Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nug

[dust2 only] nug. + skarga

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: nug
Serwer: dd2
Twój SteamID: -
Twoje IP: a amxie
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 18:10
Powód bana: "odpalone ścierwo"
Nick Admina który zbanował: Klaqson - jesteś dla mnie zerem.
Link do screenów 3x/demka: Gram sobie na dd2, staty bodajże 15:3, po czym ten ktoś nawet nie wchodząć na specta, bo go zabiłem z awp, a sam nie może wyjść na +, daje mi bana, bez ssow, bez demka. Zobacz kolego ile mam postów i prześledź ile z nich to demka/ssy :)

"ścierwem" możesz nazywać swoich kolegów, rodzinę kogo tam chcesz, ale nie mnie, jesteś za mały na mnie. Następnym razem użyj mózgu dając bana i poćwicz, albo chociaż zrób ssy czy też demko. ALBO IDZ NA SPECTA NA CHWILE.

 

Przytoczę wypowiedź pana H@, który mnie kojarzy.

 

Kolejny czysty ban screenami tego gracza = utrata admina

 

napisany w tym temacie:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/24474-ssy-nug-9999999999999999999999-raz/&do=findComment&comment=107040

 

Edytowane przez Nug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale dla mnie akcja była niemożliwa jaką wykonałeś i cie oglądałem a nawet tego nie wiesz,od mojej rodziny sie odpier*ol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puma a przepraszam Cie, dlaczego to ja mam opisywać demko? :o

Chyba nie wiesz co mówisz..

Skoro on dał mi bana i twierdzi, że jestem odpalony to on to powinien zrobić i nie kłóć się, bo mam rację.

Zobacz moje posty ile miałem ssow + demko tez juz dostałem.

 

Grafik chyba nie ma nic do gadania w sprawie banów :)

Czekam na wypowiedź Drewa albo Petrusa

 

Proszę o UB.

Edytowane przez Nug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jest to jego obowiązek wstawienie demka. Już kiedyś ktoś stracił admina za to, że nie wrzucił demka, bo mu się nie chciało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest to jego obowiązek wstawienie demka. Już kiedyś ktoś stracił admina za to, że nie wrzucił demka, bo mu się nie chciało..


Ja demko wstawiłem, a klaqson. już admina niema, to czekamy na kogos z ub aby demko przejrzeli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% że gość nic nie ma, wszystko slychać głośno i wyrażnie, żadnej dziwnej akcji nie widzialem chyba że admin opisze. widać że ogarnia AWP bo m4 juz mu nie szło. ma też swoje dwie ulubione miejscówki w których dobrze się czuje mienowicie srodek i resp CT z tamtad wszystko slychac sam tak robie. nastepna rzeczą jest że patrzy na rozplanowanie graczy chodzi mi o nicki (patrzy ktory gracz gdzie idzie) jak ginie wie mniej wiecej gdzie. to ze patrzy raz czy dwa w sciene nic dziwnego ja tez patrze jak chce dokladnie zlokalizowac goscia. dla mnie clear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×