Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hary z Tybetu

[DM+BF2] Hary z Tybetu ssy

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

haha. Wiedziałem, że tak w końcu będzie. Zaczeło z żalu tyłek ściskać, bo dostałem do top 5 i cie wyprzedziłem. To jest poprostu śmieszne i dziecinne. Gram czysto, nie mam żadnych cheaatów, gram na 32 bitach. z 6 razy ssy i demko czyste jak łza. 1000 testów na 32 bity przeszedłem bez problemów. Widać, że chcesz mnie wykurzyć z servera razem z Davisem. Ale niestety nic  nie masz na mnie ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top15? Już od jakiegoś czasu nie gram dla topki - nie mam na to czasu.

 

Co do Twojej czystej gry, nie byłbym taki przekonany... Aima ani Wh nie masz, jednak za często widzisz niewidzialnych. Z tego co pamiętam, na początku gry na serwerze, nie byłeś taki w tym dobry, a teraz "błogosławieństwo neo" czy jak, żaden niewidzialny Ci nie straszny...

 

Zastanowię się jeszcze. Jestem w 60% przekonany że nie grasz czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że poprostu nie możesz tego przeżyć, żę gram czysto. Co do "niewidzialnych" to widać ich wystarczy się skupić. To, że ty ich nie dostrzegasz - to twój problem. Jakbym coś miał to by wszsytko było na screenach. Już raz sprawdzałeś screenami czy mam coś na tą niewidzialność, i jak zwykle byłem czysty. Prawdziwa niewidzialność jest na serwerze cod, tam ujrzenie kogoś niewidzialnego graniczy z cudem. Brak jakichkolwiek podstaw dla ub, ale widać na siłę będziesz szukał czegość żeby się mnie pozbyć.

Nietylko mnie udaje się ujrzeć tych z nożem, ale oczywiście to ja gram nieczysto, bo mi za dobrze idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham? Jak mogę unikać testów ma 32 bity? Albo zrobię i gram dalej ( i całych czas robiłem i przechodziłem), albo wylatuje - proste. Nigdy nie unikałem testów, bo się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czasu wyjaśnienia sprawy UB.

 

@edit 13.05.13

 

Brak zainteresowania,

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×