kompani z teamu mówią, że odpał to co mi z tego, jak na u@ tak naprawdę zgłasza z 5-10 %, reszta wali na say'u..

5. Nie masz za co przepraszać, bo od pamiętnej aktualizacji z to był bodajże luty, steamy nie słyszą ns'ów (Ns'y steam'ów chyba też nie, chociaż nie jestem pewien).

Także po części to moja wina, więc oficjalnie Przepraszam.

Pozdro 600 ;)

 

Stary, proszę Cie (rozumiem każdy jest człowiekiem) ale jak jesteś adminem na serwie to bądź/masz być zawsze gotowy a nie tylko chwilami,bo z tego to mi jest wielkie gówno,dobra????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna.

 

Podsumowując @@`CR7, staraj się nie dopuszczać do sytuacji, gdzie ktoś inny korzysta z Twojego slota. Jest to slot przeznaczony tylko i wyłącznie dla Ciebie.

 

Sam widzisz, co się dzieję jak się gra z kimś na zmianę. Kiedy po serwie lata czit WH+AIM to wiadomo, że każdy ma prawo się zdenerwować, tym bardziej jak admin jest na serwerze i nic z tym nie robi. Następny razem weź to pod uwagę.

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×