Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
adamus_81

Ikony przy subforach

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam modyfikacje sos33_subforuns i pytanie jak dodać ikony przy subforach??

Ta modyfikacja nie stety ich nie ma.

 

Dodawałem jak w tym temacie nie stety nie wychodzi mi to http://forum.invisionize.pl/topic/35886-ikony-przy-subforach/

 

lub jak wyrównac te ikony (po odinstalowaniu hooka)

 

08760376901342356116.png

Edytowane przez adamus_81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj poradziłem sobie ale jeszcze jedno nie widac na obrazku kiedy jest nowy post powinno byc jak na tym forum swiecic sie na zielono mój css

 

 

table.ipb_table ol.subforums {
        margin-top: 3px;
                float: left;
                width: 50%;
}
table.ipb_table ol.subforums1 {
                width: 50%;          
    
}
table.ipb_table .subforums li{
    background: url('{style_images_url}/subforum_nonew.png') no-repeat 0 50%;
    padding: 0 15px 0 15px;
    margin: 0;
    float: left;
}

table.ipb_table .subforums li.unread { font-weight: bold; background-image: url('{style_images_url}/subforum_new.png'); }
 

boardIndexTemplate

 

 

 

<ol class='subforums1'>
<foreach loop="subforums:$forum_data['subforums'] as $__id => $__data">
</ol>
<ol class='subforums'>

<if test="showSubForumsLit:|:$__data[3]"><li class='newposts'><else /><li></if><a href="{parse url="showforum={$__data[0]}" seotitle="{$__data[2]}" template="showforum" base="public"}" title='{$this->lang->words['go_to_forum']}'>{$__data[1]}</a></li>
</foreach>
</ol>
 

Co mam nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak, porównaj sobie:

table.ipb_table .subforums li{
    background: url('{style_images_url}/subforum_nonew.png') no-repeat 0 50%;
    padding: 0 15px 0 15px;
    margin: 0;
    float: left;
}
table.ipb_table .subforums li.unread { font-weight: bold; background-image: url('{style_images_url}/subforum_new.png'); }
<ol class='subforums1'>
                                                                                                                  <foreach loop="subforums:$forum_data['subforums'] as $__id => $__data">
                                                                                                                </ol>
             <ol class='subforums2'>                                                                                                                                                                                                         
                                                                                                                  <if test="showSubForumsLit:|:$__data[3]">
                                                                                                                </foreach>
                                                                                                                </ol>
                                                                                                                
                                                                                                                
                                                                                                                <ol class='subforums3'>
                                                                                                                  <foreach loop="subforums:$forum_data['subforums'] as $__id => $__data">
                                                                                                                </ol>               
 

Zobacz też, czy dodałeś na pewno tą ikonkę do folderu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dzieki poprawiłem kod istniejący z przed update do wersji 3.4.4 i działał dzięki za pomoc można close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×