Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
1 shot

propozycja

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

mam propozycje żeby na serwie wlączyc friendly fire  a graczy którzy beda bili swoich karac banami 1 zabicie swojego=ban 2h a gdy admina nie bedzie grac bedzie mogl wymierzyc kare graczowi bedą czy kary

1 wybacz

2 kick

3 ban 2h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było to już na serwerze, grałem wtedy "namiętnie", a po włączeniu ff musiałem się przerzucić na dd2, bo wytrzymać tam nie można było jak taki banan termometrator rozpierzielał Cię do 5 hp na respie i co później grałeś? No nic. A jak Cię "obije" a nie zabije to żadnej kary nie ma... http://bany.cs-kopytko.pl/ban_details.php?bhid=1467 jeszcze pamiętam xD.. Na nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 strzały w głowe i resztę się wstrzymuje do końca rundy itd. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli admin bedzie i bedzie widzial ze ktos bije to moze dac bana np na 1h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki plugin, polega on na tym, że gdy gracz trafi kogoś podajże 3 razy to gracz sam zostaje zgładzony. A włączenie FF, dało by bardziej ogarnięty server .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze jest jak jest i nie ma co zmieniać np. rzucam HE i zabijam swojego i automatycznie zabija mnie wiec raczej bez sensu.Albo jak nie ma admina na servie to każdy robi samowolkę zmienia nicki i atakuje sojuszników żeby nie nabijać minusowych kill-i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze jest jak jest i nie ma co zmieniać np. rzucam HE i zabijam swojego i automatycznie zabija mnie wiec raczej bez sensu.

 

sprawa prosta jeśli ktoś nie umie rzucić HE niech nie rzuca  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa prosta jeśli ktoś nie umie rzucić HE niech nie rzuca  

myślisz że ktoś tego będzie przestrzegał, jak admina nie ma, otóż grubo się mylisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i nie, dostaną bana raz, drugi to się nauczą, ja jestem na steam non stop i nie tylko ja więc ja podtrzymuje  moje słowo ze na plusik jestem 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Wujek jest non stop na steamie... Gdy gram na servie i widze czita odrazu do niego pisze i bez problemu wchodzi na server ssy i dziekuje :)



To wiadomo coś na temat tego ff ? Będzie czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były już propozycje tego. Nie widziałem jeszcze, żeby na serwerze steam/ns dodawać ff... Jest to dobre rozwiązanie na serwery steam, a nie...

Bany na nsach nie robią wrażenia, będą wchodzić i bić swoich tylko dla zabawy.

 

Niech się wypowie więcej osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Tak jak mowi Petrus to jest opcja ale na serwer steam, nsy maja czesto zmienne ip i moga byc przez to duze problemy co wiaze sie ze strata obecnych stalych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu wszystko stoi ja pierdziele. Żadnego ryzyka. Nie spróbujemy to sie nie dowiemy a wy tak asekuracyjnie to wszystko robicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Były już propozycje tego. Nie widziałem jeszcze, żeby na serwerze steam/ns dodawać ff...)- Petrus  zbyt wiele serwerow nie odwiedziles chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Petrus zbyt wiele serwerow nie odwiedziles chyba

Gram w tą grę więcej, niż niektórzy wypowiadający się tu żyją... więc zachowaj takie komentarze dla siebie.

 

Serwery podupadły m.in. przez zmiany jakie zostaly wprowadzone ostatnimi czasy (nie mówie tu tylko o TP).

 

 

Żadnego ryzyka. Nie spróbujemy to sie nie dowiemy a wy tak asekuracyjnie to wszystko robicie.

Już poryzykowaliśmy i teraz nie ma z kim grać ( no ale serwer ELITE...)

 

Póki co propozycje odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×