Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TU-154

ODRZUCONE Podanie | TU-154

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Aptaun Team # TU-154
2. Steam IDSTEAM_0:0:19501555
3. Wiek: 25
4. Czas spędzony na Serwerze: w psychostats06:57:15, ale grywam również na innych nickach. (jak nie mam formy)
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Kiedyś pomagałem adminować bratu jak mieliśmy własny klanowy serwer. Aima i Sh to chyba każdy potrafi rozpoznać, jeżeli chodzi o WH to sam kiedyś za małolata grywałem na WH, a to dużo daje przy oglądaniu innych ludzi na spectate. Wiadomo, screeny, demka; norma :) 
6. Znajomość AMXX (x/10): Myśle że 8/10
7. Argumenty: Jestem już troszkę starszym gościem i grywam zazwyczaj w nocy na odmułkę po pracy, kiedy to niestety napotykam dużo wulgarnych dzieciaków oraz haxiorków.  Mam spore doświadczenie jeżeli chodzi o grę w CS, można powiedzieć że gram od dziecka. Kiedys dodałem ten serwer do ulubionych i jakoś tak wyszło że zawsze jak wpadam pograć w CS to na kopytko, dlatego uważam że przyszła pora na funkcje admina. Kto często wbija na serwer ten mnie kojarzy. 
8. Mikro [TAK/NIE]: Posiadam mikrofon oraz własny serwer TS.
9. Akceptacja RegulaminuAkceptuję regulamin i zastrzegam, że bedę go przestrzegał*
10. Reklamy

http://csowo.pl/watek-cs-kopytko-pl-DD2-COD-TP-DM-BF2-AWP--13838

 
*Od poniedziałku wyjeżdżam do pracy, także nie wiem jaka będzie moja mobilność (kwestia internetu). Prawdopodobnie do sierpnia nie będę się pokazywał w godzinach dziennych, a bardziej nockami (kolo 3-4 w nocy). Jeżeli moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, to prosze o wyrozumiałość, albo po prostu H@ nada mi admina jak już zjade do Polski. 
Pozdrawiam i liczę że dacie mi szanse:)
 
TU-154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm. Szczerze to Nie.

Jak sam piszesz od poniedziałku masz pracę, więc nie bardzo to widzę.

Po drugie mało osób Cię zna.

Po trzecie jesteś tu nowy i daj sobie czas na to.

Po czwarte  chyba są lepsi kandydaci na to stanowisko, którzy już są dłużej na forum:)

hmm nie wiem jaka sytuacja jest na serwach w nocy, ale raczej mało co osób gra o tej godzinie w cs:)

Wybacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie znam ciebie za bardzo, może raz widziałem na serwerze, na forum się nie udzielasz no i sam potwierdzasz, że admin ci nie potrzebny skoro nie masz czasu grać w dzień :)

 

Na tą chwilę NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również na NIE za krótko jesteś z nami, rzadko cię widuje na dd2, tak jak pisze Ania w tych godz mało ludzi, piszesz że grałeś na WH jaka pewność że nadal tego nie robisz ? Pobądź z nami troszkę dłużej i udzielaj się na forum 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

a ja jestem na tak. Widuję bardzo często, nie na tym nicku, ale na innych to prawda grywasz, a wiem to z avka ze steam. Nie widziałem, żebyś kogoś wyzywał, ani nic w ty stylu. A głównym powodem dlaczego jestem na tak, o którym nie pomyśleli ludzie up^ jest to, iż zbliżają się wakacje, co za tym idzie duuużo haxów. Ale jeżeli będziesz wbijał na serwa o tych godzinach to trochę obawiam się, że będziesz grał z botami, ale no dobrze - pożyjemy - zobaczymy :) Najwyżej złożysz podanie tak, jak mówisz jak wrócisz do kraju ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak można, oraz czy tak wypada, ale może sprostuje pare spraw (lubie dyskusje:)

 

@'Nervella.

Tak mam pracę, co nie znaczy że nie będę grywał, wszystko zależy od tego jak będzie z internetem (nie mam informacji na ten temat jeszcze). Myślę że trochę osób mnie zna, sam przyznam że znam z serwera połowę osób w psychostats (pierwsza stówka), mnie pewnie też kojarzą. Nie jestem też wcale nowy, ja z reguły konto założyłem tu na forum kiedyś tam żeby się odwołać od niesłusznego bana, jak pewnie zdążyliście zauważyć nie jestem zbyt wylewny, ale na ciekawe tematy zawsze chętnie podyskutuje. Nie rozumiem: "są lepsi kandydaci bo są dłużej na forum", jedno z drugim nie ma chyba nic wspólnego, admin musi być ogarnięty i znać się na swojej pracy, a ilość postów na forum czy aktywność ma z tym mało wspólnego. 

Odnośnie serwera w nocy, faktycznie z reguły mamy czwóreczkę botów, aczkolwiek jeżeli są zawalone inne serwery, bądź jakiś padnie to wtedy zaczyna się fajna gra w nocy :)

 

@Davis

Masz słabą pamięć, bo ja Ciebie dosyć widuje na serwie :) 

 

@Wujek

Ciebie z kolei sam nigdy na DD2 nie widziałem :P

Wiesz, sądzę że tylko idiota grałby na STEAM z odpalonym WH, odkąd kupiłem steama "trzęsę pośladkami" i nic nie ściągam, bo steam juz w empiku nie jest za 50zł, a za 70zł. Poruszę jeszcze kwestie forum - nie jestem specjalnie wylewny i interaktywny, większość tematów jest zamkniętych (to dobrze) a offtop mnie mało co interesuje, tam gdzie jest coś ciekawego bądź jakiś problem tam się wypowiem i postaram się pomóc. Jeżeli chcecie mnie lepiej poznać to zapraszam na TS, bądź zapraszajcie mnie na waszego:) 

 Podaje nick steam tak wgl, jakby ktoś chciał coś tam pograć czy cuś :)  - majak822

 

Pozdrawiam, TU-154.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za krótko jesteś na forum prawie cie nie znam na dd2 jest sporo adminów więc narazie daj sobie spokój i pobędz z nami na 4um :D Jestem na NIE

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czwarte  chyba są lepsi kandydaci na to stanowisko, którzy już są dłużej na forum:)

 

Niby kto taki? Większość osób w ogóle nie chce składać podań, a jak składają i podanie zostanie zaakceptowane to nic nie robią na serwerze. Jest kilku takich adminów :)

 

@topic.

 

Odkąd zacząłem znowu troszkę grać w cs'a to widzę Go ciągle. Na serwer przydałaby się kolejna osoba, bo jak widać admini w ogóle nie ogarniają na serwerze oraz czas spędzony też nie jest aż tak duży.. Jest dwóch adminów, którzy zawsze reagują na to co się pisze - Drew oraz Malinowa żelka. Dobrze, że oni są :)

 

Warto dać szansę nowej osobie - TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak BtL coś mówi to jest to prawda :D

Nervella ty grasz w ogóle w csa ?

Nwm czy nawet ja z gościem kiedyś nie grałem dawno temu ;)

Przynajmniej dorosły jest bo ostatnio głównie '97 składa podania :(

Jak dla mnie - TAK. ;) tylko graj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jestem na Nie, widzialam Cie doslownie raz na serwerze a psychostats mniej wiecej to potwierdza, na forum jestes bardzo krotko i z tego co widze to malo osob Cie zna. Czasowo tez jestes dosc mocno ograniczony gdyz o 3-4 w nocy 99% graczy to najzwyczajniej w swiecie boty ktore sa wgrane na serwer. O takich godzinach zapotrzebowanie na admina jest naprawde nikle. Moja propozycja jest prosta - grywaj czesciej na serwerze, udzielaj sie na forum i zglos sie do nas w sierpniu gdy zakonczysz juz prace i bedziesz mial wiecej czasu wolnego. Pozdrawiam

 

 

Ps. Kto o zdrowych zmyslach kupuje Cs w empiku za 70zl ? O.o W sklepie cs-kopytko.pl kupisz takowy za 35zl bez zbednych ceregieli. Przyznales sie ze kiedys uzywales WH i cenie odwage i szczerosc ale mimo wszystko zostaje obawa ze moglbys kiedys ponownie sie odpalic. Tak jak napisalam wyzej, postaraj sie a w sierpniu zapewne zmienie zdanie.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja na TAK! Co prawda moja aktywność na DD2 spadła ostatnimi czasy, ale widuję Cię z avka nie z nicku :) Wydajesz się ogarnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bywam często i grałem z Tobą moze że dwa razy.

 

za malo aktywny w grze jak i na forum

ta cała praca co Ci uniemożliwi granie

słaby staz

 

na ta chwile NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Następnym razem dostosuj się do punktów opisanych we wzorze podania.

2. Złóż podanie, gdy już będziesz w pełni dyspozycyjny i będziesz miał czas na grę.

 

Podanie na chwilę obecną odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×