Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Wywiad z Wujaszkiem

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy wywiad u was na forum, więc spodziewam się szczerej opinii co o nim sądzicie. Jako iż będę je przeprowadzać częściej to chciałabym wiedzieć co pozmieniać czy zostawić tak jak jest:)

 

 

Wywiad z Wujek-DiscoParty
Reporterka: `Nervella.

 

Witaj! Wiem, że pewnie wiele osób Cię tu zna, aczkolwiek wciąż przybywają nowi, więc przedstaw się nam, powiedz ile masz lat, skąd jesteś?
No Witam, a więc na imię mam Miłosz lat  hmmm, w sierpniu 20 mieszkam w czymś takim jak Ostrów Wlkp niedaleko Poznania.

 

Twój Nick na forum to Wujek-DiscoParty. Jak większość się domyśla pochodzi on z tego iż prowadzisz audycje na WWW.discoparty.pl. Opowiedz nam skąd zamiłowanie akurat do tego rodzaju muzyki?
Od małego w moim domu lubiana i słuchana była muzyka disco polo, po jakimś czasie słuchania dawnych programów jak disco relax znalazłem w sieci właśnie radio disco party. Po długim okresie słuchania właśnie tego radia postanowiłem zostać tam prezenterem i tak moja przygoda w tym radiu toczy sie juz 5 lat.

 

Masz wielu słuchaczy, jak sądzisz z czego to wynika?
Słuchaczy z czasem przybywało no i nadal przybywa z czego to wynika ? Nie wiem,  może z tego że ludziom podobają się moje audycje, słyszałem też wiele pochwał na temat mojego głosu nie że bym się chwalił : D

 

Jeśli pozwolisz zapytam o przeszłość. Jak wspominasz swoje dzieciństwo?
No spoko, mnie można zapytać o wszystko : ) Moje dzieciństwo hmm chyba dobrze : D oprócz tego że chodziłem z siostrą do przedszkola bo to był koszmar : D w wieku starszym głównie sport i z tego też najbardziej wspominam własne dzieciństwo.

 

Czy zrobiłeś coś w życiu szalonego? Jak tak to może opowiesz nam o tym?
Coś szalonego żeby to raz hahaha, no ale coś wybiorę by opisać: Czymś szalonym dla mnie był mój pierwszy wyjazd do stolicy. Byłem umówiony z kumplami, że pojedziemy pociągiem zwiedzić Warszawę (dodam że jest to od nas prawie 450km). Na końcu sie okazało ze żaden z kolegów jechać nie może, więc stwierdziłem, że pojadę tam sam i tak też zrobiłem :0 Spędziłem cały dzień w mieście którego nie znam mając 15 lat.

 

To widzę do odważnych należysz. Jak już o odwadze piszemy, masz jakieś lęki(np. wysokości, ciemności itd?)
Tak boję się dziewczyn twojego pokroju hahah : D Nie no żartuje, a tak poważnie nie boję sie niczego nie mam żadnych leków.
No miło słyszeć takie słowa.xd Ja również niczego się nie boje.

Kolejne pytanie da Ci również dużo do myślenia i mam nadzieję, że jakiegoś większego problemu Ci nie sprawi.
Jakie masz zdanie o sobie?

Co tu dużo mówić zdanie o sobie no ja myślę, że jestem szalony, pozytywnie zakręcony, lubię żarty (ale do pewnego stopnia, jak niektórzy się przekonali).

 

Może przejdźmy do spraw związanych z Counter Strike.
Na początek powiedz nam może ile już pykasz w te karabiny.

Karabiny xd No będzie już z 4 lata z tym że w steam jestem zaopatrzony od nie całego roku : )

 

Była to pierwsza gra sieciowa typu fps, w którą zacząłeś grać, czy były już wcześniej jakieś?
Nie : ) grałem już w grę przed cs'em, która nosiła nazwę Lineage II. Mam bardzo miłe wspomnienia z czasów tej gry, lecz niestety po rozpadzie ekipy trzeba było znaleźć coś innego. Wtedy też słyszałem, że w mojej miejscowości jest Lan. Był to właśnie Lan w cs'a no i wtedy ta gra mnie wkręciła

 

Bardzo ciekawa historia. To powiedz co sądzisz o forum i atmosferze na Cs-kopytko.pl?
Nie da się powiedzieć nic złego na ten temat, serwerownia jak i ludzie na niej są spoko, administracja jak i gracze przyjaźnie nastawieni. Wiadomo bywają wyjątki, ale myślę, że to tak wszędzie.

 

Pełnisz funkcję Admina na serwerze TP, powiedz dlaczego wybrałeś ten serwer i poświęcasz mu swój „cenny” czas.
TP hmm pierwszy serwer na który wbiłem właśnie na tej serwerowni był właśnie TP. Zaprzyjaźniłem sie tam z kilkoma osobami  i tak już zostało lubię popykać też na dd2 czy dm, lecz jednak na TP ciągnie mnie najbardziej.

 

Jaką rzecz i jaką osobę z sieci cs-kopytko zabrałbyś na bezludną wyspę?
Nie ma takiej osoby : ) Jest grupa osób z którą pisze czy rozmawiam bardziej, lecz nie ma takiej jednej osoby, którą mógłbym wyróżnić.

 

Dobrze to krótkie pytania i niespodzianka
CS czy CS:GO?

cs jak najbardziej

 

Morze czy Góry?
Morze latem, Góry zimą

 

Domek jednorodzinny czy Blok?
zdecydowanie jednorodzinny.

 

Zupa czy Drugie danie?
Drugie danie

 

Na koniec zostawiłam najlepsze!
Oto zagadki.
Jak nazywa się byk po kuracji odchudzającej? (Skurczybyk)

wściekły byk : D
Nie nie nie!xd Wściekła to mogę być ja, bo jestem kobietą. Odpowiedz to Skurczybyk.

 

Dlaczego krasnoludki idąc lasem śmieją się?
Bo je mech w jaja łaskocze.
Wujek google pomaga?: ) Bardzo dobra odpowiedź.

 

Który z dwóch łysych jest bardziej łysy?
obydwaj : D
Na pozór tak, lecz chodzi o tego, który ma większą głowę.

 

Wywiad dobiega końca. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić/uściskać/wycałować?
No ba pozdrawiam sciskam i całuje całą serwerownie : D szczęść boże dla wielebnego lasta bo ksiedza nie wypada całować no i w szczególnosci pozdrawiam nie dobrą Andzie (JoOo): D Ekipę z SB Ciebie Aniu, Martę, no i panów Lasta, wojcia, dziadka, gringo, westcoasta, nattowe, polewacza, Beniamina, mistrza Dvisa, maksia i balaxxa. Zapraszam również do słuchanie moich audycji w radiu Discoparty.pl
Dziękuję również za poświęcony mi czas. Życzę Ci miłego Wieczorku. Buziaki:*
Zapraszam również do słuchania audycji Wujcia!

spoko maroko, również dziękuje no i stosuknkowo udanej nocy Aniu : )

 

Ps. Jak myślicie nadaje się na Reporterkę?xd
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 11

Jest moc haha :D dzięki Aniu za wywiadzik, pytania ciekawie dobrze skonstruowane w 100% się nadajesz :)

Edytowane przez Wujek-DiscoParty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×