Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

Boty na DM :P

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

HEj ;>

 

Napadła mnie myśl, aby wgrać boty na serwer DM.

Często rannymi godzinami nikogo nie ma na serwerze, a z batami można by było postrzelać xD

Co Wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że ta propozycja ma szansę coś zmienić, pytanie brzmi czy na dobre czy złe. Wydaje mi się, że dzięki temu będzie można sobie postrzelać rano czy w nocy, ale spowoduje to też w tych godzinach napływ chiterów, którzy zachęceni botami i najprawdopodobniej brakiem adminów, nie ograniczą się tylko do wh. To jest moje dość pesymistyczne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest takie ''ale'' , że wpadnie ktoś z czitami, ale czy nie poprawiło by to obecności graczy rano? Już pisze o co mi chodzi :

 

Otóż dziś siedziałem długo na kompie mniej więcej od 08.00 . DM był pusty cały czas. Jednak przyłożyłem się do obserwacji i zauważyłem, że na serwer co chwila ktoś wchodził, lecz gdy nikogonie było od razu uciekał. Jeśli były by boty napewno został by na serwerze dłużej i zdarzył bym wejść do gry. Takim sposobem po 1 godzinie uzbierało by się kilku graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje na pewno spowoduje to zwiększoną liczbę graczy. Ja uważam, że propozycja jest dobra i w świecie bez chiterów była by idealna.

 

Oczywiście można spróbować i zobaczyć co się będzie działo, szczególnie że zbliżają się wakacje i sporo osób będzie szukało zajęcia na nudne poranki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na próbę można dodać, fakt gdy wejdzie normalny gracz bot zostanie wyrzucony, z rana gdy jest prawie pusto taka rzecz z pewnością się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz czekamy na podsumowanie.

 

PS. Chodzi o to, żeby gracz mógł grać z botami rankiem czy wieczór. Na jeśli będzie więcej niż 6 graczy boty wyjdą z serwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można dać na próbę przecież nic sie nie traci najwyżej jak sie nie spodoba to się usunie ale zazwyczaj  dużo cziterów by było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł ale tylko pod warunkiem że gdy wejdzie minimum 4 graczy boty znikną tak aby to działało tylko na zachętę gry to raz a dwa tak aby boty nie liczyły się do odznak i ranku bo było by to bezsensowne. Ale ogólnie dobry pomysł :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, 4 graczy to za mało np. masz mape de_dust2, jak chcesz na niej grać w 4 na DM ? Nie da się, po 5 minutach wszyscy by pouciekali.

Żeby boty się wyłączyły powinno być co najmnie 6 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasem już taka propozycja nie była ?  Takie coś było na ZM i bardzo dobrze się sprawowało (jak mi brakuje CS i ZM) . 

A co do propozycji można by wstawić na około 2 tygodnie  ALE ! zbliżają się wakacje i z wakacjami jest różnie bo jedni mają wiecej czasu na CS a jedni mniej i to może przyciągnąć wielu czitów . Jestem na tak co do propozycji na okres próbny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszę Jacko, najlepiej było by wyłączyć naliczanie fagow na botach. Cziter nie będzie miał z tego korzyści skoro nie nabije ranku czy odznak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 najlepiej było by wyłączyć naliczanie fagow na botach

 

To jest oczywiste. ;)

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja minimum 6 graczy i wtedy znikają boty myślę że to bardzo dobry pomysł... A co do naliczania fragów/odznak z botów to oczywista i jasna sprawa że trzeba to wyłączyć.. Jak dla mnie propozycja bardzo trafna i warto ją sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować, zawsze można boty usunąć. Dajcie boty na tydzień i zobaczymy jak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbować na jakiś czas można :D 

 

Jestem na nie, bezsensowny pomysł - bez obrazy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem boty. Nie będą one jednak działać na małych mapkach.
W razie problemów proszę zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×