Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
SkIzE!

Skarga na Drew Stratford.

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienię wszystkie jego wady ,jakie zauważyłem podczas rozmowy  z nim :

 

-Nie jest cierpliwy

-Szybko traci nerwy i zimną krew

-Nie umie słuchać i wysłuchać drugiej osoby

-Ciągle zamyka tematy ,które nie są kierowane do niego

-Każdy temat uważany jest przez niego jako kierowany do siebie

-Nikt poza nim nie może się przez niego wysłowić chyba ,że nie ma wyjścia lub zrobi miejsce dla Grupy UB Support ,która nie jest właściwie traktowana oraz obeznana w całej sytuacji ,dlatego popierają jego zdanie ,ponieważ ma on wyższą rangę

-Grozi zwykłym użytkownikom warnem:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26789-pro%C5%9Bba-o-ub-jest-kontynuowana/&do=findComment&comment=121222

-ignoruje fakty ,skupia się na sobie i swoich racjach i próbuje pozbawić innych mocnych dowodów

-nie jest dojrzały psychologicznie aby rozmawiać na swoje tematy ,które uznał za zamknięte

-nie nadaje się na administratora

Edytowane przez SkIzE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tracę cierpliwość i wcale się druu nie dziwie. Non stop powtarzasz ze UBs stoi po stronie admina jak by tak było to byłoby 2x więcej banów. I skończ już to mszczenie się na druu i całej administracji twój temat jest już zamknięty ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 : Drew jest cierpliwy i nie traci zimnej krwi jak Ty to mówisz. Skoro cały czas na niego napierasz to ma prawo się na Cb zdenerwować.

 

Po 2 : Jest doświadczonym moderatorem i bezpodstawnie nie zamyka tematów. Sokoro temat jest bez sensu zamyka go, taka jego praca.

 

Po 3 : Jeżeli Drew lub reszta jego kumpli z grupy UB Support się wypowiadają ich odpowiedź jest zawsze przemyślana, i.muszą mieć rozeznanie w sprawie. Nie piszą bezsensownych postow jak niektórzy. ..

 

Po 4 : Nie grozi warnem, tylko Cię ostrzegł, żebyś myślał następnym razem co piszesz i czy jest sens.

 

Po 5 : Nie pozbawia nikogo dowodów, może miałeś je słabe, mało przekonujące.

 

Po 6 : Jeśli jakiś temat moderator zamyka to ma powody, nie chce ich otworzyć, więc widocznie nie ma sensu.

 

Po 7 : Jeśli się nie nadaje na administratora, to złóż podanko i pokarz mu jak to ma robić. ..

 

Tyle ode mnie, pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beniamin ty także nie wypowiedziałeś się na temat 4 argumentów Drew'a ,które zdołałem podwarzyć .

Dzięki mnie całe forum przechodzi zmiany.

Widać kto jest dojrzały ,a kto zostaje w tyle i niczego już nie potrafi zrozumieć.

 

Jednak opinia dojrzałej osoby to taka ,która odnajduje się w tym chaosie oraz potrafi zrozumieć odpowiedzi gracza i admina .

Jeżeli odnaleźliście się w tym co moderator nam wyrządził ,a w szczególności mnie to rozumiecie ,kto w tej chwili jest ofiarą ,a kto myśliwym.

 

Nikt jak do tej pory z forum nie umiał zrozumieć tego ,co chce wam przekazać i uświadomić.

Nikt po za forum nie chce mieć problemu ,więc nie piszą ,z racji późniejszych konsekwencji.

 

To jest właśnie Polska ,polska którym jest Państwem w państwie.

Edytowane przez SkIzE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu po co inni mają wysłuchiwać jak już decyzja podjęta. Piszesz o dojrzałości a zauważ jak ty sie zachowujesz -.- Decyzja została podjęta większa ilość oglądała demko uważają że coś masz widocznie coś w tym jest. A ty ciągle spamujesz nowymi tematami jedziesz jaki to drew jest ale 1 popatrz na siebie i swoje zachowanie a nie rób wiochy jakieś .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli SkIzE twierdzisz, że nikt po za administracją nie wypowiada sie na twój temat, to w takim razie ja się wypowiem.

 

Według mnie sprawa jest jasna i klarowna. Dostałeś bana z obszernym wyjaśnieniem od Drew’a, miał prawo Ci go dać. Ty wstawiłeś demka i ss’y i wyjaśniałeś poszczególne akcje, czyli skorzystałeś z prawa do obrony. Wypowiedziało się szersze grono UB Support’erów jednogłośnie zadecydowało, że utrzymują bana. Nie zależnie czy wszyscy popełnili błąd, czy ich decyzje były w jakiś sposób zależne od Drew’a zrobili jak uważali za słuszne.  Warto w tym miejscu zauważyć, że nie zostałeś spławiony na zasadzie: „masz bana i koniec”, tylko Drew podał kilka argumentów(hmmm… że też Mu się chce), jednak bądź co bądź to też są ludzie, więc mogą popełniać błędy i mają jakieś granice cierpliwości.

 

 

To jest właśnie Polska ,polska którym jest Państwem w państwie.

 

Piszesz, że to państwo w państwie, ale tak jest wszędzie na świecie. Kto ma władzę to włada, a kto jej nie ma to musi się podporządkować.

 

Zostają Ci trzy wyjścia:

  1. Zdobywasz władzę oraz autorytet i władasz
  2. Odwołujesz się do najwyższej instancji czyli Petrusa.
  3. Zdobywasz znaczną grupę popleczników i przejmujesz siłą władzę i kontrolę na forum.
Edytowane przez Ksieciunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sk!ze,

 

Myślę że nadużywasz już naszej gościnności i niedługo się będziesz musiał rozstać z forum. Oceniłem demko sam i sam dodałem bana, ponieważ mam umiejętności do oceny demek i ostatnimi czasy rzadko się mylę.

UB Support również ocenił demko i jednogłośnie opowiedział się za zbanowaniem.


Nie wiem więc, czego więcej oczekujesz. UB na siłę nie wydajemy. A oczerniając mnie i kłamiąc w żywe oczy, nie zbliżasz się do niczego więcej, poza banem na forum.



P.S. Po co Ci 2 konta na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Zostałem oskarżony o 4 sytuacje .

Wyraziłem się na ich temat i nikt tego nie skomentował.

O 4 rozumiecie ?

Wszystko pięknie i ładnie ,tylko wciąż bronicie się ,że Grupa UB Support to ,Grupa UB Support tamto.

Byłoby dobrze ,gdyby ktoś wyraził do tego ,o co zostałem oskarżony ,a także podważenie tych zarzutów .

 

@Edit

 

 

Myślę że nadużywasz już naszej gościnności

Przepraszam ,to moja wina ale musiałem jakoś wrzucić to czego się domagacie.

 

Zdobywasz znaczną grupę popleczników i przejmujesz siłą władzę i kontrolę na forum.

Broń boże nie chcę mieć tu żadnej władzy ani statusów .

Ja się odwołuje tylko do bana/(ów).

 

ponieważ mam umiejętności do oceny demek i ostatnimi czasy rzadko się mylę.

Właśnie widzę ,ale albo trafił ci się ktoś ,kto umie grać albo trafiłeś jak na olejną osobę używającą czitów.

Nie chce się z wami kłócić tylko bronić siebie i powiedzieć swoje.

 

P.S. Po co Ci 2 konta na forum?

Nie dostałem ub na NS więc wszedłem na steam i grałem tak jak zawsze .Ponieważ demka nie mogłem znaleźć ,a kiedy się ono znalazło ,wszystko się wyjaśniło.

Założyłem nowe konto ,a ponieważ nie zamierzałem się podszywać, dopisałem do nicka | Steam ,aby każdy wiedział o co mi chodzi.

Edytowane przez SkIzE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnych wątpliwości czitujesz . UB Support oceniło już Twoje demko . Bez sensu robisz spam . Opisałeś gdzieś, że dzięki Tobie forum przechodzi zmiany ? Akurat dzięki Tobie ? O nie . To przez Ciebie forum się tylko i wyłącznie zaśmieca . Oceniono Twoją grę . Nadano Ci bana . Pogódz się z tym . Czitowałeś - zostałeś ukarany . Proste . 

 

Do tego, nie wiem po co grasz na NS, skoro masz Steam ? Nie udało Ci się znaleźć czitów dostępnych na Steam ? Pf ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zmieniłem internet jest to niemożliwe .

 

Może pogodzicie się z tym ,że ja nie czitowałem ?

Mogę zagrać na steamie ale wszystko musiałbym zacząć od nowa .

Ustawić odpowiedni konfig ,bo nazwę już mam i dobrze ją znacie .

 

Mogę się zgodzić grać tylko i wyłącznie na steamie jeżeli tego oczekujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ile można zakładać tematów? dostałeś bana. Drew jest na prawdę dobry w tym co robi i gdy by sie pomylił to ktoś inny by to zauważył. Pogódź się z tym że dostaleś bana i proste a nie zaśmiecasz forum nowymi postami bo czytanie tego jest żałosne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już powoli zaczynam żyg** tymi tematami. Nie możesz się pogodzić że ma bana. To jest dziecinne zachowanie mówiąc szczerze. Napij się melisy na nerwy, i idź się przewietrz, zastanów się nad twoim bezsensownym zachowaniem dziecka które ma 7 lat.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam już tego dość ale ciągle zamykacie moje tematy.

Drew oskarżył mnie o coś co można łatwo wytłumaczyć .Albo oskarża mnie o demko albo o konkretną sytuację .Niech się zdecyduje .

Co poradzę ,że w tym dniu szło trochę lepiej niż na innych demkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem oglądnąć demko, ale niestety obecnie nie mam takiej możliwości. Nie grałem od aktualizacji i cs niejako mi się rozjechał tzn. demko strasznie jest zlagowane.

 

UB support ocenił Twoje demo i dostałeś bana. Nie ma możliwości w obecnej sytuacji dostania UB.

 

Podsumowując, trzeba było grać na steamie (szczególnie, że go masz). Sam fakt, że grasz raz na steam, raz na NS mówi sam za siebie.

 

 

Mogę zagrać na steamie ale wszystko musiałbym zacząć od nowa .

W obecnej sytuacji tak. Trzeba było myśleć wcześniej.

 

Każdy kolejny temat zostanie nagrodzony warnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×