Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KinecT

Wywiadzik :)

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Po krótkiej na mowie dał się namówić, a mówię o Baku:S ! :)

 

Redaktor: Przedstaw się nam.

Baku:S: Mam na imię Michał. Mam 15 lat. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Limanowej w woj. Małopolskim. Chodzę do szkoły gimnazjalnej.

Redaktor: Opowiedz nam jak zaczęła się twoja historia z cs-kopytko.

Baku:S: A więc tak , ogólnie do gry w cs namówił mnie pewien kumpel i polecił mi ten właśnie serwer. Na początku bardzo mi się nudziła gra ,bo po prostu grać w nią nie umiałem, ale z biegiem czasu zaczęła mnie co raz bardziej wciągać i tak tu już jestem ponad pół roku i na pewno tego czasu nie zmarnowałem

Redaktor: Powiedz nam jaki posiadasz staż w CS'ie. Ile grasz na platformie STEAM, a ile na platformie NS.

Baku:S: Na ns grałem od początku sierpnia bodajże do końca grudnia , a potem to na 1 steamie ,który był porażką bo kumpel kupił od takiego dostawcy ,że podawał login i hasło ,a ja głupi się zgodziłem, następnie przez kilka tygodni znów na ns i potem zakupiłem nowego steama. ;P
Redaktor: Jesteś adminem na serwerach DD2 oraz COD. Powiedz nam czemu akurat te serwery skłoniły Cię do grania ?

Baku:S: To właśnie dzięki dd2 zacząłem tu grać i kiedyś przypadkowo przerzuciło mnie na cod i postanowiłem zagrać jedną rundę , ale z tej "jednej" zrobiło się więcej. Aż na parę dni się zamaniaczyłem i grałem przez dobre miesiące  . I kiedy otrzymałem admina na COD  i poznałem lepiej adminów wbijałem często pograć wspólnie na dd2  i od tego czasu na cod przestało mnie tak "ciągnąć" więc postanowiłem złożyć podanie na dd2.

Redaktor: Jak oceniasz swoją pracę jako admin ?

Baku:S: Yyy.. Nie jestem z siebie zadowolony pod żadnym praktycznie względem  , popełniam błędy , ciągle ktoś ma do mnie pretensje i w ogóle .. Czasami sobie tak myślę  "po co baranie się na to pisałeś" no , ale z tych błędów powoli zaczynam wyciągać wnioski i mam nadzieję , jeżeli mi na to pozwolicie to posiedzę tu jeszcze lata.

Redaktor: Trzymamy za słowo. Powiedz nam jak oceniasz prace Moderatów oraz UB

Support ?
Baku:S: No co tu dużo powiedzieć o nich . hmm.. moim zdaniem są na swoim miejscu i wiedzą jakie mają zadania .

Redaktor: Sądzisz, że niektóre osoby powinny awansować na wyższe stanowisku lub może nie wykonywać podanej funkcji ?

Baku:S: Niiee no .. Mówię , że moim zdaniem każdy jest tam , gdzie powinien .

Redaktor:   Sądzisz, że csk mogła by być lepszą serwerownią ?
Baku:S: Dla mnie i tak jest wielka. Chciałbym , żeby tylko przybyło więcej ludzi bo ostatnio na COD jak i na innych serwerach moim zdaniem jest mniejsza frekwencja , ale to pewnie skutek tego , że każdy teraz się uczy , żeby mieć jak najwyższe stopnie .

Redaktor: No dobrze. Wiemy już o tobie dużo w naszym "świecie wirtualnym". Zadam Ci kilka pytań dotyczących twojego życie prywatnego, a więc. Czy masz jakieś hobby ?
Baku:S: Lubie grać w piłkę nożną , tenisa stołowego i siatkówkę , a tak poza tym to granie w cs.

Redaktor:  Czy którąś dyscypliną sportową zajmujesz się dosyć poważnie ?

Baku:S: Jestem człowiekiem , któremu zawsze coś się nudzi , Raz mam przebłyski tego , raz tamtego.  Ale uczęszczam do klubu sportowego piłki nożnej  w naszej miejscowości i jeżdżę na sparingi , mecze turniejowe itp.

Redaktor: Masz, może jakieś plany na przyszłość?

Baku:S: Chcę skończyć szkołę , pójść na studia , znaleźć sobie panienkę  , no i dalszy ciąg to ...noooo..

Redaktor: Na jaki kierunek studiów chcesz iść ?

Baku:S: Heh . Nie myślałem nad tym , no ale wiesz przede mną jeszcze kilka lat tej nauki jest i myślę , że coś w końcu "przypadnie" mi do gustu.
Redaktor: Jak radzisz sobie w szkole ? Jesteś typem kujona czy może olewasz szkołe ?
Baku:S: Kujonem raczej nie jestem, ale kumple z klasy mówią czasami do mnie kujon, ponieważ rzeczywiście dobre stopnie i liczę, że utrzymam je do końca roku. Właśnie dlatego wolę wieczory przesiedzieć grając w cs niż siedzieć bez sensu , zaspany przed głupią książką.
Redaktor: Masz może jakieś plany na wakacje ?

Baku:S: W lipcu wybieram się na kolonie nad Morze Bałtyckie , a tak to może do sióstr za granicę , ale to się okaże  .  Na pewno będę mniej aktywny na cs bo ciągle będę w terenie.

Redaktor: Dobra. Czy jest coś takiego co chciałbyś koniecznie zmienić w swoim życiu ?

Baku:S: Dobre pytanie . Nie będę dokładnie ci tłumaczyć co chcę zmienić , ale .. Chciałbym być bardziej śmiały przy dziewczynach , bo jak jakaś coś powie (rozumiesz) to od razu burak.

Redaktor:  Czy jest coś co sprawia ci dużą przyjemność?

Baku:S: Przyjemność sprawia mi , gdy bardziej otwieram się przy dziewczynie, mam z nią "wspólny" język  ,albo w zupełnie w innej sytuacji, gdy jestem w swoim gronie kumpli i tam zawsze mogę się do nich zwrócić z pomocą.

Redaktor: Czy jest osoba, którą darzysz jakimś uczuciem ?

Baku:S: Tak , jest taka osoba . Ale może przejdźmy do innego tematu , jakieś lepsze klimaty.

Redaktor: Czy jesteś może od czegoś uzależniony ?

Baku:S: Czasami wydaje mi się , że od cs, ale to tylko czasami . Ale jeżeli chodzi o alkohol , papierosy i te sprawy to nie biorę się za takie świństwa . Koledzy nie raz mi wytykają , dlaczego nie piję/palę ,ale to moja sprawa i na razie nie zamierzam tego robić .

Redaktor: Przejdźmy do krótkich pytań i odpowiedzi. Wiec: Brunetka czy Blondynka ?

Baku:S: Ciemna blondynka
Redaktor: DISCO-POLO vs. ELECTRO HAUSE

Baku:S: Raczej electro , a disco - polo to do tańca.

Redaktor: COD vs DD2
Baku:S: Yyy .. Myślę , że teraz dd2 .

Redaktor: Sobota vs. Niedziela

Baku:S: Sobota.

Redaktor: Dobrze, na tym skończymy nasz wywiad. Dziękuję Ci za poświecenie mi czasu. Twoje odpowiedzi były dosyć ciekawe. W imieniu całego CSK, życzę CI abyś ukończył szkołę gimnazjalną z czerwonym paskiem oraz miał wykurwistą dziewcznynę. Czy chcesz coś dodać ?
Baku:S:  Chcę , podpisać się pod tym ,co napisałeś :D i ja także dziękuję ci za ten wywiad. Fajnie było tak "pogadać" w formie pisemnej.
Redaktor:  Rzecz jasna :) Pozdrawiam. Do zobaczenia na forum :D

Baku:S: Hej ;D

 

Wywiad teoretycznie edytowany nie był. Przepraszam, że wywiad dopiero w czwartek został zrobiony, lecz miałem problemy z internetem. Pozdrawiam i liczę na lajki ;)












 















 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 10

baku powiem ci jedno jak teraz nie będziesz pił ( nie tak żeby się upić tylko z umiarem ) to po 18 to nie to samo (już to nie cieszy niema tych emocji :P ) :D

 

a wywiad spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Baku:S jak nad Bałtykiem będziesz, i będziesz się kąpać, to się módl, żebyś nie trafił na wrednego ratownika, takiego jak ja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×