Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Birra Peroni

Skarga na malinowa zelka

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Składam skargę na Admina Malinowa zelka, dostałem bana za posiadanie Vipa... Tak traktuję się graczy którzy wspomagają sieć i serwer? Przejdę do rzeczy:

 

Jako vip dostaje co rundę 1000 więcej również i w pierwszej rundzie na początku mapy więc było mnie stać kupić mp5, zapłaciłem za vipa to mam przywileje tak właśnie pisze na serwerze. Ban bez podanego powodu nawet może admin coś innego wymyślił nie to ze mam Vipa? Albo mu się żal zrobiło że go zabiłem. Jestem osobą dorosłą i rzadko znajduję czas na grę i odprężenie ale z niektórymi adminami się nie da wcale grać. Proszę ogarnijcie trochę.

 

Oto wycinek z konsoli:



[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Zbanowany przez mAlinowa zelkA
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.cs-kopytko.pl
[AMXBANS] Przyczyna: ''
[AMXBANS] Czas: '5 minut'
[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:50547296'
[AMXBANS] Twoje IP: '79.233.215.246'
[AMXBANS] ===============================================

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wiesz za co dostałeś bana. mp5 w pierwszej. 

Ogólnie przyjeło się na serwerze, że nawet posiadając VIP`a nie pominieneś/możesz użyć mp5 w pierwszej rundzie. 

Ban bez powodu, bo za szybko enter wcisnąłem.

 

Jeżeli źle zrobiłem poprawcie mnie, ale już kilkanaście razy widziałem bany za ten właśnie motyw w pierwszej rundzie.

 

 

@edit:

a tak poza tym skoro uważasz się za dorosłego to fantastycznie, że po banie na 5min od razu spina i skarga. Pozdrówka.

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak uważam się za dorosłego, nie uważam sie tylko jestem dorosły, mieszkam i pracuję w niemczech, nie mam czasu siedziec na serwerze cały dzien jak niektórzy a 5min to dla mnie dużo czasu. Skoro dostaję tą kasę na początek to mogę ją wykorzystać jak nie to niech administracja to usunie, nigdzie nie jest napisane że nie mogę. Ty jesteś adminem i ty powinieneś wiedzieć nie ja, a jak wiesz to powinieneś upomnieć na @@ a nie sypać banem odrazu.

 

W regulaminie nie ma żadnej wzmianki na ten temat. Twoje "przyjęło się" nie przejdzie. Każdy nowy gracz na serwerze ma wiedzieć co się przyjęło?

Edytowane przez Birra Peroni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem się pomylić. Jestem człowiekiem też tylko. Jednak to czy źle zrobiłem chciałbym, aby zostało ocenione też przez kogoś innego. Jeżeli tak? Nie ma sprawy, należą się przeprosiny. Jeżeli nie? Skarga bezpodstawna.

 

Jeżeli chodzi o upominanie to po prostu czasem za dużo razy już upominam. Dlatego tym razem bez upomnienia. Za to przepraszam, że nie uprzedziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST ZAKAZ MP5 w 1 rundzie , masz komunikat na serverze.

 

Dziękuje. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

JEST ZAKAZ MP5 w 1 rundzie , masz komunikat na serverze.

 

Tu popieram ciebie. Na vipie w 1 rundzie powinien być zakaz kupowanie broni typu mp5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że co rundę wyświetla się czerwony napis na say zaraz po "Vip otrzymuje xx  $ więcej" komunikat, o zakazie kupowania broni w 1 rundzie.

Ban nałożony słusznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×