Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Drew Stratford

[DM+BF2] Hary z Tybetu

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheatera: Hary z Tybetu
Serwer: DM+BF2
Data + dokładna godzina: 15:25
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 79.139.58.20

 

Na demku ewidentnie widać wh.

 

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1305141525-de_eldorado-1368537900-1368539100.zip

 

 

10:24 w slowmotion widać że jedzie na model, jednak rezygnuje

11:16 boi się strzelić w widocznego w oknie tt, bo nie jest pewien czy nie przebija, dopiero gdy tt zaczyna strzelać, odpowiada ogniem.

11:38 (PERŁA) Slowmotion - Pięknie mu ucieka celownik na model

16:47 Slowmotion - Celownik na model.

 

17:08 Slowmotion - Celownik znów leci w stronę modelu
 

Ban dodany !

 

edit@ otwieram na życzenie gracza

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Czyli tak, kolejna część płaczu Drew'a.

Nie wiem stary jak ty tu widzisz wh. To, że raz na jakiś czas zdarzy najechać na model, to jest kwestia przypadku. Myśli, że jak się rozglądasz lub biegniesz to nie pojedziesz sobie przez przypadek na model raz na jakiś czas? Czemu nie mogłem zabić Księciunia? Gdybym miał wh niestanowiło by to żadnego problemu.  Zastanawia mnie jedno: czemu nie zrobiłeś DEMKA lub SSÓW? Odpowiedź jest bardzo prosta - jestem czysty, ale to ci nie daje żyć i szukasz na siłę. Ale łatwiej jest szukać na siłę, nie zrobić demka z poziomu mojego kompa i zmniejszyć szansę na obronę.

Proszę o oglądnięcie demka i wypowiedzienie się  innych graczy lub adminów serverów ( prócz Davisa - taki sam płaczek jak Drew).

 

Twoją dziecinność potwierdziłeś nie raz dająć kilka razy kicka po tym jak cie zabiłem. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc twój nick , wyobrażam sobie 14-sto letnie dziecko napinające przez neta , które ma lęk przed swoim cieniem. Człowieku , takiego gracza na ns'ie jak ty nigdy nie widziałem , masz takie info z kosmosu , że szok. Jesteś chyba jedynym graczem , który za każdym razem widzi niewidzialnych o.0 . Skoro uważasz się za takiego pro elo hajta , czemu nie chcesz zagrać na steamie ? Boisz się ? Pewnie odpiszesz , mi że nie będziesz wydawał kasę na grę , no tak i tu cię zaskoczę , bo cały czas wydajesz na grę , skoro korzystasz z internetu. Komputer też darmo nie dostałeś. Co ty na to ? A jak masz do mnie jakiś problem to zapraszam do Torunia i powiedz mi to w oczy , podejrzewam , że nawet nie przyjechał byś bo musiałbyś pytać rodziców. Przypadkowo jeździsz po modelu , hah głupszej bzdury nie słyszałem , jak można po ścianie równo jechać z przypadku ? Nie no , żenada , wymyśl coś lepszego. A co do innych graczy , każdy na tą chwilę twierdzi , że jesteś odpalony. Na u@ , za każdym razem leci spam , że grasz na wh , nie widziałem osoby , która by powiedziała , że grasz czysto ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra stary daruj sobie twoje wypociny hardcorowy koksie hah. . Ja ciebie rownież wyobrażam sobie jako dziecko ktore przeżywam jak mnie zabije albo jak ja ciebie zabije. Poprostu nie wypowiadaj się w moich tematach i nic do mnie nie pisz. Nie chce mi już czytać twoich podniet i płaczów

 

Co do "niewidzialności" już sie wypowiadałem w tym temacie http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/25951-hary-z-tybetu-ssy/

Jakoś Księciunio nie miał też większych problemów, żeby mnie zabić jak latałem z nożem. Nie to żebym go osądzał o czity - gra dobrze, czysto bez cheatów, ale to przykład, że można widzieć "niewidzialnych"

Edytowane przez Hary z Tybetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , spoko , można widzieć , nie powiem są ludzie którzy grają dobrze , no i wiadomo , sam nie powiem , bo często widać , ale za każdym razem ja u cb... nawet jak po cichu się idzie to ty już wie gdzie i kiedy no pzdr... Wyobrażasz sobie mnie jako dziecko ? Przecież , pytałem czy wejdziesz na ts'a , odmówiłeś , jakieś sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie wypowiadaj się w moich tematach i nic do mnie nie pisz.

Ok już się wypowiedziałeś, a teraz przeczytaj cytat i zrozum go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hary weź się tak nie spinaj. W czasie gdy miałem admina na DM grales tak samo. Kiedy bym nie zobaczyl twojego nicku miałem ochotę Cię zbanowac. Zrobiłem to nie raz . Jesteś jaki jesteś, cheatujesz i masz info z dupy. Ban Ci się należał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już się wypowiedziałeś, a teraz przeczytaj cytat i zrozum go.

 

To jest temat Drew'a , nie twój. To po pierwsze , a po drugie ban jest chyba jasny tak ? A po trzecie tak jak napisał Natt , nie napinaj się tak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wszystko wyjaśnione, każdy go podejrzewa o używanie wspmagaczy. Ban jest słuszny.

Myślę, że temat został wyczerpany, do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh tylko tak się składa, że gram czysto. Demko lub ssy by to potwierdziły, ale on o tym wie, dlatego nie zrobił :)

Jak ktoś podpadnie adminowi za zabijanie, to już ma po koncie, nawet jeśli demko i ssy są czyste :) Przynajmniej napiszcie, że nie tolerujecie dobrych graczy, tak żeby wszyscy wiedzieli.

Swoją drogą przeglądałem troszkę forum i widać, że ludzie mają oczy i wiedzą co się dzieje na kopytko :)http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/25192-cziter/?p=111049 Brawa dla niego, polać mu :)

 

Z początku myślałem, że to dobre servery, jednak kilka osób psuje cały wizerunek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie ogarniam. Hary pamiętam Cię z gry na DM bardzo długo... Nigdy twój 'skill' nie rzucał się w oczy, aż do pewnego momentu.To nie wina administracji, że się na Cb uwzieła czy coś bo tak nie jest. Poprostu każdy odczuwa, że grasz nie czysto/jesteś podejrzany. Poprostu przez bardzo krótki okres czasu stałeś się bogiem, widzisz wszystko i właśnie w to nikt nie może uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

 

Demko lub ssy by to potwierdziły, ale on o tym wie, dlatego nie zrobił

 

Nie. Demko i ssy, to tylko wskazówka, która niekiedy potwierdza że gracz jest czysty, a niekiedy nie. Ściągnąłeś sobie, lub kupiłeś, anty ss i się cieszysz. Powinienem był zabrać się za Ciebie dużo wcześniej, lecz, a tu za mało czasu, a tu obowiązki, i tak sobie grałeś i roznosiłeś po kawałku cały serwer.

 

Koniec dyskusji, i tak za długo tu grałeś.

 

Niebawem, żeby sytuacja była całkiem jasna, demko obejrzy inny, bezstronny członek Supportu, i napisze swoją opinię w tym temacie.

 

Do tego czasu zamykam temat, żeby obyło się bez zbędnych dyskusji. Niebawem w tym temacie zostanie dopisane zakończenie tej sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No i niestety kolega @@Hary z Tybetu, zakończył swoją przygodę na Naszych serwerach. Większość czitujących osób grających na modach typu BF2 jest wykrywana właśnie, ponieważ posiada "nienaturalnego" skilla. Po prostu na początku grają i grzeją tyły statystyk, a jak przyjdzie, co do czego i nabiją kilka odznak to nagle na serwerze się odpalają i mają pierwsze staty. Owszem, odznaki na pewno ułatwiają grę, ale wspomagacze i tak łatwo jest wykryć. Nie wymyślono jeszcze odznaki na poprawę skilla ;)

 

Nie wiem czym jest spowodowane to, że niektórzy nabiją wszystkie odznaki i myślą, że nie będą banowani. Może przez to czują się jacyś bardziej dowartościowani i mają nadzieję, że jak już długo grają i mają większość odznak to admin nie będzie ich obserwował.

 

No nic, nie ma nic lepszego niż zbanować kogoś, kto ma wszystkie odznaki. Może na innej serwerowni Ci się powiedzie :)

 

Ban zostaje !

/close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×