Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KinecT

Wywiad Klaqson.

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor: Witam, na początek przedstaw się nam.
Klaqson: Nazywam się Cezary, mam 16 lat , chodzę do 3 klasy gimbazjum.
Redaktor: Opowiedz na jak znalazles sie na sieci Cs-Kopytko.pl
Klaqson: hmm.Sukałem fajnej serwerowni i trafiłem do was. Postanowiłem i was zostać i podbić sieć jak piraci ARRRRR.
Redaktor:Powiedz nam jak zostałeś administratorem DD2 oraz Jaila.
Klaqson: Chciałem zostać adminem, lecz nei spełniałem wszystkich wymagań, więc napisałem to opiekuna SIKORA, który doradzał mi co i jak. Za jakiś czas napisałem do H@, czyli do Petrusa, czy nie będzię problemu jak złoże podanie, nie spełniając kilku wymagań. On jednak mi odpowiedział: "Jesteś hajt na jailu to może tam złóż podanie" Więc tak zrobiłem i dostałem się na tą rangę. Po kilku dniach złozyłem podanie na serwerze DD2, lecz nei zostałem przyjęty, ponieważ byłem za mało na forum. Lecz po tygodniu znów złożyłem podanie, zostałem przyjęty i tak właśnie zostałem adminem na tych serwerach.
Redaktor: Powiedz nam czemu akurat serwer DD2 skusił Cię do gry.
Klaqson: Wbiłem na ten serwer i zobaczyłem, że jest bardzo fajny. Miła amtmosfera, przyjaźni gracze oraz ogarnięty serwer, więc postanowiłem zostać.
Redaktor: A jakie pełnisz obowiązki jako admin DD2.
Klaqson: Obowiązki ? To co każdy admin. Banuję graczy, którzy nie akceptują regulaminu. Przeważnie banuję, za WH lub AIM'a. Lecz zdarzają się inne przypadki. Np: Obarza gracza, wysoki ping i takie tam.
Redaktor: Ile czasu poświecasz na pilnowanie serwera oraz ile czasu przesiadujesz na forum ?
Klaqson: To zależy, od kąt napisałem testy, staram się uczyć. Na forum przesiaduję dość często, a na serwerze od czasu do czasu. Właśnie kupiłem CS:GO i zaczynem grać w niego.
Redaktor: Powiedz nam jak zaczęła się twoja przygoda z CS'em ?
Klaqson: Ooj na to pytanie będzie ciężko mi odpowiedzieć mogę tylko powiedzieć że dawno >.<, na początku leciałem jako ns, a wiecie jak to przeciętny dzieciak grało się w metina, a że ja miałem tam jakieś eq czy coś, to wymieniłem cały shit za steam . I tak zaczołem grać na platformie steam.
Redaktor: Czy dawania banów daje ci przyjemność ?
Klaqson: Ukaranie każdego odpaleńca jest przyjemnością, czasami nie chcę dawać banów, ale jestem do tego zmuszony.
Redaktor: Jak oceniasz serwerownie CSK.
Klaqson: Jest dobrą serwerownią, ale mogła by być lepszą.
Redaktor: Co masz na myśli ?
Klaqson: Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.
Redaktor: Sądzisz, że wśród serwerowni sa osoby, które powinny awanosować na wyższe stanowisko ?
Klaqson: Klaqson na Moderatora ;P A tak poważnie myślę,  że    każdy ma takie stanowisko na jakie sobie zasłużył. Pewne osoby jednak powinny nie zyskać, lecz stracić swoją posadę.
Redaktor: Kogo masz na myśli ?
Klaqson: To jest moja tajemnica :)
Redaktor: Wiemy już sporo na twój temat w "Świecie wirualnym". Zadam ci kilka pytań co to twojego życia prywatnego. Tak więc: Czym zajmujesz się na codzień ?
Klaqson: Na co dzień zajmuję się szkołą, często gotuję bo to jest moja pasja.
Redaktor: A jak przebiega twoja edukacja ? Planujesz się dalej uczycić ?
Klaqson: Panuję skończyć technikum w kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych,a potem wyjechać z kraju.
Redaktor: A gdzie chciałbyś wyjechać i w jakim celu ?
Klaqson: Holandia/Anglia w celu lepszego życia w tym kraju nie ma dla mnie perspektyw.
Redaktor: o twoje marzenie czy zamierasz to wprowadzić w życie ?
Klaqson: Można powiedzieć, że jedno i drugie.
Redaktor: Dobrze, a co daje Ci dużą przyjemność w wolnych chwilach ? Jakiś sport, może jakieś hobby ?
Klaqson: Nic z tych rzeczy, jak już pisałem moim hobby jest gotowanie.
Redaktor: Powiedz nam gotujesz już coś ?
Klaqson: Niee ziemniaki tylko obieram . A tak poważnie gotuje dużo rzeczy po prefesionalne dania do jajecznicy .
Redaktor: No dobra nie bd cie juz meczyl z gotowaniem. Powiedz nam, czy jest osoba którą dażysz jakimś uczuciem ?
Klaqson: Jest taka osoba, ale narazie to nic poważnego, może coś w lipcu .
Redaktor: Zdradzisz nam jakieś szczegóły ?
Klaqson: Ma na imię Konstancja i chodzi ze mną do szkoły, jest ode mnie rok młodsza. Jest prześliczną kobietą :)
Redaktor: Gdzie planujesz wyjechać w tego roczne wakcje ?
Klaqson:  No planuje do Holandii i mam taką nadzieje że pojadę,a na pewno pojadę jak nie pojadę to coś rozjebie ;P 30 min temu dowiedziałem się że ona tez tam będzie, więc wakakacje będą cudowne.
Redaktor: No dobra powiedz nam czy coś trenujesz ?
Klaqson: Tak trenuję popularną gimnastykę zwaną operdalaning.
Redaktor: Chyba zna to każdy, ale dla pewności, opisz na czym to polega :)
Klaqson:  Siedzisz i się opierdalasz .
Redaktor:              Seria krótkich pytań:
                                  Wakcje vs. Ferie
Klaqson:                           Ferie
Redaktor:             Lato vs. Zima
Klaqson:                            Lato
Redaktor:              PC vs. Laptop.
Klaqson:                             PC
Redaktor:              Ulubiony kolor ?
Klaqson:                         Zielony

Redaktor: Dobrze, dziekuje ci za poswiecony mi czas. Wywiad był dość ciekawy, było dużo śmiechu oraz świetnych odpowiedzi. W imieniu całes CSK, życzę Ci aby spełniły ci się wszystkie marzenia oraz szczescia z Konstacją :) Chcesz coś dodać na koniec ?
Klaqson: Chciałbym pozdrowić całą administrację CSK oraz Konstancję <3. Pozdrawiam.
Redaktor: Do zobaczenia na forum.

 

 

Jestem już tak zmęczony, że nie miałem siły zmiejszać czcionek i wgl. Liczę na lajki :)

 

Jutro najwyżej edytuje dziś nie mam siły na to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

no, muszę przyznać, że całkiem całkiem ten wywiad ;) Mogłeś jeszcze napisać, żeby nie zapomniał nam zeskanować swojego świadectwa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panuję skończyć technikum w kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych,a potem wyjechać z kraju.

 

tak wiec chcesz zostać technikiem gotowania na gazie :P jakby to powiedział mój nauczyciel :D

 

a co do wywiadu to spoko wywiad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Fajnie się czyta ten wywiadzik . Dobra robota :) 

 

A ugotujesz mi coś i wyślesz paczką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×