Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
H!tm@n

Skarga na Dodo

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moj nick to : Daaffuuqu ?! H!tm@n #.

Otoż ok. 23:00  14.05.2013 graliśmy na inferno i atakowalismy jako TT banan. CT zagrało jak to się mówi "agresywnie" czyli wyszli nam naprzeciw. Ponieważ szedłem pierwszy to nie spodziewałem się tego i musiałem odskoczyć; odruchowo rzucając przy tym flasha dla opóźnionego ataku CT. Oczywiście ten mózg wszedł od razu na lachę na banan i mój flash go oślepił i już dostałem bana na 5 min. Oto wycinek z konsoli:


[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin { WGW } Dodo
[AMXBANS] You have 4 minut i 31 sekund left on your ban.
[AMXBANS] Banned nick : Daaffuuquu ?! H!tm@n #
[AMXBANS] Reason : ' flesz '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 79.184.237.187 '
[AMXBANS] =======================================

 

Ja nie pluję się o te 5 min. bo w rejestracji na forum już mogłem wejść ale powinno się ogarnąć kogoś kto robi wszystko co mu się podoba i ma w dupie że może nie mieć racji (oraz nie ogarniać że jak na czacie teamu jest "fire in the hole" to nie wychodzi się w sam środek pola walki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie u góry masz radar na którym widać członków swojej drużyny. Naprawde to nie jest trudne popatrzeć czy za ścianą słyszałeś wroga cze swojego. A runde wcześniej napisałęm flesz swojemu = ban. i że patrzcie na radar. Chyba jednak dobrze  że nie ma F-F włączone bo następnym razem spanikujesz i rzucisz he sobie i mi po nogi.

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@{WGW} Dodo, nie przesadzaj znowu. Po jednym fleshu nie dawaj banów... od tego jest tsay, aby ostrzec gracza (konkretnego gracza). Jeżeli ktoś kilka razy robi ten sam błąd to jest oczywiste, aby gracza ukarać. Nie grasz sam ze sobą i jest oczywiste, że ludzie nie myślą identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×