Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Mój nick: Strik3r

 

Opis sytuacji: Teraz jest 4-ro dniowy weekend wiec postanowiłem odwiedzić mojego kuzyna z którym mam dobre kontakty :D Grałem jak lama i było to widać

Niektórzy zaczęli pisać cyt. Strik3r kurde ale lamisz,co to za gra wgl jest :0 więc im odpowiadam cyt. Sorka panowie ale jestem u kuzyna i gram na laptopie,i gra sie nie klei inna myszka i wgl :D nagle odezwał sie jakiś nug. pff i tak cie jade jak psa. Jeszcze coś tam sapał ze cienki jestem itp.więc mu mówię: Ja zdązyłem 2 nicki do top 15 wbic a ty jednego nie potrafisz :D

on na to :tak tak, szmato,cwelu,leszczu itp. ale przejdźmy do sedna sprawy!

 po1----->admin Davis:dał nug-owi bana za wyzwiska dopiero po 10 min jak zaczął mnie wyzwyać

nug ban

wiec napisałem : hahaa masz noobku (miałem namyśli doigrałeś się)

następnie ban dal mnie na 5 min.

myślę sobie ok. ban w sumie za nic ale nie będę afery jakiejś strasznej robił o 5 min straconego czasu

ale wbijam na serva ponownie

nagle jakiś gość(nie zapamiętałem nicku):nug to po niemiecku smierdzieł

 po 2----->na co ja : hahaha nug = tlum. niem. smierdziel :D

i prosze ban na godzinkę dla mnie

Ban na 5 min rozumiem,.okej .ale za co na godzine napisałem tylko normalne tłumaczenie i tyle

Ps. przepraszam za konkretne rozpisanie się :D :D :D :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie szl*** trafi. Ogarnicjie te skargi, to już 2 dzisiaj w ciągu kilku godzin.

Tadeusz.! Na serwerze obowiązuje kultura która wypadało by zachować, a jeśli nie potrafisz zostajesz ukarany, właśnie tak zrobił Davis. Miałeś swoje 5 min na przemyślenie co zrobiłeś źle itp. Jeśli dostałeś bana ba 5 min za wyzwiska, wbiles na serwa i dalej wyzywales, to ban Ci się należy, zrobił bym tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlak to ty masz na ścieżce do tego wyznaczonej czloffffffieku.Mam głęboko to co Ciebie irytuje ale przypominam Ci że jest to zakładka ze skargami,więc mogę.

po 1----> rozumiem może ban na 5 min. był słuszny twoim zdaniem,i mogę sie nawet z tym zgodzić,lecz nie do końca

po 2---->ale tego mi już nie wmówicie że 2 był słuszny poprostu powtórzyłem coś po kimś ja dostałem bana a on nie więc to ciekawe, może złośliwość admina ??? po za tym go nie wzywałem :D



Po za tym nazwę mam PanTadeusz<TT> (piszemy całą nazwę nie przekręcamy ) lub piszemy Nick z gry: Strik3r .A na początku się przedstawiłem Więc można mówić/pisać Strik3r

 

Siemka

 

Mój nick: Strik3r

 

na początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem ci bana na 5 minut abyś się trochę opanował , wszedłeś na serwer po 5 minutach i dalej go wyzywałeś "od śmierdzieli itp..." no to chłopie ile razy można do Ciebie mówić , ty masz 11 latek czy co ? Dostałeś jednego bana "ochłoń" , wchodzisz i dalej jeździsz po graczach , ogarnij się trochę , bo to nie pierwszy raz już kiedy wszystkich wyzywasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum lub i nie jeżeli inteligencja Ci na to pozwoli,Davis że przetłumaczyłem tylko to co gość na pisał nie uraziłem go.

przykład: ostatnio wchodzę na serva i widzę gościa co ma nazwę BiG DICK (bik dik=tlm. ang. GRYBY KUTAS/CHUJ) gość rzucił flasha na respie,więc pisze  na sey-u:Gruby chuju jak rzucasz te flashe!!! Admin był i nic nie zrobił jeszcze się zaśmiał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój ban się już dawno skończył , nie chce mi się czytać twoich dziecinnych wypowiedzi , ogarnij się i tyle. A o inteligencji to akurat ty nie masz zero pojęcia , twoje zachowanie z forum i serwerów mówi samo za siebie i pozostawia wiele do życzenia.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacytuje tutaj quantiq-a z małą poprawką  ale to 'twoja inteligencja znajduje się między 1 piętrem a piwnicą'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba bany były słuszne, gracz się za bardzo spina. Jeśli nie umiesz zachować się na serwerze nie wchodz tam.

Uważam, że temat do zamknięcia, sprawa została wyjaśniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba bany były słuszne, gracz się za bardzo spina. Jeśli nie umiesz zachować się na serwerze nie wchodz tam.

Uważam, że temat do zamknięcia, sprawa została wyjaśniona.

 

 

Nie ma sensu wgl zniżać się do jego poziomu , zwykły internetowy napinacz. Dostał dwa słuszne bany i po fakcie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napinaczem,a to ciekawe ()_() to że próbuje Ci to wytłumaczyć coś co zrobiłeś źle nazywasz spiną?? Ty mówisz o moim poziomie a popatrz na swój

zobacz na inne skargi :np (przykład) tytuł: Davis to ciota odebrać mu adma wgl nie umie adminować to ciota jest komu tu dają administratorów = to jest prawdziwe spinanie synek



a praktycznie co 2-ga skarga właśnie tak wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napinaczem,a to ciekawe ()_() to że próbuje Ci to wytłumaczyć coś co zrobiłeś źle nazywasz spiną?? Ty mówisz o moim poziomie a popatrz na swój

zobacz na inne skargi :np (przykład) tytuł: Davis to ciota odebrać mu adma wgl nie umie adminować to ciota jest komu tu dają administratorów = to jest prawdziwe spinanie synek

 

a praktycznie co 2-ga skarga właśnie tak wygląda

 

 

Możesz sobie wmawiać mi to nie przeszkadza , nikt nie ma do mnie pretensji. Oczywiście ty jesteś złotym vipem servera i jak kazdego wyzywasz to jeszcze nalezy cie pochwalić , spamujesz dalej , mimo , że ban minął wczoraj, chłopie pogrązasz się na kazdym kroku , spójrz co ty wypisujesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@[member=PanTadeusz], po prostu zachowaj wszelkie komentarze odnośnie innych graczy dla siebie. Jeżeli ktoś łamie regulamin to zgłoś to adminowi, a nie wdawaj się w bezsensowną polemikę. Nikt nie jest jasnowidzem, czy to "gruby chuju" piszesz do kogoś innego dla jaj, tłumaczysz czyjś nick, czy robisz to specjalnie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×