Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KuRaK

Kopytkowy tygodnik nr 1! 24.05.13r

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kopytkowy Tygodnik nr 1. 

 

Spis treści:

1. Nowinki
2. Serwery
3. Wywiad
4. Nieobecności

5. Żarty.

 

 

 

nowinki.png

 

 

- naszą sieć powitali nowi gracze: Cymon oraz FantaS! Serdecznie ich witamy i mamy nadzieję, że zostaną na dłużej.
- na naszym TS powstał nowy kanał "zapraszam całe SB", również tam zapraszam ^^
 
serweryt.png
 

-Podanie na admina serwera DD2 złożyli DoonY oraz Wujek-DiscoParty. DoonY oraz nasz pulchniutki Wujcio "DiPi" zostali przyjęci.
-Podanie na admina serwera CoD złożył Puma`. Podanie te jest ciągle rozpatrywane.
-Nikt nie złożył podania na admina serwerów: TP, DM+BF2 oraz AWP_INDIA.

 

wywiady.png

 

 

Niebieski kolor- KuRaK
Zielony kolor- wojciu54

Moim dzisiejszym gościem jest Admin Coda- wojciu54. Witam go serdecznie.

Witam, miło mi.

To na początek przedstaw się wszystkim. Powiedz jak się nazywasz, ile masz lat, gdzie mieszkasz?

Mam na imię Wojciech. Mam 15 lat i mieszkam w Poznaniu.

Twoje hobby?

Lubię pograć w piłkę, pojeździć na nartach, ogólnie to staram się spędzać czas aktywnie, czy to noga, czy rower- można powiedzieć że każdy sport jest moim hobby. Oprócz sportu lubię posłuchać muzyki i pograć w CS'a

Grasz w jakim klubie albo kibicujesz Lechowi?

Niestety musiałem przerwać gre w klubie z braku czasu, wybrałem rozwój naukowy. Kibicuje Lechowi od małego.

Ile już zaliczyłeś ustawek? ;>

0 nie jestem typem jakiegoś kibola. Jestem najzwyklejszym fanem, uwielbiam doping i oprawyy

Rozumiem i popieram. A czym zajmujesz się na co dzień?

Na co dzień uczęszczam do 3 gimnazjum, spotykam się z przyjaciółmi i staram się uprawiać sport

Dobrze, przejdźmy do cs'a. Jak długo grasz w tą, jakże inspirującą i pouczającą grę?

Mój staż w tej grze jest dość krótki. Zacząłem w nią grać na początku roku szkolnego, grałem na jakichś ruskich serwach.

Heh. Przyznam, że przez taki krótki okres się wyrobiłeś : P Ja do tej pory lamię xd A jaki był to mod, jaki jest teraz Twoim ulubionym?

Nie pamiętam, wchodziłem sobie w "Find servers" i wybierałem byle jaki serwer. Teraz lubię pograć na COD, ale coraz bardziej mi się podoba dd2

No włśanie, CoD. Co Cie na niego przywiało, co Ci się w nim spodobało?

Zaczęło się od tego, że kolega pokazał mi tę oto serwerownie, graliśmy razem na dd2 przez jakiś tydzień. Raz chciałem wejść na serwer, ale niestety mnie przerzuciło na COD i od tamtego momentu, zaczęła się moja przygoda na COD'ie. Co najbardziej mi się podobało- to że nabijałem jakie fragi, a nie że lamiłem na DD2, a przede wszystkim miła atmosfera.

Czego Twoim zdaniem aktualnie brakuje na tym modzie? Może wygasł ten duch Coda?

Według mnie największym problemem jest brak graczy, ale myślę że latem znowu będzie full graczy.

To teraz przejdmy do spraw forum. Często na nim bywasz, co na nim sprawdzasz, jakie sš Twoje zadania na nim?

Na forum przesiaduje za każdym razem, gdy jestem przy komputerze. Głównie interesują mnie sprawy dotyczące COD moda oraz innych serwerów. Lubię też pisać z graczami na shoutboxie.

Czy na forum jest ktoś dla Cb wyjątkowy, komu mógłbyś zaufać?

Na forum jest kilka osób z którymi się zaprzyjaźniłem: Nattowe, Baku, Nervella i Wujaszek. Lubie z nimi popisać, głównie też dla tego siedzę na forum, by poznać więcej takich osób.

Dobre, zbliżamy się do końca, a mi zaświtała pewna sprawa. Jakiego serwera, Twoim zdaniem, brakuję u nas? Osobiście postawiłbym na co innego niż CS, a mianowicie Minecrafta xD A jakie jest Twoje zdanie?

Kiedyś grałem na serwerze typu Paintball, gra się świetnie, dużo graczy. Minecraft też mógłby być, zależy też jaki typ, bo największą popularnością cieszą się serwery typu HARDCORE, Survival Games, oraz PVP.

Czyli jakże lubiany Paintball. Pora na serie szybkich pytań. Are you ready?

Tak

Rower vs. motor.

Rower

Jezioro vs. basen?

Jezioro

CoD vs. DD2

CoD

Csk vs. reszta świata? xD

Csk

Dobre, na koniec chciałbyś coś dodać, kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam całe CSK, a przede wszystkim Nervelle, Bakusia, Wujaaszka i NAttowe :)


Wielkie dzięki za wywiad. Do zobaczenia na serwerach! Baju ^^

Baj baj
 
nieobecnosci.png
 
 
 

- Opiekun serwera TP informuje w Admin Chacie o swojej nieobecności, powinien pojawić się pod koniec tygodnia.
- Kolejnym nieobecnym jest Arnold, który pauzuje na ok. 2 tyg. z powodu kompa na wydechnięciu xD

 

artyv.png

 

Gościu podchodzi do najtłustszej dziewczyny w barze:
- Cześć. Nie chciałabyś wyjść na drinka w jakieś spokojniejsze miejsce?
- Jasne.
- To dobrze. Mi i reszcie chłopaków robi się niedobrze na twój widok.



Wraca mąż do domu, widzi walizki, żonę generalnie gotową do wyprowadzki.
- Gdzie się wybierasz kochanie?
- Jadę do Vegas, słyszałam że tam płacą 400$ za loda, to skoro robię to samo tutaj za darmo, to mogę równie dobrze z tego żyć.
Mąż na te słowa zaczyna pakować swoje rzeczy i mówi:
- Jadę z Tobą.
- A po co?
- Chcę zobaczyć jak wyżyjesz za 800$ rocznie.




Murzyn i Latynos jadą samochodem. Kto prowadzi?
- Policjant.


Kiedy moja żona zostawiła mnie z powodu mojej, jak ona powiedziała, "niedojrzałości", byłem zdruzgotany.
Ale jestem optymistą: pomyślałem, że po prostu pójdę do McDonald's, zamówię Happy Meal, pobawię się nową zabawką i zrobi mi się weselej.

 

 

 

Dziękuję! To na tyle jeśli chodzi o mój pomysł na gazetkę. Wszelkie propozycję można składać pod tematem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 20

A mnie nie pozdrowił bo go na mixach karałem :D Zaje***** "gazetka" :) Oby Ci się chciało zrobić kolejne tygodniki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa :), mozecie jeszcze nadmienić o statystykach jeśli chodzi o banowanie graczy ,np. Ktoren Admin zadal najwiecej trafnych banów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam dodawania info o nieobeconościach, poza tym spk ;)

 

ps. mam czas na ten wywiad jakby cuś :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko . Zajebiście ci to wyszło :) łap LIKE . Nareszcie ktoś coś ciekawego zrobił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian . w kategorii żarty ten zielony jara po oczach .Więcej np: w ostarnim tygodniu gracze starali się by na serwer COD były dodane mapki. Coś takiego mi chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×