Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WiEwIrOssA

Mapa

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu. Tak jak @up, jeżeli dajesz taką propozycję, to dodawaj również swoje propozycje map.

 

Moim zdaniem propozycja choć ciekawa, nie przejdzie niestety. Ale nic, dajmy się innym wypowiedzieć. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, ale raczej nie przejdzie. Gracze z wyższymi odznakami robili by pogrom i efekt byłby taki, że na mapie by nikogo nie było. Chyba, że boty wgrać, tak jak to jest ponoć teraz na próbę wprowadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na NIE, biją was z kosy i od razu chcecie tanim kosztem wbić odznakę. Wysilcie się trochę jak inni a nie całe życie na łatwiznę, to nie jest wcale tak trudno wbić wystarczy trochę cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Tu nie chodzi tylko o odznaki tu chodzi również o dobrą zabawę ;)

 

Ja jednak dalej widzę, że boli was to iż biją was z noża i chcecie wbić to odznakę tanim kosztem, skoro już tak naprawdę nie chce ci się jej wbijać albo nie potrafisz to zapraszam do sklepiku CSK i kupisz sobie licencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Propozycja lekko mówiąc słaba. Za ten temat @@WiEwIrOssA, powinieneś dostać warna. Proponujesz mapkę, czy stwierdzasz jakiś fakt? Myśl co piszesz, a jeżeli już to robisz to rób to z głową.

 

Propozycja odrzucona.

2. Małe mapki już są, nie mogą być same małe - to nie aim.

3. Brak konkretnych propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×