Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
~pap3k

TNinji i Sandaly...

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Grawitacja prawie normalna (czyli nie dziala) nawet po zakupie redbulla powiedzial bym ze jak kupuje redbulla to jeszcze nizej skacze. wszyscy tak maja czy tylko ja? ockmn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, zero grawitacji na ninji oraz sandałach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także na tych perkach mam problem z grawitacją ;\

 

- Na początku jest normalna (powinna być mniejsza)

- jak kupie redbull'a to jest mniejsza (nie powinno być jej wogule)

- jak dokupie drugi redbull to grawitacja jest normalna

- a jak kupie redbull po raz trzech to wywala mnie w góre - poza mapę ;\

 

Nie wiem czemu się to popsuło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze po 3-ecim redbull wywala w górę .

Po drugim latasz pod txt prawie .

Po jednym masz średni skok (tak jak 2 razypodskoczysz w powietrzu ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: taj ninjy i sandaly miały nadpisane podwójnie skok, dlatego tak wysoko skakały, teraz zostało to naprawione

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za przywróceniem na taj. Ninji poprzedniej grawitacji . Można było skakać na prawdę wysoko, i to było przyjemne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za. Mam jeszcze jedną uwagę dotyczącą gry ogólnie z ninją na komandosie. Otóż gdy trafie na kogoś z brzucho nie zawsze działa zabicie na ppm i muszę w niego walić po 2 czasem 3 razy. 

 

Nie rozumiem tego jak zmniejszona grawitacja mogła być nadpisana skoro wyraźnie pisało że jest zmniejszona. To tak jakby pisało że jest niewidzialność na tajsonie i by jej nie było. 



Jeżeli perk Tajemnica ninjy i klasa komandos zostały tak osłabione to żądam osłabienia wszystkich perków i wszystkich klas ..

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli perk Tajemnica ninjy i klasa komandos zostały tak osłabione to żądam osłabienia wszystkich perków i wszystkich klas ..

 

Tajemnica Ninjy ma zmniejszoną grawitację, dzisiaj sam sprawdziałem - wszystko jest ok.

 

Co do komandosa. Co wg.  Ciebie zostało w nim zmienione, że TAK OSŁAAABIONY.... Nie było żadnych zmian.

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy walisz w kogoś kto ma brzucho to nie zawsze masz 1/1 z noża tylko normalny dmg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma dużo wytrzymałości, to go nie dziabniesz na hita, musisz doładować i inte i powinno być ok. Teoretycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do komandosa to Kurak wyjaśnił ale na ninjy nadal grawitacja nie działa tak jak kiedyś. Dzisiaj sprawdzałem to w pierwszej rundzie działa tak jak kiedyś ninja z redbullem a w następnych działa tylko redbull. I teraz pisze "zmniejszona grawitacja (0.1)" chyba coś takiego. Chciałbym sobie jeszcze pograć na starej ninjy kiedy można było skakać mega wysoko :(

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kiedy walisz w kogoś kto ma brzucho to nie zawsze masz 1/1 z noża tylko normalny dmg

Oba itemy siebie wykluczają, to niby jak ma to działać? 1/1 z noża a ktoś ma item, dzięki któremu można go zabić w głowę. Który wdg Ciebie powinien nie działać?...

 

Wyjaśnienie ninjy:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26621-b%C4%99d%C4%99-pisa%C5%82-o-tajemnicy-ninjy-do-skutku/

 

Powinno już być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×