Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Onyl steam

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale crashe się nasilały i musiałem podjąć pewne kroki.

 

Mam mało czasu, więc w skrócie. Proszę w tym temacie o jak najwięcej wypowiedzi odnośnie czy chcecie serwer dd2 only steam? Proszę o rozważenie za i przeciw.

W chwili obecnej jest only steam czysta wersja bez pluginów.

 

Wrócę za kilka h i chciałbym widzieć jak najwięcej wypowiedzi, gdyż będzie trzeba go zainstalować tak jak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Only Steam bedzie o wiele mniej botów, na steam minimalna liczba graczy uzywa SH, takze moim zdaniem to dobry pomysl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dzięki przekierowaniu z serwera only dd2 reszta serwerow sie rozwijala, a teraz gdy serwer stanie sie only steam napewno bedzie  mniejsza grywalnosc na wszystkich serwerach. Jesli zmieniac najbardziej rozkrecony serwer na only steam trzeba uzbierac na jakas dobra reklame, dzieki ktorej siec powroci do dawnych czasow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

zdecydowanie steam + ns ! Nie mówię tu o dobrze serwera, a o całej serwerowni, 3/5 naszych graczy to ns. I tak jak mówi @up^ Btl o przekierowaniach. Jeśli zostawi się samo steam to liczba graczy ze steam też spadnie, ponieważ .. no kto chce grać na pustym serwerze? a tak to zawsze jakieś botki są i można sobie postrzelać. 

..:: !>!> STEAM + NS <!<! ::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli da radę z reklamą to jak najbardziej steam.

 

 

Jednak jestem za starą wersją. STEAM + NS. Grywalność znacznie spadnie jeżeli najlepszy serwer będzie tylko dla steamowców. Nawet jeżeli znów będzie dużo czitów i tym podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Steam+NS, ponieważ z braku grzczy serwer mógł by paść, no chyba, że zrobimy zbiórkę na porządną reklamę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie S/NS, zbyt wielu graczy NS grywało na serwerze, żeby teraz tak po prostu to zmieniać. Ilość graczy spadnie momentalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer only steam by bardzo zminimalizowal prace adminow , bo mniej odpalow to na plus , ale tak jak pisza ini , grywalnosc bd bardzo mala. serwer bd pusty! Najpierw trzeba zrobic dobra reklame a potem mozna myslec .

 

PS. A ffa rzadko only steam ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sytuacja z "bywalnością" adminów na serwerze się nie zmieni to rozwiązanie Only Steam jest dobre, ponieważ ograniczy trochę możliwości wielu często grających tu odpalonych ludzi. Nie ma co się oszukiwać, na serwerze lata pełno odpałów, a admini pojawiają się bardzo rzadko (dużo gram i to od dawna - obserwuje). Jeżeli wzrośnie liczba odpowiedzialnych i grających adminów, to jestem za Steam/NS, ale póki co Only Steam jest właściwym rozwiązaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam 

+ Mało cziterów

+Więcej ogarniętych graczy 

+Mniejsza ilość obrażania innych graczy typu: ty ch*ju ALBO twój stary ja ci*ę....

+Admin nabędzie niezbędne doświadczenie wykrywanie Cheatera wśrud graczy 

- Mało graczy

-mniej osób co by kupowało Vip na serwie 

-Admini DD2 będą się bardziej opier....

-Większość czasu serwer będzie pusty .

Non Steam + Steam

+ Duża grywalność 

+Więcej osób co by kupowały Vip na utrzymanie serwera 

+Większość czasu serwer będzie miał graczy 

-Więcej Cheaterów 

-Więcej graczy tzw:Boty

-Więcej akcji typu: ty Idi*to co robisz , wyp**rdalaj z tąd 

 

Po przemyśleniu  może zostać tak jak jest . A można zrobić na okres próbny serwer Steam np: 2 tygodnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest duza liczba stałych graczy już teraz to ma sens zrobić only steam bo "oni" są w stanie zapełnić serwer aczkolwiek mam złe doświadczenia ze zmianą na Steam więc nie ryzykowałbym utraty graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostaje s/ns.

 

Serwer został wczoraj przeinstalowany. Jeżeli coś jest nie tak to proszę mi to zgłaszać np. na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×