Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
po thc

skarga na quantiq

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, wezcie zrobcie cos z tym quantiq , nie wiem w ogole skad on sie wytrzasnol , nie wiem czy z choinki sie urwal czy co ! ale co wejdzie na serwie to tylko widze plugini ze kogos zbanowal . ilez mozna zadny admin nie dal tyle banow przez tydzien , jak on w jeden dzien ! ktos go zabile , ale napisze mu na saju to nawet nie wejdzie na spekta tylko odrazu wali bany ? przecize tak nie moze byc ! gram najwiecej na tym serwie i wiem co on wyprawia ! nie jedem jedyna osoba ktora mu jezdzi po rajtach na serwqie za tego typu akcje ! ogarnijcie go prosba moja wielka ! dzieki ! wlasnie przed chwilka dostales bana za obraze, bo mowi ze na gownie sie znam idt ... to mu odpisalem tak na gownie sie znam a tym gownem jestes ty ! ale mniejsza z tym ! a jak mu zwracam uwage zeby troszeczke ogarnol sie z tymi banami to mnie obraza odrazu ! nie wejdzie na spekta ani nic i odrazu banuje jak ktos mu powie ! zanada nie wiem kto mu adma dal ! to jest bez kitu przykre , ale niestety prawdziwe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ilez mozna zadny admin nie dal tyle banow przez tydzien , jak on w jeden dzien !

spójrz sobie w historie banów i zobacz kto banuje ile

 

nawet nie wejdzie na spekta tylko odrazu wali bany ?

to ze nie widać mnie na spetate, nie znaczy, że na nim nie jestem. Są od tego specjalne komendy. Nieraz całą mapę siedzę na spec i nie mam czasu pograć, bo mi wszyscy piszą na u@

 

nie jedem jedyna osoba ktora mu jezdzi po rajtach na serwqie za tego typu akcje !

Tu Cię zaskoczę, tylko Ty masz do mnie zawsze jakieś pretensje

 

bo mowi ze na gownie sie znam idt ... to mu odpisalem tak na gownie sie znam a tym gownem jestes ty !

ten ban to akurat suma wszystkich obraz w moim kierunku od Ciebie

 

jak mu zwracam uwage zeby troszeczke ogarnol sie z tymi banami to mnie obraza odrazu !

Jakieś dowody na to, żebym Cię obrażał? Bo jeśli mnie pamięć nie zawodzi, to nigdy Cię nie wyzwałem... (ale może mam jakieś alter ego o którym nie wiem, no ewentualnie dementia geriatris)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sprawdzilem , w ciagu poltora godziny chlopie walneles az 11 BANOw w tym 1 AKTYWNY , 1 ZA OBRAZE,  a 9 ssy , to jest normalne !!? nikt tyle nie wali co ty, skad ty sie urwales ? nie bylo cie widac w ogole na serwie od ja gram na nim ! od pierwszego dnia jak sie tylko pojawiles odrazu sypales bany !! nawet jak ktos sie wyzywa a jest np admin davis , jacko czy kto inny to przymyka oko, ostrzeznia leca z ich strony ! nie BANUJA a ty taki sentymentalny i uczciwy jestes co ? ze banujesz widze ze za boga sie masz jak dostales adma !! a tak naprawde to nie masz pojecia o csie ! no niestety nie mam zadnych zdjec jak zemna jechales , bo cs to nie cale moje zycie i zlewam takich jak ty napinaczy przez kabel ! ty tylko placzesz i banujesz na serwie zero z ciebie pozytku !! 



a odnoszac sie do obraz w twoim kierunku ! Ani razu wulgarnie na ciebie nie powiedzialem !! ANI RAZU ! po prostu inteligentnie z toba jechalem bo nie jestem dziecko i nie bede cie wyzywal ok kurew itd ; bo to bez sensu ! bo bys odrazu mnie zbanowal ! a tak to nic mi nie mogles zrobic bo za takie typu zachowanie nia ma banow ani kickow ! zegnam tracze czas na ciebie



Niech ktos bardziej odpowiedzilny napisze jakiegos posta !! co na ten temat mysli i czy jestem w bledzie piszac ta skarge dzieki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

walneles az 11 BANOw w tym 1 AKTYWNY , 1 ZA OBRAZE,  a 9 ssy , to jest normalne !!?

 

a sprawdz ile z tych ss wrzuciło prośbę o UB... ja zawsze obserwuję przed banem i jak ktoś jedzie po modelach, albo wali skany z dupy, to daje ss

 

 

nie bylo cie widac w ogole na serwie od ja gram na nim !

 

bo zazwyczaj siedziałem na CoD i wchodziłem tylko, jak ktoś mnie zawołał na gg/steam

 

 

nawet jak ktos sie wyzywa a jest np admin davis , jacko czy kto inny to przymyka oko, ostrzeznia leca z ich strony !

 

czyli ja nie ostrzegam? Hmmmm... ciekawe. (znów to alter ego)

 

 

bo cs to nie cale moje zycie i zlewam takich jak ty napinaczy przez kabel !

 

 

hahahahaha! No tu po prostu pojechałeś po bandzie pełną hipokryzją! Po raz kolejny przypominam, kto zaczyna na mnie jechać, jak tylko wejdzie na serw. A ja zazwyczaj zaciskam zęby i nawet nie odpisuje

 

 

Ani razu wulgarnie na ciebie nie powiedzialem !!

 

cóż, jeśli lubisz być nazywany gównem, zerem i śmieciem to Twoja sprawa, ale to jest ogólnie przyjęte za obraźliwe... Proponuję, abyś sprawdził w słowniku różnicę między słowem "wulgaryzm", a słowem "obraza"

 

 

po prostu inteligentnie z toba jechalem

 

tak faktycznie.... poziom wypowiedzi gdzieś między parterem, a piwnicą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sprawdzilem , w ciagu poltora godziny chlopie walneles az 11 BANOw w tym 1 AKTYWNY , 1 ZA OBRAZE,  a 9 ssy , to jest normalne !!? nikt tyle nie wali co ty, skad ty sie urwales ?

 To zobacz sobie kto tak naprawdę te ss'y wrzucił >K-L-I-K< . A więc - NIKT ! Jakby nie wiem wrzuciło 4 osoby z tych Twoich 9 no to już jest coś, ale jak narazie na dzisiaj ma 100%, a więc co się rzucasz? Do mnie muszę przyznać co skakałeś, że tak mnie pociśniesz na forum swoją zajebistą skargą, że w next mapie to mnie na zbity pysk z adminów wywalą i bana jeszcze chwycę. Także zbierasz sobie ziomuś, a jak nie to się zbierzemy i cie viertnik przez kolanko przełoży. Ode mnie też byś już chwycił pare banów, ale ja się już przyzwyczaiłem i mam Was gdzieś jak mnie wyzywacie (chyba, że coś poważniejszego to muszę Was nagrodzić), jeżeli zaś innych graczy to oczywiście karam, po wcześniejszym ostrzeżeniu (niekoniecznie na tsay). Pis joł.

 

to ze nie widać mnie na spetate, nie znaczy, że na nim nie jestem. Są od tego specjalne komendy. Nieraz całą mapę siedzę na spec i nie mam czasu pograć, bo mi wszyscy piszą na u@

Tu się zgodzę, wczoraj wbijałem na serwa i zminimalizowałem cs, bo coś na fb odpisywałem i siedzieliśmy tam razem z innymi na ts, również z quantem, bo czekaliśmy tam na zuze i mixa mieliśmy grać to po może minucie quatiq mówi mi (stanowczo), żebym na amx_spectate wszedł, jak kogoś obserwuję. Także zgodność 100% Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×