Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Limitless

CS:GO

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się czy kupić cs:go, jedni twierdzą, że to dobra gra, inni, że słaba..

Moglibyście podać mi wasze + i - nowej odsłony cs'a?

Już pewien czas od wydania gry upłynął więc wydaje mi się, że trudno nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ale mało gram z tego względu że za słabego kompa mam... w dodatku ostatnio całkowicie mi się coś rozwala z kompem, że nawet cs 1.6 nie do konca dobrze mi chodzi :| zalezy jakiego masz kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, troche pogralem i powiem ze mi sie podobaja zmiany w broniach, wyglad CT i TT wedlug mnie jest bomba. Osobiscie mnie 'jara' to ze widze jak lataja strzaly. A co do minusu to mysle ze wedlug mnie ciezko jest ogarnac strzelanie ban. Nie jest to takie samo strzelanie jak w cs 1.6 i ciezko bylo mi sie przyzwyczaic. (sry za bledy ale z fona pisze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mam i nie zamierzam w to inwestować.

Mam za to opinię trzech bliskich kumpli. Ich zdanie na ten temat jest takie: Gra fajna, grafika bardzo dobra, wyglądy i wszystko ciekawe. Jednak cs 1.6 niezastąpiony. Wg nich jest to nieco przechodzenie na Battlefielda i inne tego typu gry. Klasyczny CS najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie NIE! Gra jest smieszna. Tania podroba COD-a i BF-a. Totalne dno. Kiedy byl darmowy weekend, sciagnalem to i pogralem cale 8 min i stwierdzilem ze nie ma sensu kupowac tego shitu. CS 1.6 przy go traci tylko graficznie lecz reszta jest o niebo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus trzeba dać grafikę, dodatkowe bronie, bardziej rozbudowane mapy i dynamiczniejszą rozgrywkę.

 

Minus i przez co wiele osób się do niej zraża to to, że myślą, że strzelanie jest jak w 1.6 a to zupełnie dwie inne gry. Ciężko jest się przyzwyczaić do recoila broni, ale kwestia wprawy. Ja kupiłem i nie żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Temat wyczerpany

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×