Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BansujDzifffko!

Skarga fighter

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze bardzo.. Wasi bardzo sympatyczni admini.... Obraza gracza..

 

 

Zycze wam jak najlepiej ale z taka kadra to jeszcze miesiac i sieci nie bedzie :) hahaha

 

Na serverze juz jest do 6 osob a z waszymi adminami bedzie 1.. Pozdrowionka i zycze powodzenia.. A to przyklad zachowania admina.. Nie dosc ze kampi to jeszcze pyskuje dziecko ... Maloletnie.. Komu dajecie admina ku```` mac za przeproszeniem. 

JEszcze admin za free o losie co to za siec to glowa mala.. Gorszej nie widzialem.

 

http://www.speedyshare.com/Te5BR/haha.zip

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie sam prowokujesz do takich sytuacji. Wiem po sobie, bo wczoraj dostałeś ode mnie kicka za to. 

 

Jednakowoż, admin powinien nieco powstrzymywać swój język. A tym bardziej unikać wyzwisk. Trochę słabo wypadł Klaqson i Fighter w tym momencie.

Niech i Oni się jednak wypowiedzą coś na temat tej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dlaczego on nie zrobił ss jak ostro wyzywał fightera a ja stanąłem w jego obronie i myślę że "flecie" to nie jest jakaś raniąca obraza rozumiem jeżeli bym  go wyzywał od ku*ew jak on to robił na przykładzie fightera więc ja jestem w tej sprawie nie winny a fighter także ponieważ stanął w swojej obronie upominałem oskarżyciela  o kulturze ale on sb z tego nic nie robił i uciekł pisać swoje wypociny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliscie dac mu za nadmierna obraze bana na dzien to moze nastepnym razem by cos takiego sie nie powtorzylo.. bez sensu jest wcinanie sie w jakies klotnie z graczami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ty zaczołeś  bo wiem . A teraz masz pretensje . Sam tam przeklinałeś i tam widać że sam prowokujesz adminów,  Kolejna skarga bezsensowna . Prosił bym żeby zamknąć temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znaczy ze mozna obrazac ;) troszke kultury ;) tak? Arnold popraw ortografie.

 

Człowieku... Piszesz o kulturze, podczas gdy sam zaczynasz obrażać. Żałuję, że nie zrobiłem screena jak coś do mnie pisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin powinien swiecic kultura na kazdym kroku, rozumiem ze czasami sie poprostu nie da ale w takich sytuacjach zamiast odpisywac, nalezaloby zapodac bana. Oczywiscie ta "obraza" nie jest specjalnie dotkliwa ale afera musiala byc, tak po prostu Oo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne, ale to nie zmienia faktu, że admin powinien się zachowywać normalnie. Jeżeli ktoś obraża graczy lub Ciebie to go ukaraj, a nie wplątuj się w 'gimbazjalną' pogawędkę.

Opanuj Fighter troszkę kulturę i zastanów się po co jest admin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×