Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KuRaK

Wywiad z Nattowe <3

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieski kolor- KuRaK

 

Zielony kolor- Nattowe<3

 

Siemka, tu przyszły redaktor csk KuRaK, czy mogę zadać Ci kilka pytań?

 

Tak , oczywiście

 

Dobrze, to na początek może nam się przedstawisz, jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz?

 

Ok , mam na imię Krystian Filipowicz , mam 14,5 lat i mieszkam na Widełce

 

A czym się zajmujesz poza przebywaniem na CSK? Jakieś hobby?

 

Mam kilka ciekawych zajęć. Lubie uprawiać sport , gram w dwóch klubach , a poza tym słucham muzy jak każdy 

 

W dwóch klubach? jak rozumiem piłkarskie, może podasz ich nazwę oraz jakiego typu muzyki słuchasz?

 

A nie . 1 klub to UKS Wilga Widełka , a 2 to Spartakus Kolbuszowa Górna , tam pykam w pingla zawodowo.

Głównie słucham rapu , hip-hopu
 
Dobrze, teraz przejdźmy do cs'a. Na jakich serwerach grasz i jaka jest Twoja rola na nich (główny lamer / ProOgar) ?
 
Hehe , gram tylko na jednym serwerze kopytkowskim , czyli deathmatchu . Moja rola to jak napisałeś proogar ...  Jestem jednym z topowych graczy tego serwa , wcześniej miałem tam admina ;1
 
A czym była spowodowana Twoja rezygnacja? Jeśli jakieś problemy prywatne to nie musisz odpowiadać.
 
Nie to nie jest jakaś tajna sprawa . Po prostu miałem problemy w szkole . Teraz nie mam dostępu do kompa , więc nie mogę pełnić obowiązków admina.
To się zmieni na wakacjach
 
 
Zauważyłem, że często przebywasz na naszym forum. Czy poza, jakże ważnym, reklamowaniem serwerów masz jakieś cele, zadania?
 
Tak , mam kilka celi . Reklamuje nasze serwery z własnej woli , a w przyszłości chciałbym awansować na range Moderator.
 
Heh, życzę Ci oczywiście powodzenia oraz myślę, że to Ci się uda. Czy kiedyś już pełniłeś w/w rolę?
 
Nie , jeszcze nie miałem okazji pełnię takiej roli , ale szybko się uczę . Tak samo było a adminem na DM .Zawsze można poprosić 'bardziej doświadczonych' kolegów z kopytka 
 
Skoro do tego doszliśmy, to kto jest dla Cb wzorem, mentorem, na kogo możesz liczyć, z kim się dobrze bawisz?
 
Mam wielu znajomych na forum , zawsze mogę liczyć na ich pomoc , np Druu (tak myślę).
Dobrze sie bawie pisząc na SB z innymi użytkownikami , sprawia mi to przyjemność
 
Zbliża się koniec naszego wywiadu. Czy chciałbyś coś dopowiedzieć, kogoś pozdrowić?
 
Tak , pozdrawiam wszystkich użytkowników sieci serwerów cs-k.pl oraz graczy.
 
Dziękuję za udzielenie wywiadu, do zobaczenia w grze i na forum !
 
Również dziękuje i do zobaczenia .
 
 
 
To tyle. Był to mój debiut, myślę, że dobry. 
Liczę na parę lajków, pamiętajcie- Was to nic nie kosztuję, a mnie  cieszy ^^
 
 
 
Jeśli Petrus otworzy, to zapraszam jeszcze tu-   http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26225-podanie-kurak/
Edytowane przez KuRaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 9

No ładnie ładnie, na przyszłość możesz zadawać troszkę więcej pytań na które osoba odpowiadająca będzie miała możliwość większego wypowiedzenia się:)

Ale na początek jest dobrze;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wywiad krótki,  że tak powiem trochę nieciekawy. Ale mam nadzieję, że następny bd lepszy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha zawsze rozwala mnie to: mam na imię Krystian (ok) Filipowicz (to Twoje 2 imię) :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×