Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
SkIzE!

Odwołanie się do demka

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to ,że do Drew-a nie mogę napisać ,a administracja milczy w tej sprawie ,jestem zmuszony założyć nowy temat aby zakończyć tą sprawę .

 

Drew ,nie pozostawiasz mi wyboru.

 

 

Tematy NS ,które zostały zakończone UB:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/24069-pro%C5%9Bba-o-ub/?hl=skize
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26535-pro%C5%9Bba-o-ub-34/?hl=skize
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26460-pro%C5%9Bba-o-ub/?hl=skize
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/23827-skarga-na-admina-drew-stratford/?hl=skize

 

Wszystko jest ze mną w początku ,a ty nie potrzebnie tracisz z mojego powody nerwy i zimną krew.

Popatrz na siebie ;

Banujesz mnie o każdą błahostkę .
Łącznie wstawiłem już 2 demka które okazały się czyste i 4 ss ,które również były się czyste.

 

Jedyny ban na Steam to ten:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/23827-skarga-na-admina-drew-stratford/?hl=skize

 

Podsumujmy NS :

-1/1 demko - UB

-4/4 screeny -UB

Podsumujmy Steam:

-1/1 demko -UB

 

Daje to łącznie 6 banów z których 6 zostałem odbanowany .

Jak widać wszystko jest w początku i wszystko się zgadza .

 

Od kiedy zostałem zbanowany na NS ,zacząłem grać na Steam ,a kiedy już znalazłem demko ,wrzuciłem je na forum i dostałem UB ,powróciłem do gry na NS i wszystko było w początku nie licząc 3 lub 2 bany "później"...

i 6 lub 7 testów grania na 32 bitach .

 

Teraz odwołuje się do twojego demka Drew:

Wyjaśnienia:

Cała akcja rozgrywa się na platformie NS.

1.44 celownik lekko ucieka na modele

 

Zauważ ,że 1 z 2 graczy tam przebywających włączył latarkę i zdradził swoją pozycję .

 

2:19 Wie, dlatego tam nie wchodzi, licząc że wyjdzie + strzelił przedwcześnie (slowmotion)

 

1. Gracz Bronekkomorowski zabił na respie CT gracza Xabaxe

2.Nie jest to niczym nowym jak fraga zdobędziesz i ktoś odrodzi się zaraz po tym zdarzeniu ,możesz być święcie przekonany ,że to był właśnie twój przeciwnik .

3.Wyraźnie słychać jak zaraz po tym fragu następny gracz się tam zjawił .

4.Byłem święcie Przekonany że zjawił się na Respie CT.

5.Nie wiedziałem czy zrespił się na respie CT za 2 skrzyniami czy w miejscu gdzie jest ciemno (pomiędzy skrzyniami)

6.Miałem 2 powody aby strzelać pomiędzy skrzyniami :

 1)Nie lubię niespodzianek .W tym chaosie mógł się zrespić jednocześnie w obu tych przypadkach.

Jeżeli uważacie ,że resp jest tam niemożliwy ,to powiem wam ,że na innych Dm-czach jest on możliwy.

2)W grę wchodzi także fakt ,że jakimś sposobem w między czasie gdy zginąłem mógł znajdować się skampiony gracz.Nie zdobyłbym fraga tego zawodnika ,jeśli ukrywałby się w tym czasie gracz z M4 lub shotgunem .Nie zamierzam tolerować takich graczy ,dlatego tak zareagowałem.

 

8:24 strzelił za wcześnie (slowmotion)

 

Na hltv tego nie ma ale ja usłyszałem tego zawodnika i zamierzałem go przeskanować w biegu .

Wiem jaki reprezentujecie tu poziom i wiem ,że by mi się to udało .W tym wypadku nie było inaczej .

Zauważ ,że kula przeleciała na wylot ściany .Szczęśliwym zbiegiem okoliczności udało mi się zabić gracza m249.

 

15:47 piękna jazda po modelu (slowmotion)

 

Nie ma tym nic nadzwyczajnego .Jeśli choć trochę masz oleju w głowie ,wiesz jak można zmniejszyć rozrzut.

 

końcowe podsumowanie:

 

-Oskarżenie 1.44 : Fail przeciwnika (włączył latarkę)

 

-Oskarżenie 2:19 : Zachowanie zimnej krwi mimo paniki ,upewnienie się czy nikogo nie ma w między skrzyniami i atak na przeciwnika.

 

-Oskarżenie 8:24 : Pomysł na zbicie przeciwnika ,który został usłyszany .Odpowiednia technika i mnóstwo szczęścia sprawiła ,że po otrzymaniu kulki w głowę ,przeciwnik został zatrzymany .Reszta była już tylko formalnością

 

-Oskarżenie 15:47: Żadna rewelacja .Odpowiednia technika i rozrzut jest zmniejszony.

 

 

Ten temat nie został napisany po to aby następna osoba go zamknęła .

Powiem wam jeszcze coś.

Miło ,że Drew znalazł ban ze steama na esl.eu .To nie wszystko...Steam został załatwiony na darmochę.

Powiem więcej.

Nigdy nie grałem na żadnych z tych stron i mam przegrane kilka godzin i tylko 20 minut na Steamie .

 

Wszystko macie podane jak na tacy .

 

Denerwuje mnie to ,że ja jestem z wami od początku szczery ,a cała reszta mnie olewa i ma to w D****  (CENZURA) .

Staram się jak mogę aby wam wyjaśnić wasze oszczerstwa i kłamstwa .

Wszystko wszędzie wrzucam ,a i tak g**** (CENZURA) z tego mam.

 

Zastanówcie się nad swoim zachowaniem .Zwróćcie uwagę ,jak mnie traktujecie ,a jak ja traktuje was.

 

Co macie na swoje usprawiedliwienie ?

Edytowane przez SkIzE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy NS ,które zostały zakończone UB:

 

Co w tym dziwnego? Po prostu masz anty-ss i tyle.

 

 

Teraz odwołuje się do twojego demka Drew:

 

Obejrzałem jeszcze raz demko na spokojnie i niestety ale wciąż jestem pewien że masz wh, dobrze się maskujesz ale nie aż tak.

 

UB Support również jednogłośnie stwierdził że masz wh, więc decyzja w Twojej sprawie zapadła. Ja ponadto, długo gram na serwerze DM i wiem jakie są realne możliwości gry na tym serwerze. Grałeś na tym serwerze od samego początku odpalony, tylko że nie miał się Tobą kto zająć.

 

Odwołanie odrzucone/Close

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×