Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
specu

[DM+BF2] specu

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwołuję się i proszę o rozpatrzenie tej decyzji przez osobe wykwalifikowaną... zacząłem grać od wczoraj, wrzuciłem ssy, dzisiaj demko, a szanowny admin pisze, że brak ub, bo mu sie wydaje wh. Jeżeli miałby troche doświadczenia to zachowałby się profesjonalnie i wrzucił rozpisane demko...

 

Otwieram na prośbę autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zacząłem grać od wczoraj

 

Zacząłeś wczoraj, skończysz dzisiaj...

 

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1305231830-de_westwood_big-1369326600-1369328700.zip

 

 

2:53 - czai się koło niewidocznego CT, a w końcu rzuca mu he pod nogi

9:26 - zobaczywszy CT, chciał się podłożyć, dlatego poszedł tyłem, zdziwiony że nie zginął zatrzymał się na moment

9:44 - dwukrotnie nacelował na drzwi za którymi zobaczył model

13:17 - wchodzi do domku przez okno, od razu celuje w stronę spadającego niewidzialnego za ścianą

14:40 - zobaczył że CT AFK i rzucił nieopodal he (widać że zawahał się, czy nie rzucić prosto w niego, ale nie zaryzykował)

22:06 - spojrzał na model

26:14 - Slowmotion - z celownikiem na modelach

27:46 - (PERŁA) Tu sie spalił, strzelił przez ścianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę was, nie chcę nikogo tutaj obrażać, ale tacy ludzie pełnią tutaj takie funkcje? Ponawiam prośbę o obejrzenie przez osobę wykwalifikowaną, ponieważ przedstawione akcje to kpina.

 

2.56- słychać wyraźnie jak gracz strzela z ak przy stodole, wiec rzucilem tylko he, nawet nie pobieglem go dobić...

9.26- nie zatrzymałem się tylko biegnąc tylem zostałem przyblokowany przez tego gracza, wiec sie zorientowałem... proste jak budowa cepa

13.17- no pewnie, obejrzyj jeszcze raz, wchodze normalnie i od razu sprawdzam jedyną prawą stronę, logiczne.

14.40- n/c... zacznij banować za kazde he w pobliżu gracza.

22. 06- nawet dokladnie opisać nie umiesz zgodnie z rzeczywistoscią, spojrzałem czy nikogo nie ma na dachu, zaczalem biec dalej, ale zaczal strzelać z m4, słychać bardzo dobrze, wiec jeszcze raz zerknalem.

26.14- z celownikiem na modelach hehe... jeżeli oceniasz już akcje to oceniaj porządnie, kilka, a nawet kilnanascie sekund wcześniej, ponieważ czasami dostajemy info o pozycji wcześnie, dokladnie słychać graczy strzelających na dachu gdy przebiegałęm pod nimi, wbiłem na dach i sprawdziłem, nagle wybiegli wszyscy...

27.46- haha, to był strzał w swojego


Tak to jest gdy admin nie za bardzo umie czytać grę, czy gra no sound tego już nie wiem, kto demka sprawdza na wh... czlowieku takim sposobem to kazdemu można udowodnić bo akurat popatrzył się na sciane, gdzie stał model, albo rzucił he w pobliżu gracza... smiech na sali i aż strach pomyśleć ile osób juz poleciało, ze względu na profesjonalizm tego admina. Mam stałe ip, jeszcze się nie spotkałem z takim przypadkiem, abym miał problem z ub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się zwieść, niektóre akcje rzeczywiście da się wytłumaczyć na słuch, ale nie wszystkie, poza tym, sugeruję przyjrzeć się jego posunięciom w grze kiedy widzi, a nie chce sie zdradzić.

 

Dorzucam 1 akcję:

 

27:35 - Slowmotion- wchodzi, podchodzi do okna, celownik minimalnie mu ucieka na przebiegającego po dachu niewidzialnego (co dobrze widać na slowmotion), jednak rezygnuje, na rzecz CT na balkonie. CT na balkonie był już na widelcu, jednak Specu zobaczył że niewidzialny chce wejść przez okno wykorzystując spadochron i spanikował...

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akcje rzeczywiście da się wytłumaczyć na słuch

W takim razie smieszne jest zamieszczanie ich w rozpisce, nie sądzisz? Powtórzę się, ale nie do przyjęcia jest osoba z taką funkcją nie umiejąca czytać gry, nie biorąca pod uwagę odgłosy w grze. Wyjaśniłem wszystkie akcje przedstawione przez Ciebie, niektóre totalnie bez jakichkolwiek podejrzeń.

 

Człowieku, oglądasz demka na wh i kolorujesz akcje, snujesz spiski, wmawiasz innym kto kogo widział... ktoś nacelował przypadkiem gdzieś obok modelu, pobiegł dalej, a Ty w tym przypadku wnioskujesz premedytacje, ukrywanie sie, on na pewno go widział, ale pobiegł dalej. Popadasz w paranoję, takim sposobem to ja i tobie mogę udowadniać wh.

 

Prawda jest taka, że Drew nie podejrzewał mnie o wh, lecz od początku o softa, z racji, że sam mnie o tym informował oraz niejednokrotnie go zabiłem na niewidce. Świadczą o tym kilkukrotne testy na softa/bity, następnie zrobione screeny, dzisiaj wrzucone demko. Czuję się w tym momencie powoli prześladowany, bo ss/demko clear, wiec na siłę wrzucone demko z śmiesznymi wyimaginowanymi akcjami. Nawet w razie ub sądzę, że w dalszym ciągu bedę prześladowany, bo została podrażniona duma nijakiego najlepszego członka UB, który w tym temacie udowodnił, że niezbyt sie nadaje do rzetelnej oceny demek.

 

Nie ma sensu dłużej ciągnać tej dyskusji, proszę o obejrzenie demka przez pozostałych członków UB Support, Petrusa i wydanie werdyktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze apropo tłumaczeń.

 

2.56-  ciekawe czemu nie pobiegłeś dobić, skoro go słyszałeś

13.17- naciągane tłumaczenie

14.40-  też zbyt naciągane, i zobaczcie to wahanie celownika...

26.14-  za dokładnie wyszedł na nich celownikiem. Przypadek? Nie sądzę...

27.46-  Obejrzeć dokładnie na slowmotion

 

Co do zakończenia dyskusji, to się zgodzę, niech UBS oceni demko i zadecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko ( bez wh, bo z wh to każdego gracza można osądzać, że wjedzie przez przypadek na model) i nic raczej nie ma. Większość akcji na słuch ewidentnie, sprawdza miejsca w których często ludzie siedzą.

 

 

Prawda jest taka, że Drew nie podejrzewał mnie o wh, lecz od początku o softa, z racji, że sam mnie o tym informował oraz niejednokrotnie go zabiłem na niewidce. Świadczą o tym kilkukrotne testy na softa/bity, następnie zrobione screeny, dzisiaj wrzucone demko. Czuję się w tym momencie powoli prześladowany, bo ss/demko clear, wiec na siłę wrzucone demko z śmiesznymi wyimaginowanymi akcjami. Nawet w razie ub sądzę, że w dalszym ciągu bedę prześladowany, bo została podrażniona duma nijakiego najlepszego członka UB, który w tym temacie udowodnił, że niezbyt sie nadaje do rzetelnej oceny demek.

 

Tu masz racje, nie dadzą Ci żyć, będziesz robił po 1000 testów na bity , będziesz co chwile wrzucał ssy i demka (jeśli dostaniesz ub oczywiście :D), ale i tak bedzie szukał na siłę i w końcu nie dostaniesz ub. Taka polityka :) Admini są tutaj bogami, nie możesz ich często zabijać, szczególnie jak biegają z nożami. Co do członka ub też masz rację, ale nie zapomnij, że oni stoją ponad graczami, więc mogą robić co chcą :)

 

Tutaj nie masz co liczyć na sprawiedliwy osąd. Podpadłeś adminowi i jesteś skończony, nie ważne, że grasz bez czitów. Prędzej, czy pożniej, nie dostaniesz ub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milcz z łaski swojej. Twoje demko Hary, akurat obejrzał inny zasłużony członek Supportu, który zajmował się oceną demek dużo dłużej niż ja i potwierdził moją opinię na Twój temat, więc się nie wykręcaj, bo jesteś skończony.

 

Niestety użytkownik ów zrezygnował ze swej funkcji, więc niestety nie będzie mógł obejrzeć tego demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×