Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Wywiad z Maksiem

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad z maksiu921,

Reporter:`Nervella.

 

 

Witaj Maksiu.  Zapewne dużo osób Cie zna, ale nie wszyscy. Przedstaw nam się jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz.
Cześć, jestem Maksiu ( kto by się spodziewał ; o) mam 20 lat ( prawie 21) i jestem z Gorzowa.

 

Jesteś fanem żużla, opowiesz mi coś więcej na temat tego sportu?
Jeśli chodzi o sam sport to mogę powiedzieć, że jest czarnym, jestem bardziej fanatykiem jak fanem : ) przesadziłem z tym czarnym :D

 

Jak zaczęła się Twoja przygoda z żużlem?
hmmm... Moja przygoda z żużlem zaczęła sie dokładnie 18 sezonów wstecz. Na pierwszy mecz zabrał mnie Tata kiedy miałem chwile ponad roczek i tak zostało nam ( mi i Tacie) do dzisiaj.

 

Jak wiadomo w Polsce żużel nie jest najbardziej wychwytywaną dziedziną sportu, powiesz nam czemu tak się dzieje?
Szczerze.? dziwi mnie to, 10 złotych medali, 7 srebrnych, 8 brązowych (medale drużynowe) ...  I Indywidualny Mistrz Świata 2010 Tomasz Gollob, to mówi samo za siebie, lecz wiadomo Kibiców piłki kopanej jest więcej, takie społeczeństwo ; )

 

Może opowiedz nam teraz coś o swoim dzieciństwie. Jak je wspominasz?
Wspaniale, wychowywałem sie w warsztacie samochodowym który był mojego taty, z racji iż jestem fanem motoryzacji, dzieciństwo mogę uznać za udane ; ) no i Stadion Żużlowy, młyn i tamci ludzie ; ) Można tylko pozazdrościć ; )

 

No niestety, sama Ci zazdroszczę. Odnośnie motoryzacji jeszcze jedno pytanie. Interesujesz się nią ogólnie czy bardziej sportowymi markami samochodów?
Ogólnie : )

 

Rozumiem. Masz jakaś przygodę, którą wspominasz do dziś?
Owszem, gdy osiągnąłem pierwszy raz 220 km/h jadąc bez prawka Mercedesem Mamy ; p którym później paliłem gumę i w oddali zobaczyłem radiowóz, na moje szczęście zdarzyłem schować sie na podwórko, a oni pojechali dalej : D

 

Wiesz może co będziesz robił w życiu? Jakieś konkretne plany zawodowe?
hmmm... Widocznie nie wiesz tego, lecz mam swoja firmę budowlana ; D zamierzam ja rozkręcić i tworzyć duet z Tatą który od 10 lat ma tez swoja firmę ; ) po za tym jakieś studia na kierownika budowy ; )
Rodzinne interesy, bardzo dobre rozwiązanie. 

 

Jak powinna wyglądać i zachowywać się Twoja przyszła żona?
Ładna, mądra, wykształcona, po za tym powinna pracować. Kobiety które są " kurami domowymi " nie są odpowiednimi żonami ; )
Zaskoczyłeś mnie: )

 

Przejdźmy do Cs.
Jak zaczęła się Twoja przygoda z Cs?

szczerze? : D w kafejce internetowej, pokazał mi to kolega, później stwierdziłem że ściągnę z internetu i tak zostało, później kupiłem Steam i grywam około 6 lat, lecz zbierając do kupy z 3 lata sie doliczę :D

 

A na naszej sieci znalazłeś się przez przypadek czy przez kogoś?
przez przypadek to można dziecko zrobić : D ja szukałem jakiegoś serwera w necie, zobaczyłem "kopytko" i pomyślałem wtf.? włączyłem dd2 i tak zostałem, później wskoczyłem na TP i jestem do dzisiaj ; D

 

Dlaczego nasza sieć Cię zadowala? Jest mnóstwo serwerów, więc dlaczego akurat na CS-K  zawitałeś na dłużej?
Mila atmosfera, mili ludzie zawsze witali stałych graczy. Kiedy kupiłem Steam i ktoś mnie wkurzył aimem, złożyłem podanie na admina DD2 było milo, lecz sie skończyło, wróciłem i dostałem druga szanse której nie chce zmarnować ; )

 

Oprócz Admina masz jeszcze opiekuna, powiedz mi czy praca nad serwerem jest uciążliwa i męcząca, czy raczej masz inny pogląd?Jak układają Ci się relacje z graczami oraz z administracją?
Nic nie męczy jeśli coś się lubi a wręcz sprawia mi to przyjemność i mogę sie wyluzować przy tym, a to że pomogę ( chociaż czasami Petrusowi) to nic wielkiego =]

 

Kto cię najbardziej irytuje w naszym gronie, a kogo najbardziej szanujesz? Jest ktoś, kto powinien zmienić swoje zachowanie?
Kto mnie irytuje? osoby ktore wchodza na forum, wymyslaja bzdury, ze sa z Ameryki (np.) a ich IP pokazuje Szczecin ;) Kogo szanuje hmm.. na pewno tych z ktorymi duzo czasu " spedzam ( ts, steam, serwer, sb) "

 

No to co przejdźmy do krótkich pytań:
Piłka nożna czy ręczna?

Ręczna ( grałem 5 lat)

 

Duże czy małe łóżko?
Duuuuuuuuże ;D

 

Telefon dotykowy czy z klawiaturą?
Dotyk ( byle nie samsung )

 

Ciepłe czy zimne danie?
zimne

 

No i zagadki od GRINGO:
Dlaczego w Rumuni nie ma kaczek?

nie wiem ;p
No no, bo dzieci szybciej do chleba dopływają xd

 

Jak nazywa się blondynka po wyjściu spod prysznica?
czysta głupota
aaa no bardzo dobrze; D

 

Ile słoni zmieści sie do malucha?
pfff.... zabij nie wiem : D
żaden? xD
a ile miejsc ma maluch? -taka podpowiedź
4 ?;>
no tak:D
jejuśku :D
a ile mrówek?
kuźwa, Gringo zabije, nie mam pojęcia ; p
Skoro w maluchu są słonie, a maluch ma tylko 4 miejsca, więc mrówki się już nie zmieszczą : )
hoho hoho hoho -_-

 

Maksiu, bardzo miło mi się z Tobą przeprowadza wywiad, lecz niestety godzina późna i najwyższa pora kończyć. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
Ciebie, Davis, Wujka, Gringo i kolegę nug. który ciągle nawija na TS i nie może skończyć ; )

 

Ja również ich pozdrawiam i dziękuję pięknie, za wywiad. Udanej nocy życzę:**
Dziękuję również, wzajemnie ;*

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 11

Wywiadzik ekstra, tym bardziej, że z najrówniejszym gościem CSK, co do Pani Redaktor każdy wywiad ma swój wyższy cel i widać, że są coraz lepsze. Jeszcze raz super i ekstra. Powodzenia ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ania powinnas awansować na jakoś wyższą rangę np. 'Super Redaktor' czy coś w tym stylu.

 

Wywiad jak zwykle każdy kolejny coraz lepszy, widać kto wykonuje swoje obowiązki w gronie redaktorów a kto nie.

Aniu powodzenia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra robota odwalona nie powiem że nie :D ale czekam na wywiad ze mną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×