Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PaN LoDzIk

Skarga na ^Ja[c]ko^ i ~FiGhTeR!?`

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złożyć skarge na tych dwóch adminów wymienionych w tytule.

 

Sprawa jest taka, że Gracz o nicku "musze cie zabic" i "Tiki Taka" mieli widocznego AIMa i to może potwierdzić przy pomocy HLTV (http://158310.hltv2.pukawka.pl/).

 

Gracze mogą także to potwierdzić ... czyli nieogarnięcie adminów. Może zacznę od początku:

Gracze którzy czitowali (czytaj wyżej) zostali zbanowani dopiero po upływie 7-10 minut. AIM był widoczny od razu a gracze w tym mój przyjaciel z którym siedze na TS mówi że pisał z 10 razy na say_u@. Po upływie 5 minut (jeszcze nie zostali zbanowani) gracze zaczeli wyśmiewać adminów w tym ja i przyjaciel :) zostaliśmy ukarania banem i o to nie mam pretensji ale zamiast najpierw banować za słownictwo czy obrażanie admina powinien się zająć CHEATER'ami. Myślę, że sprawa jest jasna i śmieszna :)

 

Pozdrawiam i życzę miłego czasu spędzanego na serwerze pod czułym okiem administratorów.

Edytowane przez PaN LoDzIk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Może przez chwilę nie było ich przy kompie!??

Nie składaj odrazu skarg. Admin to też człowiek, a na serwerze obowiązuje kultura cały czas więc nie ma.o czy mówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez chwilę nie było ich przy kompie!??

Nie składaj odrazu skarg. Admin to też człowiek, a na serwerze obowiązuje kultura cały czas więc nie ma.o czy mówić

 

CHwila ?  Aż 15 minut ?

Zresztą, w chwili pisania na U@ Admin grał, także nie ma mowy o nie byciu przy kompie.

 

kultura, kulturą  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHwila ?  Aż 15 minut ?

Zresztą, w chwili pisania na U@ Admin grał, także nie ma mowy o nie byciu przy kompie.

 

kultura, kulturą  :)

 

dobrze gada polać mu .. taka jest prawda .. smutna ale prawdziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego.. Wchodze sobie na serwer i dołączyłem od razu do gry, nagle widze teksty na u@ "Banuj go do chuja", "Admin kurwo banuj go" no to dopiero po swojej smierci wszedłem na spec co widać na demku i zbanowalem kilku odpalonych graczy. 
Moim zdaniem narobiłes tylko szumu i nic wiecej, cheat dostał bana mimo wszystko..

Ale to nie koniec.. Szanowny PaN LoDzIk wraz ze swoim kolegą Damianem zaczęli mnie tyrac. (Na demku widac)
No to najpierw po KICKU ale oni dalej swoje. Nazwali mnie "pizdą" itp. czego nie toleruje..  Przytulili bana bo się należał.
Jesli masz problem opanowac emocje, to zmien gre lub przestan wgl grac. 

 

 AIM był widoczny od razu a gracze w tym mój przyjaciel z którym siedze na TS mówi że pisał z 10 razy na say_u@. 


Zdajesz sobie sprawe, że wspolne siedzenie na TS jest zabronione ze względu na info, ktore sobie dajecie i za to jest BAN ?


(Wszystkie swoje ss'y na dowod udostępnie pozniej bo musze wyjść)

 

Pozdrawiam :*

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Nick: Strik3r

CHwila ?  Aż 15 minut ?

Zresztą, w chwili pisania na U@ Admin grał, także nie ma mowy o nie byciu przy kompie.

 

kultura, kulturą  :)

 

Jeżeli faktycznie nie było ich przy kompie przez 15min. to myślę że skarga jak najbardziej słuszna :D

ale z wyzywaniem admina 'pizda' itp. to już niebardzo :(

co do TS'a/VT to admin teraz może sobie pogrzebać palcem w (wiecie czym ) bo nie złapał ich na gorącym uczynku/sprawa można powiedzieć uległa przedawnieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć skarge na tych dwóch adminów wymienionych w tytule.

 

Sprawa jest taka, że Gracz o nicku "musze cie zabic" i "Tiki Taka" mieli widocznego AIMa i to może potwierdzić przy pomocy HLTV (http://158310.hltv2.pukawka.pl/).

 

Gracze mogą także to potwierdzić ... czyli nieogarnięcie adminów. Może zacznę od początku:

Gracze którzy czitowali (czytaj wyżej) zostali zbanowani dopiero po upływie 7-10 minut. AIM był widoczny od razu a gracze w tym mój przyjaciel z którym siedze na TS mówi że pisał z 10 razy na say_u@. Po upływie 5 minut (jeszcze nie zostali zbanowani) gracze zaczeli wyśmiewać adminów w tym ja i przyjaciel :) zostaliśmy ukarania banem i o to nie mam pretensji ale zamiast najpierw banować za słownictwo czy obrażanie admina powinien się zająć CHEATER'ami. Myślę, że sprawa jest jasna i śmieszna :)

 

Pozdrawiam i życzę miłego czasu spędzanego na serwerze pod czułym okiem administratorów.

z tego co mi wiadomo nie można na naszej sieci podczas gry kontaktować się w tym przypadku TS 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek nic nie mówię ale sprawa dotyczy wgl czegoś innego,a mianowicie zachowania administratora a nie graczy którzy gadają na TS'ie/VT-bo to już nie aktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek nic nie mówię ale sprawa dotyczy wgl czegoś innego,a mianowicie zachowania administratora a nie graczy którzy gadają na TS'ie/VT-bo to już nie aktualne

 

Zachowania administratora ? Ziomek, ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Staram się wykonywac swoja prace jak najlepiej, ale nie jestem maszyną..

 

Nie mam zamiaru tu nikogo przepraszac bo skarga jak dla mnie jest bez sensu, a Twoj ban był słuszny.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nic nie ma do wyjaśnienia. Goście sb coś ubzdurali i będą to ciągnąć, aż Petrus zakończy temat. To co zrobił Jacko było słuszne, ale jak napisał nikt nie jest maszyną.

Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie. Powiem tak, ostatnimi czasy pogrywam na DD2 i widzę admina Jacko, Davisa, Bakusia itd. Swoją funkcje moim zdaniem wykonują celująco. Jeżeli po upływie tego czasu zaczął go sprawdzać to może być lekki nie ogar, ale jeżeli pisaliście mu takie teksty typu "Banuje tego chuj" itp. To skąd miał wiedzieć, o którego gracza wam chodzi. Zginął, sprawdził, zbanował. Moim zdaniem skarga nie słuszna. A bany dla kolegów za obrazę jak najbardziej słuszne. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie skargi sa smieszne jak ich autorzy. Wchodzi admin, nagle zostaje zasypany tekstami wypisanymi wyzej, nie wie o co chodzi, kto czituje. Zrobilabym to samo, zbanowalabym w pierwszej kolejnosci osoby ktore mnie obrazaja a pozniej na spokojnie cziterami. Nie widze tu zadnego powodu do skargi wiec ogarnij czlowieku. Pozdrawiam

 

 

Ps. Zastanawia mnie, dlaczego skargi pisza czesto te same osoby? PanTadeusz i jego kolega zaczynaja mnie irytowac za swoje hejterstwo bo wydaje im sie, ze skladaniem co chwile skarg cos wywalcza bo sa wszechmocni. Ja najchetniej zbanowalabym tych oto hejterow. Jedna krzywa akcja jak bede z wami grala i ban za banem az do perma :*

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Co do autorów tematu:

Może Wy lubicie jak ktoś Was obraża, ale tutaj nie jest to tolerowane. Jeżeli chcesz to zgłosić to zrób to w normalny, cywilizowany sposób jak dorosły człowiek, a nie wyjeżdżaj z niepotrzebnymi dodatkami. Takimi tekstami tylko sobie szkodzisz, a nie adminowi.

Inną kwestią jest czas reakcji admina. Wiadomo, że admin człowiek i czasem nie chce od razu wbijać na specta, szczególnie, że wiadomości o cheaterach jest bardzo dużo i tak na prawdę musiałby ze specta nie wychodzić.

Postarajcie się kontrolować od razu zgłoszenia szczególnie dotyczące m.in. aima, które szybko da się wykryć.

 

Zalecam więcej meliski i opanowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×