Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PanTadeusz<TT>

Skarga Baku:S

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Mój nick Strik3r, gram sobie na only dd2 gram już tam z 2h,admini przychodzą  tak co 20 min zobaczyć co się dzieje a następnie wychodzą.someone korzystając z okazji odpalił się  i wbił staty  68  do 9 więc piszę na sey-u (y)

 

Strik3r:Nice odpal

za chwilę  jakiś gość pisze (z którym mam na pieńku,bo on uważa że ja mam czity i nie umie się z tym pogodzić że gram lepiej od niego)

 

Dawidek (czy jakoś tak):to nie odpał,

 

Dawidek (czy jakoś tak):debilu jebany

ja mu na to

Strik3r:ryj pajacu bo ci wyjebie

i ładny ban oczywiście dla mnie,bo gdzież by dla gościa który zaczął do mnie sapać

 

tylko dlaczego ban mi ????????? ja się pytam

 

link do wycinków z konsoli : http://speedy.sh/QBFgZ/Bakus.rar

 



z wycinków widać że to on pierwszy zaczął mnie wyzywać to ja w odwecie nie pozostawałem dłużny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec w czym problem bo ja osobiscie nie rozumiem ? Admin dal ostrzezenie, nie posluchales i dostales bana. Faktem jest to, ze moglby dac troche mniej ale 1h naprawde nie utrudni Ci zycia. Ja dalabym Ci tyle samo a moze i wiecej, nie toleruje takich szczeniackich tekstow. Dawidek tez powinien oberwac i ogolnie jest na mojej czarnej liscie do perma, bo klnie non stop i ten fakt napewno szybko sie rozwiaze. Co do twojej osoby to jeszcze raz napisze - Ban Ci sie nalezal i ladnie przeczekaj ten czas bo korona Ci z glowy nie spadnie a innej opcji nie ma. Pozdrawiam i close plz.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiąc w 100% szczerze to wziąłbym przykład z viertnika i wlepiłbym Wam obu po banie na tydzień, na Twoje szczęście jest regulamin, którego trzeba przestrzegać.

A ty Baku:s ogarnij troche te bany, dajesz znając Ciebie od razu na godzinę jak gość Ci nie odpowiada, bez żadnego wcześniejszego ostrzeżenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec w czym problem bo ja osobiscie nie rozumiem ? Admin dal ostrzezenie, nie posluchales i dostales bana. Faktem jest to, ze moglby dac troche mniej ale 1h naprawde nie utrudni Ci zycia. Ja dalabym Ci tyle samo a moze i wiecej, nie toleruje takich szczeniackich tekstow. Dawidek tez powinien oberwac i ogolnie jest na mojej czarnej liscie do perma, bo klnie non stop i ten fakt napewno szybko sie rozwiaze. Co do twojej osoby to jeszcze raz napisze - Ban Ci sie nalezal i ladnie przeczekaj ten czas bo korona Ci z glowy nie spadnie a innej opcji nie ma. Pozdrawiam i close plz.

jakich szczeniackich tekstów człowieku ogarnij się i czytaj co piszesz i co piszą inni kapujesz teraz co napisałem ????? to przeczytaj

1. to nie ja zacząłem go wyzywać tylko on mnie bez powodu widzisz na wycinkach z konsoli.Ja all time mówie przez mikro żadko pisze chyba ze do ludzi ze steam-em

2. po za tym ty chyba się kochana gubisz

 

 Dawidek tez powinien oberwac i ogolnie jest na mojej czarnej liscie do perma, bo klnie non stop i ten fakt napewno szybko sie rozwiaze.

to kogo chcesz udupić jego czy mnie ???? po za tym to jest skarga na bakus-ia a nie na dawidka, a dawidek swoja drogą(chyba ze ub pozwoli zamieścić 2 skargi w jednym temacie ???

 

No wiec w czym problem bo ja osobiscie nie rozumiem ? Admin dal ostrzezenie, nie posluchales i dostales bana.

Popatrz się kochana kto co pisze w jakiej kolejności na wycinkach z konsoli KOBIETOOOOOOOOO!!!! :D

bo chyba na nie nie spojrzałaś

 

po za tym "ryj debilu bo ci wyjebie" napisałem już po banie

 

mówiąc w 100% szczerze to wziąłbym przykład z viertnika i wlepiłbym Wam obu po banie na tydzień, na Twoje szczęście jest regulamin, którego trzeba przestrzegać.

A ty Baku:s ogarnij troche te bany, dajesz znając Ciebie od razu na godzinę jak gość Ci nie odpowiada, bez żadnego wcześniejszego ostrzeżenia..

Powiedz za co mi ja do gościa nic nie mam a on z dupy zaczyna krytykować moje sey-e i wyzywać bez powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj PanTadeusz<TT>, ban dla Ciebie był jaknajbardziej słuszny, nie widze w nim cienia niesprawiedliwosci,  bo czytając przebieg sytuacji odrazu widać, że Ty jak i kolega lamaliscie regulamin. Bakus Was ostrzegł na say'u jak widac. Poza tym jeśli uważasz, że ktos ma cheaty to pisz na U@ a nie na say

Druga sprawa to ogarnij ortografię ziomek :) 

Temat do zamknięcia..

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wam to wytłumaczyć abyście zrozumieli,ale togo nie da się jaśniej wytłumaczyć

striker; nice odpal

 

dawiidek: to nie odpal

dawidek: debiu jebany

 

bakus; slowa

 

UWAGA JA TU (przed banem) NIC NIE PISAŁEM WIEC ZA CO BAN ??????????????????????????????????

 

 

BAN BAN BAN BAN

BAN BAN BAN BAN

BAN BAN BAN BAN

BAN BAN BAN BAN

 

Strik3r: ryj pajacu bo ci wyjebie (czyli już po banie to napisałem)

 

 

 

Gdyby sytuacja wygladala tak to ok   TO WTEDY NIE MAM NIC DO POWIEDZIENIA

 

striker;nice odpal

 

dawiidek: to nie odpal

dawidek: debiu jebany

 

bakus; slowa

 

 

Strik3r: ryj pajacu bo ci wyjebie (czyli już po banie to napisałem)

 

 

 

BAN BAN BAN BAN

BAN BAN BAN BAN

BAN BAN BAN BAN

BAN BAN BAN BAN

 

 

 

 


Druga sprawa to ogarnij ortografię ziomek :) 
 

 

 

1sprawa to siostra(młodsza) zalała mi klawiaturę pepsi i nie wszystko styka tak jak powinno,a szczególnie Alt-y

tak że nie pouczaj mnie jak pisać ok ????
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w tym momencie chamski . . Piszesz skargę ,a dostałeś bana ,jak najbardziej zasłużonego . Moj ss wygląda jakoś inaczej , upomniałem was wcześniej obydwóch i ty po upomnieniu wyjechałeś do niego z tekstem..

https://imageshack.us/scaled/large/20/2013050700002.jpg

 

Dałem ci bana bo jego napisaniu , a nie przed .. Dawidek także dostałby bana , jednakże już nic potem nie pisał . .Ja tego nie rozumiem . Uwzieliście się na mnie ? Czy każda rzecz jaką zrobie musi być poprzedzona skargą? Owszem zdarzają mi się błedy ..  Popełniłem 2 może 3 , ale tym razem nie wmówisz mi , że się myle.. Tyle ode mnie.

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ze co niby majstrowałem w swojej konsoli ??????mocne



ja nie mam steam jestem ns-em to ciekawe



mocne



aha pewnie ty myślałeś że " ryj pajacu bo ci wyjebie" jest do cb to się myliłeś musiałeś to zle odebrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie próbuj się wymigiwać .. To jest Steam fejk - tak jak to powtarzał BiNd! - steam jest do 8 cyfr po 0:0:... lub 0:1:...

ajć nieudana próba co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga bez sensu ... Pisałeś wcześniej że to on zaczął Cię wzywać . Nwm jak było , ale mogłeś "udać że jesteś mądrzejszy " ale jak musisz odrazu oddawać to jakiś poziom podstawówki . W necie kozak jak większość ... Nie pomyślałeś nad tą skargą ...

Edytowane przez Nattowe <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie próbuj się wymigiwać .. To jest Steam fejk - tak jak to powtarzał BiNd! - steam jest do 8 cyfr po 0:0:... lub 0:1:...

ajć nieudana próba co?

jaka próba synek ja nigdy nie miałem steam człowieku ja nawet nie wiem o czym mówisz

 

Skarga bez sensu ... Pisałeś wcześniej że to on zaczął Cię wzywać . Nwm jak było , ale mogłeś "udać że jesteś mądrzejszy " ale jak musisz odrazu oddawać to jakiś poziom podstawówki . W necie kozak jak większość ... Nie pomyślałeś nad tą skargą ...

umiesz czytać czy nie uczą tego w podstawówce ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshe... nie zgrywaj świętego miszczu mój. A więc tak:

  a)  próba oszukania nas, że ban jest na steam, bo to jest ns. Jak nie pojmiesz tego co Ci teraz napiszę to poproś mamę, swoją młodszą siostrę, babcię, kota czy tam papugę, bo ma więcej szarych komórek niż ty (oczywiście jak tego nie pojmiesz, jeżeli tak to zdania nie ma ;))

       To jest mój Steam id (prawdziwy):     0:0:56224362     Jak widzisz cyfr po 0:0:  jest 8 czyli max. Może ich być od 1 do 8. 

       A to jest Twój Steam id (fałszywy):   0:0:1753948743  Jak widzisz cyfr po 0:0: jest 10, a 10 jak (nie wiem czy) wiesz jest większe od 8 (10>8), czyli to jest Steam fejk (fałszywy). Jakbyś miał steam to by to wyglądało tak   0:0:17539487  (0:0:17539487|43) to 43 jest dowodem na to, że ban jest na ns. Prościej o tych steam nie umiem, niestety.

   B) oszukałeś nas również, że "ryj pajacu bo ci wyjebie" napisałeś po nałożeniu bana, co ładnie pokazał nam screen od bakusia, że zrobiłeś to po jego ostrzeżeniu "slowa" .

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshe... nie zgrywaj świętego miszczu mój. A więc tak:

  a)  próba oszukania nas, że ban jest na steam, bo to jest ns. Jak nie pojmiesz tego co Ci teraz napiszę to poproś mamę, swoją młodszą siostrę, babcię, kota czy tam papugę, bo ma więcej szarych komórek niż ty (oczywiście jak tego nie pojmiesz, jeżeli tak to zdania nie ma ;))

       To jest mój Steam id (prawdziwy):     0:0:56224362     Jak widzisz cyfr po 0:0:  jest 8 czyli max. Może ich być od 1 do 8. 

       A to jest Twój Steam id (fałszywy):   0:0:1753948743  Jak widzisz cyfr po 0:0: jest 10, a 10 jak (nie wiem czy) wiesz jest większe od 8 (10>8), czyli to jest Steam fejk (fałszywy). Jakbyś miał steam to by to wyglądało tak   0:0:17539487  (0:0:17539487|43) to 43 jest dowodem na to, że ban jest na ns. Prościej o tych steam nie umiem, niestety.

   B) oszukałeś nas również, że "ryj pajacu bo ci wyjebie" napisałeś po nałożeniu bana, co ładnie pokazał nam screen od bakusia, że zrobiłeś to po jego ostrzeżeniu "slowa" .

 pierwszy raz o tym słyszę człowieku

po 2 nie oszukałem tylko takie mamy scn z konsoli proste

 

po za tym nie chodzi tu o zekomy steam tylko o racje dotyczące bana

 

a po za tym nie musisz próbować udowodnić jaki to ja jestem głupi, tylko mścisz się za słuszna skargę na Ciebie wiec nie wysilaj się. OK???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ja po prostu teraz, gdy Ty (mój miszczu) jesteś na forum serwerze będę bardzo jak to się mówi "pedantyczny" w pewnym sensie i każde zachowania (w szczególności Twoje) będę egzekwował ściśle wg. regulaminu, zadowolony? Także pilnuj się ziomuś, bo CR7 czujen oko dd2 czuuuuuwa..  :)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Widzisz cheatera, pisz na u@. Bezpodstawne oskarżanie również jest zakazane.

2. Dostałeś bana po czym napisałeś na say wyzwisko, więc równie dobrze mogłeś wyrwać bana również za to.

 

Po prostu myśl co piszesz i panuj nad emocjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×